Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Belgeler Federasyon'da!
Alt 22.07.2011, 12:05   #11
Dua
Yiğido

Dua - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

188 Mesajına 380 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 530 Dua FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Belgeler Federasyon'da!

17 NUMARALI SORU İDDİA: Sivasspor- Fenerbahçe maçında şike yapıldı.

Hani nerede benim konuşmam?

Fenerbahçe maçında şike yapma amacıyla bir kısım faaliyetlerde bulunduğum ve telefonda İlhan Yüksel Ekşioğlu’na ‘Sen Sapancılıyla mı, Şekerliyle mi yapıyorsun’ şeklinde şifreli konuştuğum iddia edilmektedir. Ben burada Sapancalı olarak bahsedilen ve kendisinin Fatih Akbaba isimli şahıs olarak yazılan şahsı tanımıyorum. Görüşmelerde bu şekilde tabirler de kullanmadım.

Sivas’la yapacağımız maç öncesinde Mecnun Otyakmaz benim yanıma geldi, kendisini ben çağırmıştım. Maçla ilgili konuştuk, kendisi bana, “Ben de Fenerbahçeliyim. Fenerbahçe’nin şampiyon olmasını isterim, ama maç satan karısını satar” diye beyanda bulundu ve, “Sizin için yapabileceğim tek şey başka bir takımdan oyuncularıma gelebilecek teşvik anlamındaki teklifleri önlerim, kendi oyuncularıma da normal prim veririm” dedi. Ben de kendisinden maç için Fenerbahçe seyircisinin bilet talebi olduğunu, normalde alt sınırı yüzde 5 olan deplasman seyirci oranını yüzde 50’ye çıkarmasını talep ettim, federasyona sorulduğunda sınırının alt sınır olduğu, bunun üzerinde istenildiği kadar bilet verilebileceği söylenince bedeli karşılığında bu biletler bize verildi. Siyah çantanın içinde de Sivasspor’un biletleri, biletlerin kimlere verileceği notu ve bir defterin bulunduğu söylendi. Çantada para yoktu.

Aziz Yildirimin Ifadesi
Kaynak: Hürriyet
Dua isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Dua'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...