Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sivasa BÜYÜK Hizmet!!!!
Alt 12.06.2015, 19:39   #33
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1064 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt
Standart Cevap: Sivasa BÜYÜK Hizmet!!!!

Alıntı:
Ertugrul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Konu güncel politikaya yönelmeye musait, sitemizde müsbet yada menfi siyasi mesajlara izin verilmeyecektir. Bir çok mesajı silmek zorunda kalıyoruz. Konu Siyasi veçheye kaymaya devam ederse kapatılacaktır!..
Umarim bugünden itibaren bu aciklama amacina ulasir.Hic bir ARKADAS´I üzmek istemem ama,burada Sivasspor´un gündeme gelmesi ve fikir catismasina ortam hazirlamaktan kacinarak,üslübumuzu bozmadan,gayemizi asmadan ve fikirlerimizi özgürce söyliyebilecegimiz bu platformda,gönül isterki kimse digerini incitmesin.

Ama bazen ok yaydan öyle bir FIRLIYORKI konu amacini ASIYOR.Öyle bir ASIYORKI o kisinin savundugu seyler dogrultusunda siyasi görüsleri resmen ortaya cikiyor.Buna gerek yok...Ben sahsen bir kisinin hangi siyasi görüse sahip oldugunu asla bilmek istemiyorum ve bundan rahatsiz oluyorum.

Ben yurt disinda oyumu kullandim ve o is ogün sandikta bitti.Gelin birakin su SIYASETI oy verdiginiz kisiler ugrassin.

Biz burada SPOR konusalim...
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...