Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: İstanbul'daki Sivaslılar Arenaya
Alt 01.11.2013, 13:22   #20
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 748 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: İstanbul'daki Sivaslılar Arenaya

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
istanbuldaki sivaslılara konuşan arkadaşlar ,sanıyorum ömründe arenaya gitmemiş ,bikere şunu belirtmek lazım ,sivasspor 2.lige çıktığından beri ,istanbuldaki taraftarlar,üzerine düşeni yapmışlar,olimpiyatı kimi zaman 10 bin kişiyle kimizaman 30 bin kişiyle doldurmuşlardır,alisamiyeni 27 bin kişiyle ,yine inönüyü 33 bin kişiyle sarcoğlunu 25 bin kişiyle ful doldurmuşlardır,belki büyütülmüş takımlarla oynadığımız maçlarda destek az olmuştur,bilet fiyatlarının yüksek oluşu ,maç saatinin geç olması ,vs vs bunun birçok nedeni vardır ,istanbuldakilere laf konuşmadan önce 2 tl ye satılan biletle kapılarındaki maça gelmeyenleri maça davet edin ,kaldıki istanbuldaki nüfusunda sivas yazan herkes de sivaslı değildir,arenadaki ilk maça gittim gittiğimede bin pişman oldum,8 de maç başlıyor,10da bitiyor,1saat içerde hapis kalıyorsun 11 de bırakıyorlar,taraftarların stad etrafını boşaltması en az 2 3 saat sürüyor,gece 1,5 da eve döndüm ,araban yoksa varsa bile otopark anca gsli özel seyirciye yetiyor ,o saatlerde otobüs filanda yok buradaki şartları bilmeden kimse sallamasın sivaslılar sivasdaki stadı doldursun yeter
Bu söylediklerinin hiç biri bahane değil insanın içinde olduktan sonra fizana gider ,yol uzun muş maç saatleri geç miş diğer gelenler ışınlanmıyor herhalde,