Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: EYVAH! Barış Şimşek!
Alt 29.11.2012, 01:24   #42
Kasim58
Tecrübeli Yiğido

Kasim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

256 Mesajına 455 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 702 Kasim58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: EYVAH! Barış Şimşek!

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Buna benzer konuların birinde yine eyvah !!! diye bir başlık atıldığını anımsıyorum...Hakem şu an hatırımda değil..Ben ise o maçın tertemiz geçeceğinin tahmininde bulunmuştum..Nitekim de tertemiz geçti ve Sivasspor maçı farklı kazanmıştı..Ve sonuç böyle olduktan sonra bu yorumu yazan arkadaşların hiç bir tanesi hakem hakkında yorumdada bulunmamıştı...Her zaman yaptığım bir eleştri hakem yönünde olmuştur..Abdullah Yılmaz konusunda eleştrilere katılıyorum Çünkü o kadar büyük bir stem varki her dönem Sivasspor alehine bir şeyler yapmış olmalı...Ama Süperligteki hakemlerin belkide yarısına belki fazlası olabilir burada stem var...İnanın yıllardır burada anlayamadığım tek konu bu olmuştur ...Neden herkes elbirliği ile Sivasspora zarar vermeye çalışssın ki...Neden bir Akhisara neden Elazığa neden Eskişehire zarar vermiyorlar da Sivasspora karşı bu eylem içerisindedirler...Alehte karar olmusmudur olmustur..Bunlar tum maçlarda olabiliyor...Yani benim fikrim Sivasspora karşı böyle bir eylem olmadığı yönündedir (A .Yılmaz dışında).. Hakemlerin art niyetli yaklaştıklarına inanmıyorum...
Keske senin dedigin gibi olsa Baris simsek,Abdullah yilmaz,Deniz coban bu muhtesem üclü Sivasspor düsmanidir.
Haklisin hakem hatasi bir cok macta olmustur ve olacaktirda ancak bu sahsiyetsiz sahislarinki art niyetten ibaret.
Sanmiyorum ama olaki maci alirsak bile bu sahisin bariz art niyetine ragmen eze eze alacagiz sende göreceksin kardes bütün insiyatifini rakip takima kulanarak bizim ataklarimizi kesecek