Tekil Mesaj Gösterimi
Bu kafayla Nereye kadar...
Alt 13.04.2012, 23:32   #1
velibircan
Usta Yiğido

velibircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

501 Mesajına 1.274 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 803 velibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblick
Standart Bu kafayla Nereye kadar...

Dün Sivas tribünlerindeki fb bjk gs trabzon formalı yüzlerce insan belirdikden sonra Bütün Bursaspor sayfalarında Bütün tribün sitelerinde Sivasspor tribünlerine laf etmeyen kalmadı.Her zamanki gibi bir kez daha yerin dibine soktunuz Sivasspor taraftarlarını.Bu utanç Sivasspor maçına fb gs bjk hatta trabzon formalarıyla tribünlere gelenlerin , Bu utanç onları görüp engellemeyen tüm staddakilerindir.

Hani Bazılarınızın aklına gelıyordur.Biz neden şampiyon olamadık Bursaspor oldu diye.Söyleyim sizin her tarafınızdan bir takım fışkırıyor da o yüzden.Dün sivas taraftarından fazla olan Bursa taraftarlarından 1 tane istanbul atkı yada forması gıymiş kişi gördünüz mü ? Göremediniz..Bu yüzden onlar şampiyon oldu BİZ OLAMADIK ! OLAMIYACAĞIZ ! O görüntülerden sonra iyi ki de yenilmişiz dedim.

Zaten maç gelmesin istiyordum ne yazıkki de geldi.Ve de Cümle aleme rezil olduk hepinizin sayesinde.Adamlar kalkdı 250 otobüsle Bursadan istanbula geldi benim insanım bir semtden diğer semt e geçemedi.Geçenlerde bukalemun gibiydi.

Resimleri yorumları atmak isterdim ama gerek duymadım.Hepinizden Allah razı olsun Göğsümüzü kabarttınız İYİKİ VARSINIZ ! Adamlara verecek ne cevabımız var nede yüzümüz.Varolun.

Beni tanıyan az çok kimse varsa eskilerden neden bu siteden ayrıldıgımı bilir.Dayanamayıp arkadasın üyeliğinden yazıyordum ara sıra ama artık bundan da yazmıyacağım.Varsa eşe dosta hatrımız kalsın bu utanç konumuz.Hadi eyvallah
Emre

Onlarca hakaretten bir tanesi

velibircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı velibircan'a Teşekkür Ediyor...