Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Potansiyel Hoca Adayları...
Alt 22.12.2014, 19:42   #251
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 851 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Potansiyel Hoca Adayları...

Alıntı:
halilxx58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sergen Carlos gibi yapilan beles sakat dökük transferlere eyvallah diyecek biri degil. Bakalim devre arasi Sergen bey bekledigi transferler gerceklesmezse ne tepki verecek.
Benim kanaatim Sivasspor bu yöntim kurulunun sportif acidan hic ama hic umrunda degil. Sivassporu maddi gelir kaynagi olarak görüyorlar. Bu koltuk sevdasida o yüzden.
Devre arasinda bekledigi transferler yapilmazsa Sergen cekip gidebilir. Bu konuda cok kati bir tutumu var. Yönetimde bu durumda o zamana kim bosa cikarsa Mesut Bakkal, Yilmaz Vural kategorisinde vizyonsuz bir hoca ile anlasir.
- sergen sivasspor'un çok iyi bir kadrosu olduğunu söyledi. aynı şeyi ben aylardır söylüyorum. geçen yıl beşinci olan kadrodan sadece aydın yok. bir futbolcunun eksik olması skora bu kadar etki etmez.

- sivasspor yönetiminin sivasspor'dan maddi kazancı olduğunu söylemişsin. varsa elinde somut bilgi belge paylaş bilelim. yoksa, ki yok tabii, iftira ediyorsun, günaha giriyorsun. geçen hafta recep mamur kongrede kayserispor'a yeniden başkan seçildi, adam kabul etmiyorum, bu işi yapmak istemiyorum, habersiz seçmişler beni diyor. bu işler bildiğin eziyet ve maddi zarar! elini taşın altına koyan adamlara bu kadar rahat iftira atmayın.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...