Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: ''Neden Ceza Aldım Çok Merak Ediyorum''
Alt 08.07.2012, 21:08   #66
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1034 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: ''Neden Ceza Aldım Çok Merak Ediyorum''

aslında bu sitede DOĞRUCU DAVUT rollerini oynayanlar dört gözle gelecek olumsuz kararları bekleyen ve zamanında belli ki bazı şeylerden kuyruk acıları olan tipler...sonra da kalkıp özgür ortam herkes eleştiride serbest falan masaları okuyorlar hemen...Ben kendi adıma bu yorumlara da saygı duyuyorum lakin tek bir hatırlatma yapmak istiyorum: Eleştiri sözcüğü içerisinde sadece olumsuz değil olumlu yönleri de barındıran bir kelime...
Yarın bir gün yargıtay bu cezayı onamazsa ne olacak peki? Ve sürekli art niyetli yorumlarda bulunan(malesef artık böyle düşünüyorum) arkadaşlara bir sorum olacak ama samimi olarak cevap versinler: İçinizden hangisi ts ve hangisi gs sempatizanı?