Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Yigido Play Off'ta
Alt 07.04.2012, 22:33   #18
Ozan5858585858
Yiğido

Ozan5858585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 149 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 519 Ozan5858585858 COK SEVILEN BIR KISIOzan5858585858 COK SEVILEN BIR KISIOzan5858585858 COK SEVILEN BIR KISIOzan5858585858 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Yigido Play Off'ta

Alıntı:
58_babacan_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu takım bunu zaten hak etti. Ama Samsuna harbiden üzüldüm kardeş takımımızdı fakat maçta sonra kesinlikle onlar bizi öyle görmüyor artık ..
Bende Çok Üzüldüm Düşmelerine.. Samsunspor Bizi Artık Düşman Takım Olarak Görüyor..
Samsunspor Taraftar Forumundan Alıntılar ;

***-**** sivas **** takım
***3-4 yıl sonra eğer sivas elimize düşer de bizimkiler de acırsa onların a.s......
eğer o rıza bi gün bu takıma gelirse onu alanın a.s.....
o erman yavşağı götü yırtılana kadar oynadı. bi gün aç kalır da kapımızda yalanırsan senin ağzına etmeyen adam değildir..
***şu şöyle biline artık sivas ömrümün sonuna kadar düşmanımdır ilk 8 miş o zaman geçen hafta niye oynamadın ibb ye sivas her yenildiğinde mutlu olacam ve inşallah birgün düşerse o gün gerçekten çok mutlu olacam inşallah birgün sivasta bize böyle yakalanırda görür karşılığını birde şunu söyleyeyim demekki iyi durumda olduğun zaman kimseye acımayacaksın zira ibb bursa antep kayseri sivas bize acıdımı birgün bizde düzeliriz o zaman düşecek takıma bile 5 atıp göndermek lazım sivas artık düşmanım trabzondan bile öte bu böyle biline
***arkadaş da demiş öne geçtiysen evinde yemeyip fenerden haber bekleyeceksin sen 2 farklı da 3 farklı da kazansan fenere bağlısın kapanacaksın gol yemeyeceksin ama ulan sivas bundan sonra trabzondan da ötesin harbiden ötesin........
***adi sivas artık alırsın uefa kupasını
***Sivas benm gözümde anadolu takımı değildir, istanbula maç satsın, abileri düşürtmez onları böyle devam ederlerse zaten.Geçen haftaki oynayışa bak bu haftaki oynayışa bak, şampiyon oldu sivas bravo...O goller kaçmaz tabi ama bu hakem bu sivas gerçekten emeğimizi hakkımızı her şeyimizi yediler dicek söz bulamıyorum....
***ulan sivas birgün elimize düsersiniz,amk ****leri ölüne oynuyorlar adiler
AATIF CHAHECHOUHE #92# JOHN UTAKA #99#
[center]
Ozan5858585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla