Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Mecnun Bey'i "İstifaya Davet Etmiyorum"
Alt 02.05.2016, 22:15   #33
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1251 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Mecnun Bey'i "İstifaya Davet Etmiyorum"

Beyler, ben Sivasspor'a hakaret eden paylaşımlarda bulunan trabdon yöneticisi gibi Sivasspor ve mecnun Başkan düşmanlarının, hakaret ve hatta küfre varan sözleri söyleyen ş.refsizler için salyalarını akıtmak cümlesini kullandım...

Mecnun başkan'ı eleştiren, istifasını isteyenlere karşı böyle bir tabir kullanmayacağımı herkes bilir. Saygı ve edep sınırı aşmadığımız sürece sorun yok, benim yazımı da eleştirirsiniz, Yönetimi de hocayı da bundan daha doğal bir şey yok.

Hala da sözümün arkasındayım, biz birbirimize destek olmazsak bu takım Amatörlere kadar düşen Sakaryaspor, Kocaelispor'dan beter olur. Sivasspor düşmanlarını sevindirmeden önümüzdeki sezonun planlarını yapmamız lazım. Bazı arkadaşlarımız genç o yüzden bu takımın 3. - 2. ligde ne çektiğinden bi haber, Mecnun Başkan takımı bırakıyorum dese sahip çıkacak 1 tane yönetici yok. Mecnun başkan benim babamın oğlu değil hayatımda 1 dk bile konuşmuş değilim ama herşeyi geçtim sadece bu kadar emeğine karşı adamın tek hak ettiği şey SAYGIDIR ! Biz yani Sivasspor taraftarı olarak başkanı eleştirelim, istifasını isteyelim orası ayrı ama İti köpeği de (malum takımın ş.refsiz yöneticisi gibi) başkanın adını ağzına almasına fırsat vermeyelim.
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...