Konu: Cerny Geldi
Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Cerny Geldi
Alt 12.07.2011, 22:32   #38
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1063 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt
Standart Cevap: Cerny Geldi

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Değerli abimiz...

Belki çok doğru düşünüyorsunuz ama diğer düşüncede de biraz haklılık payı var... Siz takımımızın gururunu düşünerek bu yargıya varıyorsunuz tabiki haklısınız. Ama yarın bankasyada yada 2. lig kırmızı gurupta (Allah korusun adı bile kötü) da aynı şekilde tavırlar olmayacakmı. Hatta özellikle takımımıza bu söylemlerde ve tezahüratlarda bulunmak için bile gelen kişiler olmayacakmı. Yani bu işin maalesef sonucu bu. ama birde madalyonun başka tarafından düşünmemiz gerekiyor. Ligde şu ana kadar töhmet altında kalan 6-7 takım var. Bunların hepsi şike ile adı geçiyor. Bunları burada saymama gerek yok. Bu sayı göreceksiniz 10-12 yi bulacak. Düşen takımlarıda saymıyorum. Şimdi onlar bize karşı ne yüzle tezahüratlarda bulunacaklar. ''KELİN KÖRE LAFI VARMIŞ'' demezlermi...

Onun için ne olursa olsun kim ne derse desin gün yüzüne çıkmadan bu tarz kelamlardan uzak durmada fayda var. Biz suçsuz olduğumuzu sonuna kadar biliyoruz ve inanıyoruz. Hiç değilse inanmak istiyoruz. Ama şu durumda Yok düşeceğiz yok gururumuz var demek gereksizdir diye düşünüyorum. Şimdilik günümüzü yaşamakta fayda var. Galiba arkadaş bu şekilde demek istedi. Ama biraz bodoslama dalmış o ayrı

Ayrıca akif arkadaşın Foto dizaynıda güzel olmuş. Ellerine sağlık..

Tekrardan diyoruzki...

Dobrý den, Milan Černý
Sucsuzlugumuza inanmakda bu davada insana mutlaka positif düsünmeye sevk eder bunada zaten ihtiyacimiz var .Sayet su anda Metris´de bulunanlarin sucsuz olduklari anlasilirsa,sucsuz yere 6 ay yada 1 yil icerde kalmalarindan ötürü tazminat davasi acabilirlermis buda Türkiye´ye cok pahaliya mal olurmus.Sucsuzluklari ispat edilirse alacaklari tazminatlar bayagi yüklü olacakmis.Bilmem yeterince anlatabildimmi?Sartlar ne olursa olsun ,bu saatden sonra hic bir karar beni sasirtmaz.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla