Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Hangi futbolcular kalmali?
Alt 21.05.2016, 15:38   #63
Yiğido Elif
Acemi Yiğido

18 Mesajına 29 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 416 Yiğido Elif FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Hangi futbolcular kalmali?

Yönetim içerisinde değişiklikler olması durumunda veya olmasa bile (Bence Mecnun Başkan mutlaka kalmalıdır.) Futbolcularımızdan hepsinin kalmasından yanayım, olmaz ise Burhan kalmalı, Oumari, Kone, Yigit mutlaka kalmalılar, Beykan, Kalmalı. Etzas Hussain kalmalı, Tanese (Mutlaka kalmalı aksi halde Grosicki gibi pişman oluruz) Erkan kaş, Gökhan sözen mutlaka kalmalı, Joen Boye kalmalı, texeira kalmalı, Çağatay çeken mutlaka kalmalı kumaşı mükemmel aksi halde pişmanlık olur (Fatih çıplak mutlaka kalmalı her halde geçen sezon zannedersem kiralıktı), Ziya Erdal kalmalı Mehdi tam bir orta saha yedeği kalmalı kısacası tüm takımın kalmasından yanayım ben Aateif ın 1 yıl daha sözleşmesi var kalırsa mükemmelin mükemmeli olur. kaleye Setkus ve korcanın yanına mutlaka kaliteli birisinin alınması şart alınırsa işte o zaman gel keyfim gel rahat maçlar seyrederiz ve 2016-2017 PTT 1. ligde şampiyon oluruz ve 2017-2018 sezonunda yeniden süper ligde oluruz yeni satadımızda zevkle maçlar izleriz inşallah. Hoca konusunda ben Bülent Uygun dan ziyade Mesut Bakkalla devam edilmeli diye düşünüyorum (keşke Okan hocayla değilde Mesut hocayla anlaşılsaydı şimdi bütün bunları yazmamıza gerek olmazdı çünkü zaten süper ligde kalırdık Mesut BAKKAL mükemmel bir hoca)
Yiğido Elif isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla