Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: İSTİFA bekleyenler - beklemeyenler
Alt 20.09.2009, 15:51   #13
yigidomurat
Yiğido

yigidomurat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

48 Mesajına 57 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 592 yigidomurat FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: İSTİFA bekleyenler - beklemeyenler

Alıntı:
CoRTeZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bülent hoca gitti diyelim.kimi getireceksin?
kardeşim emin ol sen bile bu adamdan daha iyi yönetirdin bu takımı.ha şunu söyleyim eğer ben bu takımın başında olsaydım(ki futbolun teknik bilgilerini pek bilmem ama iyi seyirciyimdir)emin ol ben bile 6 haftada 1 puan almazdım.kadromuz herşeye ramen o kadar kötü değil.ama maalesef takımın başında bülent gibi megaloman bir manyak var.kendisi bile naptını bilmiyo.ya düşününsene adam sedata son 15-20. dakkalarda forvet bölgesine git gol ara diyo ya.bence git rakip kaleyi savun dese daha iyi olur,belki o zaman SİVASSPORUMUZ gol atar uzun lafın kısası bu takımda bülo ve onun eksi (değer bile değil) değersizlikteki oyuncuları bu takımdan gitmezse maalesef,üzülerek söylüyorum,herkesin görmüş olduğu birşeyi söylüyorum bu takım küme düşecek.bülenti takımına bak kalede petkoviç
defansta iki el bombası;yasin ve sedat
liberomuz biraz daha iyi;ibrahim ve kadir
sol kanadımız evlere şenlik;hayri gibi bir futbol katili
sağ tarafımız;orası ALLAHa emanet bülent rüyasında kimi görürse onu oynatıyor.abdurrahmanı harcadığı için arkadaş...
şunu dikkatle okuyun 10 numara;ONUUUUUUUUR TUNCEEEEEEEEEEER
BÜLENTİN SON BOMBASI
ve forvet mevkinde yılın transferi;ersen martinez
ALLAH aşkına futbolu sadece birazcık gözlemleyen bir insan bile bu kadronun kümeye oynayacağını çok rahat anlar.bu takımı bülo kurdu kardeşim(dağıttı desek daha doğru olur)CORTEZ arkadaşım bu takımı kim yönetirse yönetsin bundan daha kötü olamaz,çünkü her ihtimal artık aynı kapıya çıkıyor yani kümeye.bizimkisi sadece bir ümit,çıkmadık candan ümit kesilmez hesabı
yigidomurat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda yigidomurat'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...