Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sloganlar bizi çok yaraladı
Alt 08.05.2016, 08:33   #7
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sloganlar bizi çok yaraladı

Alıntı:
Okka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Tesekkur ederim hocam açıklık getirdiğin için. Mesut bakkal bence kivirmis. Tüm ulusal basında hamsiler propaganda yaptı o sözlerle. Zerre kadar inancım da sevgim de saygimda kalmadı mesut bakkala. Bizim başkan hapisteyken takıma hem hocalık hem başkanlık yapan riza çalımbay gibi Sivasin çocuklarına ihtiyacımız var.
Aslında bedel ödüyoruzda,ne mesut hocanın dediği gibi bir bedel,nede hamsilerin o cücükteki beyin kadar olmayan beyinleriyle düşündükleri bir bedel değil,bu şehir insanının sivassporun kıymetini bilmemesinin,bende dahil taraftarların ,sivasın sahibi ,ağası geçinenlerin sivasspora destek olmamasının,maalesef başka şehirlerin,ilçelerin belediye başkanları 1 takımı amatörden alıp süper lige çıkarttığı halde ,bizim belediyenin sivasspora hiçbir hayrı dokunmamasının,siyasilerimizin sivasın hakkını yeterince savunmamasının [elalemin bakanı ,belediye başkanı ,devletin örtülü ödeneğinden para akıtıp ,takımın milyonlarca tl borcunu sıfırlayıp haksız rekabet ettiriyor],bide geçmişte küme düşmüş birçok takımın bedduası üstümüzde diye düşünüyorum,manisa ,buca,erciyes,karabük,ordu,sam sun, sanki kendilerini sivasspor küme düşürmüş gibi sivassporun düşmesi için dua ettiklerini düşünüyorum ,çünkü 1 sezonda elimiz ayağımızın bukadar birbirine dolaşması inanılır gibi değil,yönetimin yorgunluğunun,bıkkınlığının ,bazı oyuncuların karakter fukarası olmasının ,bizimde onlara inanmamızın bedelini ödediğimizi düşünüyorum
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...