Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 08.04.2016, 20:51   #20
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

3 puan alındımı alındı gerisi beni ilgilendirmez....Diyelimki bu 3 puanı Mesut Bakkal almadı...Ozaman kaybedilen puanlarda burada Mesut Hocaya ahkam kesip bakkal çakkal amatör diyenler bu galibiyeti neye bağlayacaklar oldukça merak ediyorum...Şimdide çıkıp amatör hoca bu işi bilmeyen hoca antep deplasmanından 3 puanı getirdi diye....Beyler skor yorumu yapmaktan vazgecelim Mesut Bakkal genel anlamda başarılı bir hocadır...Bu galibiyet cümlemize hayırlı mübarek olsun ...Benim derdim suçlu aramak değil ama bilmemnereye sokulan hocanın kaybettiği gibi kazandığınıda görülmesini istemek....Bizim Bursa maçından sonra ne yalan söyleyeyim herkez düşer ben düşmez diyen ''ben'' bile çökmüştüm...İnanın bu maüsabakadan zerre umudum bile yoktu...Damarlarıma kan yürüdü ...Aynı Sivassporun damarlarına kan yürümesi gibi...Bu takım düşmeyecek ALLAH ın izniyle ... (Bu arada son 2 saattir sitemize giriş yapamıyoruz adminlerin bilgisine)