Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: "Mahçup oldum"...
Alt 10.02.2014, 00:28   #10
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: "Mahçup oldum"...

nedense fb ile oynadığımız maçlar hep başımıza iş açıyor ,bizi ilgilendirmeyen ts -fb yarışında aslanlar gibi oynadığımız halde adımız şikeciye çıktı,bu sezonda gs -fb belki ilerleyen hafta bjk ve sivasssporda dahil olabilir böyle biryarışta kazandığımız hafta galibiyeti ağız tadıyla kutlayamadık hakem hatası ve şike tartışmaları aziz yıldırımın açıklamaları maça damga vurdu,bu yarışta öyle hatalar oluyor, maalesef bizi yarıştan geri bıraktırmak için gs maçında katlettiler ,bize 9 puana maloldu ,geçtiğimiz sezonlarda gs maçlarında fb maçlarında bjk maçlarında ts maçlarında aleyhimize öyle inanılmaz hakem hataları olduğunda böyle gündeme gelmemişti, sayın başkan mahçup olmasın o bilip bilmeden bağıran dallamalar mahçup olsun ,işin aslı şu ,bizim futbolu birileri gibi görmemizden kaynaklanıyor,birileri futbol müsabakasını rakip taraftarı dövmek, bıçaklamak ,stad dışında bekleyip taşlamak ,otobüsünün tekerine siymek,ingiliz anahtarı atmak ,sahaya ayakkabı bıçak telefon ayakkabı atmak ,maç yapacağı şehiri aşşağılamak için başka şehirde otelde kalmak ,stada rakip seyircileri almamak,vs vs sanıyor ,biz öyle düşünmediğimiz için başımıza böyle işler geliyor,bir yemekte adımız şikeciye çıktı ,içimizdeki irlandalıların da çok büyük hataları oldu.

Bu hafta o stadı ful dolduranlar 2 hafta sonra o stada gelmezlerse ben diyeceğimi bilirim
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...