Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sivasspor büyük filan değil, OLAMAZ!
Alt 17.05.2009, 16:38   #167
Trabzon6161
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 Trabzon6161 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor büyük filan değil, OLAMAZ!

Arkadaşlar öncelikle bana verdiginiz nazik tavır içn teşekkür ederim acıkcası bunu belirteyim..
Benim burda bahsetmek istedigim şey Trabzonun büyüklüğünden haric şunlardı
Büyük oldugunu kimse inkar edemez bu problem deil ama bakıyorumki bicok forumlarda gördüm Anadolunun kralı sivas...Bu trabzon bu kulvardaysa kralı biziz gibi yorumları çoğumuz gördü belirtmek istedigim bu yapılan saygısızlıkdı
Ben şahsen Sivassporun savaşan ve kazanan karakterini seviyorum bir anadolu takımı olarak gurur duyulacak bir takım İstanbul saltanatını bizden sonra yıkabilecek takımın başında Sivası görüyorum ve bunu kimse inkar edemez
Ama bu yolda Trabzonda neymiş anadolu bizim diyerek Trabzonun eski başarılarını yabana atmak Takım tarihine yapılmış bi saygısızlık oluyor
Trabzonspor ligde şampiyon oldugu sırada bir sürü kulvar vardı
-Şampiyonluk kupası
-Başbakanluk kup.
-Cumhur baş kup-
-Türkiye kup
Trabzonspor ligi devirmekle kalmamış bunların hepsinide aldıgı zaman istanbul takımları bizede kupa deil çaydanlık bari yokmu dediğini bilir eskilerimiz
Avrupada Barcelona-Astonvilla-Liverpool ve bunun gibi avrupa ülkelerindeki şampiyonlar ligine katılmış bir sürü takımı deviren bir tarihe sahibiz
Onun içn bu çirkin yorumlar başka bi takıma yapılmış olsa dahi bile insan ister istemez kızabilir ama bu yapılan yorum Trabzonspor'a ise pes doğrusu dedirtiyolar
Neyse Sivasımıza başarılar
Seneye inşallah form düşüklüğü olmazda lig sadece İstanbul takımlarına kalmaz
Herkeze saygılar
Umarım yanlış anlaşılmamışımdır
Trabzon6161 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Trabzon6161'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...