Konu: Ziya ERDAL
Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Ziya ERDAL
Alt 06.11.2010, 09:33   #24
Alişan
Tecrübeli Yiğido

Alişan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

131 Mesajına 172 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 730 Alişan Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Ziya ERDAL

İlk önce gardaşlar kim olursa olsun bizim için ter döken herkese teşekkür etmeliyiz belki kötü oynayabilir ve bizi sevmeyebilir ama eğer teknik direktör onu oynatıyorsa bizimde teşekkür etmemiz gerekir bizden ayrılan futbolculara dahi teşekkür edinki bizim büyüklüğümüzü anlasınlar. Altyapıdan çıkan gençler herzaman başarılı olmuştur. Bir geçmiş tarihlere bakalım üç büyük diye tabir ettiğimiz galata,beşik,fener üçününde alt yapısı son dört yıldır yok ortada geçmiş dönemlerde altyapılarından çıkan oyuncular sayesinde kazanıyorlardı ne zamanki bu takımların altyapı desteği düştü takımda düştü. Altyapı ne kadar mükemmel olursa üst takım o kadar iyi oluyor ziya erdal diyorsunuz eminim ilerde daha iyi olacaktır ama ben şuna inanıyorum rıza hoca altyapıdan veya sivasın diğer amatör kulüplerinden daha çok futbolcu çıkaracaktır kendisi zamanında beşiğin altyapısından az futbolcu çıkarmadı benim en hoşuma giden tarafında (lütfen bunu ırkçılık olarak algılamayın) hocamızın sivaslı olması ve bu yönde hareket etmesi diyorum ya göreceksiniz daha bir çok sivasın amatör kulüplerinden ve altyapısından sivaslı çocuk çok çıkaracaktır rıza hoca hele bu hafta İ.B.B.gibi hızlı atak bir futbol oynayan takımı yenersek bakın görün sivası o zaman herşey nasıl değişiyor hocanın dediği gibi takımın kendine güveni yok olmuş onu bir yerine getirsin nasıl yeniyoruz takımları tek tek . En yakın örneği geçen hafta beşik maçı bence sivasımız mükemmeldi. Tüm oyunlarını böyle oynasın kalan maçların % 99 alır.
Alişan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla