Tekil Mesaj Gösterimi
Son Dakika... 18.05.2013
Alt 18.05.2013, 15:35   #13
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 725 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein
Standart Son Dakika... 18.05.2013

Yeni Hocamız FUAT ÇAPA

Bugün yapılan genel kurulla 5.kez başkanlığa seçilen başkan ZİYA EREN yeni antrönüründe müjdesi verdi.2013-2014 sezonunda takımımızı FUAT ÇAPA çalıştıracak.

Kaynak: Kayseri Erciyesspor Resmi Web Sayfası

Haber:

Erciyesspor'da yeniden kulüp başkanlığına getirilen Ziya Eren; Gençlerbirliği'nden 2 yabancı, Orduspor'dan 2, Sivasspor'dan 2 ve çok sayıda gurbetçi oyuncuyla anlaştıklarını ancak bu isimleri Süper Lig'deki son hafta maçları nedeniyle pazartesi günü açıklayacaklarını söyledi. Eren, Fuat Çapa ile de 2 yıllık anlaşma yaptıklarını sözlerine ekledi.

Kayseri Erciyesspor'un olağanüstü genel kurulu Melikgazi Belediyesi Tiyatro Salonu'nda yapıldı. Melikgazi Belediyesi ve Kayseri Erciyesspor Onursal Başkanı Memduh Büyükkılıç, mavi-siyahlı ekibin asansör takım değil, ligde kalıcı olmasını istedi.

Kulüp başkanı Ziya Eren de taraftara verdikleri sözü tutup yeniden süper lige döndüklerini söyledi. Daha sonra yapılan genel kurulda yönetim kurulu 21 kişiden 9'a indi. Kulübün de kuruluş tarihi 1932 olarak tescillendi. Kulüp Başkanı Ziya Eren, tüzük değişikliğiyle daha profesyonel bir kulüp olmak istediklerini belirterek, transfer çalışmalarını pazartesi gününden itibaren, yeni teknik direktör Fuat Çapa'nın görüşleri doğrultusunda başlatacaklarını söyledi.
Ziya Eren "Şu anda Süper lig müsabakalarının son haftası oynandığı için açıklama yapmayı doğru bulmuyorum. Ancak, Gençlerbirliği'nden 2 yabancı, Orduspor'dan 2, Sivassspor'dan 2 oyuncu ile anlaştık. Çok sayıda gurbetçi oyuncuyu da kadromuza katacağız." dedi.

Kayseri Erciyesspor'u lige çıkartan kadrodan 5 oyuncuyu da elimizde tutacağız'' şeklinde konuştu. 5'inci kez mavi siyahlı kulübün başkanlığına getirilen Ziya Eren, mavi siyahlı oyuncuların 26 Haziran'da Kayseri'de toplanacaklarını, 28 Haziran'da ise birinci kamp döneminin Kayseri'de olacağını, Daha sonra da 2'inci kamp dönemi için Belçika'ya gideceklerini söyledi. Divan başkanlığını Avukat Mehmet Savruk'un yaptığı genel kurulda yeni yönetim kurulu Ziya Eren (Başkan),Mahmut Bakır, Naşit Doğan,Gökhan Demiruz, Turgut Kantarcı, Enes Özhaseki, Ali Süslü, Kaan Savruk, Ömer Uyar'dan oluştu. Bu arada, kulübün 2013-2014 sezonu bütçesi 30 milyon TL, borçlanma yetkisi de 20 milyon TL olmak üzere 50 milyon TL olarak oluşturuldu.

Bu Haber her önemli Sitelerde yaziyor.

______________________________ ______________________________ _____

Abdullah Yiğit Bey , 3 - 4 defa Fuat Capa'nin Sali günü Sivas'a geleceginin altini cizmisti.

Bana en son bu mesaji yolladi :

''Salı günü fuat hoca sivasa gelecek ama net bir şey yok. önümüzdeki hafta içinde hoca netleşir''

Simdi benim merak ettigim mevzu su: eger Erciyespor Fuat Capa hamlesini cok net acikliyorsa , tekrar secilen baskan tarafindan ve Resmi Sitede'de duyuruyorlarsa , acaba Fuat Capa Sali günü Sivas'a gelir mi?
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla