Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Çalımbay; "Devre arası göndereceğiz"
Alt 13.11.2012, 08:15   #20
izmirliyigido
Gast

Standart Cevap: Çalımbay; "Devre arası göndereceğiz"

Ve bu taraftar Sivasspor'un ALEX'i, DOĞA'yı yedi !..

Ne büyük taraftar kitlesiymişiz ki, (bir çarşı gibi, bir KafSinKaf gibi, bir Farozlular gibi) hocaya istediğimiz oyuncuyu oynattırıp (!), istemediğimizi göndertebiliyoruz. Bu kadar etkili bir taraftar topluluğu olduğumuzu sağolsun Rıza hoca hatırlattı bize.

Rıza hoca kendisinin kesmesi gereken bir futbolcuyu, taraftar istemedi diye sezon arasında gönderebiliyor. O zaman, o 3-4 kişi kimse birkez daha alınlarından öpüyorum. O arkadaşlarıma, o kardeşlerime buradan sesleniyorum açık yada özel mesajla adınızı kimliğinizi bana açıklayın sizleri alnınızdan öpeceğim.

Yav var mı böyle birşey? Hangi takımda, hangi ülkede taraftar istemedi diye futbolcunun bileti kesilmiştir. Kocaaaa çarşı grubu Querasma'yı gönderemedi, 50 bin kişilik Fener tribünleri Alex'in gitmesini durduramadı, ama o 3-4 kişi kocaaaa Doğa'yı gönderdi. Pesss !... Eğer öyleyse helal olsun. Demek ki bizde taraftar olmaya, tribün yapmaya başladık. Bugün 3-4 kişi, yarın 30-40 kişi derken etkili bir tribüne sahip olacağız inşallah uzun vadede ..

Ya hocam bari böyle söyleme. Aleme rezil olmayalım. Bunu rakip taraftarlar duysa sana güler, taraftara övgüler yağdırır. "Doğa'nın oyunundan bende memnun değildim. Çok şans verdim ama burada istediğim düzeye ulaşamadı. Bir müddet dinlendireceğim. Buna moral olarak kendisinin de ihtiyacı var" filan gibi birşeyler söyle..

O 3-4 kişilik dev kadrodan bir ricamız daha var, şu Grosicki-Erman-Eneramo'ya da bir sesleninde form tutsunlar. Pedirel'e de seslenin biraz futbol oynasın yada o da gitsin.

.
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...