Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: 100 Milyonluk yatırım stad geliyor
Alt 23.04.2011, 21:54   #104
mm1970
Acemi Yiğido

61 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 534 mm1970 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: 100 Milyonluk yatırım stad geliyor

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
100 MİLYONLUK YATIRIMI cehennemin dibine yapsınlar,stadımıza dokunmayın gölge etmeyin bişey istemez,yapılacaksa enaz 30 bin kişilik yapılmasını isterim,milyonlarca hemşehrimde benim fikrimde,kimse babasının hayrına bişey yapmıyor,trabzonun toprakları sivasın topraklarından çok mu değerli ,bizim stad maliyetine sadece deniz dolduruluyor,kimsenin stadını kıskanmıyorum,elbetteki orayada yapılsın gurur duyarım,yalnız 3.ligdeki,2,ligdeki,sehirlered e ,30 bin kişilk stad planlanırken sivasıma değil üvey evlat ,piç mumelesi yapılmasını hazmedemiyorum,söz veripte sözünü tutmayanları vicdanlarıyla baş başa bırakıyorum,bu konuda kılını kıpırdatmayan,tüm vekil ,yönetici,bürokratlarıda şiddetle kınıyorum,sırf ikdidar yandaşlığı ,yalakalığı olsun diye tepki göstermeyen hatta benim gibi 30 bin kişil,kten aşağı olmamalı diyen taraftarları suçlayıp daha biz 15 bini dolduramıyoruzki diyen yalakalarada hemşehrilik hakkımı helal etmiyorum, SÖZ NAMUSTUR.35 BİN KİŞİLİK STADIMIZI İSTİYORUZ.
kardeş biz komple şehir olarak AK PARTİYE oy verelim 5 TE 5 yapsın 2023 senesinde stadımıza kavuşuruz
mm1970 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla