Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Maçın Ardından
Alt 21.04.2013, 22:15   #20
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: Maçın Ardından

açık konuşmak gerekirse sivassporun galip gelmesinden hakemlerin ödü koptu,sırf eneramoyu faul yapmadığı halde kesen şahıs 50 metreden nasıl gördü hayret ettim,bi lafımda kayseri dostumuzdur ,kardeşiz,dostuz diyen dallamalara kendi adınıza konuşun , bakın arkadaş şahsım adına konuşuyorum ,o pankartı açan gençlere teşekkür ederim bunu tüm kayseriye mal etmemek lazım,o aracı hurdaya çeviren kahpe çocuklarını hangi kefeye koyacaksınız,sivasta okadar 38 plaka araba var 1 tekinin camı çiziliyormu ?okadar otobüs gelip gidiyor,tek 1 taş atılıyormu?kimin kardeşiyse kardeşi olsun, benim kardeşim olmadı olmıyacak ,bilip bilmeden zart zurt konuşmayın eti,kanı,ciğeri,kemiği gavur parasıyla 3 cent etmiyecek ,ermeni çingene ortak mamulü karaktersiz hırsız sahtekar yaratıklarla kardeş olacağıma 4 ayaklı köpeklerle kardeş olurum daha iyi,çünkü daha şerefli haysiyetli yaratıklardır o beceriksiz kamille eneramo az dikkatli olsalar ,1 tlye bilet satılırken üstünede kek börek daıtıldığı halde gelmeyip bu maçta stadı doldurup sivas kümeye diye ürüyenler s..miş sıpaya dönüp kuyruklarını kıstırıp evlerinin yolunu tutacaklardı yinede bu yavşak millete galibiyet sevinci yaşattırmayan tüm herkese sonsuz teşekkür ederim
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...