Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 26.09.2014, 22:52   #40
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Böyle oynasın küme düşsün diyen arkadaşları kınıyorum..Ne demek böyle oynasın küme düşsün;keşke sivasspor rakibten kötü olsaydı da bu maçtan puan alsaydı..Peki iç sahada maç kazanabilecek miyiz?Dış sahada iyi oynuyoruz belki beraberlikler de alacağız ama iç sahada nasıl maç kazanacağız...Takımda oldukça formsuz oyuncular var..Burhan,geçen maç gol atsa da Atıf,Kadir şu anda takımı adeta sabote ediyorlar..Burahan ve Atıf ın alternatifi olmadığı için hoca sahada tutuyor..Bu takıma iyi takımı yönetecek bir oyun kurucu almayanlar şimdi ne düşünüyor acaba?Maçta sivassporun çok pozisyonu var olmasına da atamadıktan sonra isterse 20 tane pozisyona gir neye yarar..İşin ilginç bu pozisyonlara iç sahada giremiyor,dış sahada giriyoruz...Yönetim bu takıma en azından 2 tane biri oyun kurucu olmak üzere orta saha alamadığı için bu takım iç sahada istenen üretkenlikte kesinlikle değil..Umarım önümüzdeki maçlarda bunu aşarız..İstediğin kadar pozisyona gir atamazsan hiçbir şeye yaramıyor..Kadir kaç maçtır ilk yarı bitmeden oyundan alınıyor;sivasspor 1 oyuncu değişikliğini heba ediyor..Madem çıkaracaksın o zaman ilk 11 e alma yedekte beklesin;2. yarı gerekirse oynatırsın...Sivassporun bence en büyük sorunu iç saha ve R.carlos un yedek oyunculara fazla güvenmemesi..Madem yedek kadron bu ;o zaman bu oyunculardan istenen verimi almak hocaya düşmüyor mu?Elindeki kadroyu sonuna kadar kullanacaksın;adeta sinekten yağ çıkarcaksın..Madem Burhan formsuz ,iyi oynamıyor o zaman elinde Cem Sinan gibi 2. ligden gelen ama başarıya aç bir oyuncu var;bu oyuncuyu hazırlayıp sahaya çıkarcaksın...Böyle giderse sivassporun yedek kulübesi turşuya dönecek...Hep aynı oyuncular oynuyor,aynı oyuncular yedekten sahaya giriyor...Bugün ben Burhan ı hiç beğenmedim ,belki sitedeki yiğidolardan aksini düşünen de olabilir...Sivasspor ne yapıp edip iç sahadaki maçları kazanmalı;iyi oyun golle süslenmezse kimse puan vermiyor..Umarım bu oyun önümüzdeki maçlara da yansır..Eğer Konya maçının tekrarı olursa sivasspor bu yıl küme düşmeye oynar..Geçen yıl bazı oyuncuların katkısıyla bir yerlere kadar geldi ama bu yıl ortada henüz helva yok..İnşallah takım istenen futbolu oynar ve beklenen puanları alır..Hakem fena değildi;aynı penaltıyı g.s. aleyhine verebilir miydi bilmiyorum..En büyük hatası Olcan a 2. sarı kartı gösterememek oldu..Malesef atmayan atıyorlar..Sivasspor böyle oynadığı bir maçı kesinlikle kaybetmemeli...
Katılıyorum görüşlerinize ama Burhan ve Atıf hariç çünkü bu oyuncular oynayarak form tutacak.Cem Sinan değil Musa Sinan affına sığınarak düzeltirim.Şu da var hoca bir ışık görse mutlaka forma verir.Örnek Mehdi,Batuhan..
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...