Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: 100 Milyonluk yatırım stad geliyor
Alt 23.04.2011, 12:55   #98
mühendisburak58
Tecrübeli Yiğido

mühendisburak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

301 Mesajına 545 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 642 mühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOKmühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: 100 Milyonluk yatırım stad geliyor

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
HÜKÜMETİN aslantepeye 800 milyon tl harcamasını,trabzona yapılacak komplex için 600-800 tl harcanacak,bunları görmeyip sivasa harcanacak 100 milyon tlyi göze alıp,milletin parasına yazık değilmi,zaten stadı dolduramıyoruz negerek var 35 bin kişilik stada diyenleri anlamakta zorluk çekiyorum,sivasımın neden yıllarca geri kaldığını şimdi daha iyi anlıyorum,sığ düşünen,küçük düşünen kafalar yüzünden,bakın en geç 5 yıl içinde sivas-istanbul arası 5,30satate,sivas-ankara arası 2 saate inecek ,nerdeyse tuzladan olimpiyat stadına gider gibi sivasa gideceğiz,bi düşünün ,böyle olduğunda istanbuldan sivasa hafta sonu gezmek maça gitm ek isteyen binlerce kişi olur,sivasta hergeçen gün inşaat sayısının yükseldiğini duyuyorum,yakında büyükşehir statüsüne geçmeyeceğimizin garantisi varmı,antepin sivasın 3 katı nüfusu var maçlarına kaç kişi gidiyor,kayserinin nüfusu 3 katımız kaç kişi gidiyor,ulaşım beleş,
su beleş,kek meyve suyu beleş,bilet beleş sayılır buna rağmen kaç kişi gidiyor maça,mesele stadı doldurmak yada dıldurmamak meselesi değil ,ilerde maç finalleri,belki uluslararası bir maç,sivasa verilsin diye istiyoruz,küçük düşünmemek gerekiyor,her görüşe sonsuz saygım var,eminimki tüm hemşehrilerim sivasın hayrına düşünüyordur.bustadlar heryıl yapılmıyor yapılmışken 1defa yapılsın temiz yapılsın,sadece maç yeri olarakda düşünülmesin,bunun konseri var,23 nisanı var,19 mayısı var,mitingi var,böyle bir arenaya şehrimizin ihtiyacı var.SÖZ_______-NAMUSTUR____35 BİNKİŞİLİK STADIMIZI İSTİYORUZ.
demek istediklerimi tam tamına izah etmişsin.
mühendisburak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla