Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sevincinde Üzüntünde Seninleyiz...!
Alt 12.09.2009, 23:08   #11
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 874 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Sevincinde Üzüntünde Seninleyiz...!

Ne yapalım yani kendimizi,sivaslılığımızı mı bırakalım;başka diyarlara mı gidelim..Ligde 4. haftayı gda geri de bıraktık hala puanla tanışamadık...Bu takım son 2 yılda tüm ülkenin gururu oldu;şampiyon bu sene Anadolu'dan sloganının baş kahramanı oldu..Sivaslılar olarak bu takıma;oyunculara hocaya bugün sahip çıkmazsak ne zaman sahip çıkacağız..Elbirliği ile bu takımı düzlüğe çıkaracağız;buna bütün kalbimle inanıyorum..Bir takımın başına gelebilecek her türlü şanssızlığı yaşadı bu takım..Her türlü sakatlığı yaşadı,takıma gelip sonra takımı barakıp giden oyuncuların durumunu yaşadı..Takımın her şeyi olan M.YILDIZ,Sezer gibi o.yunculardan hiç yararlanamadı.Maçı izleyemediğim için oyunculrın nasıl oynadığını da bilemiyorum...Yine de bu takımın düzeleceğine bütün kalbimle inanıyorum..Bazı taraftarların dediği gibi bank asya lafını da duymak istemiyorum...Ligden düşen bir çok takımın ne hallere geldiğini;bu takımların kayyuma teslim edlip takımı alacak kimsenin çıkmadığı bir ortamda Sivassporlu oyunculara,hocamıza lütfen sahip çıkalım ve güvenelim...Bu takım bu ligden düşerse hepimizn hayeleri de ölür;bunu hiç aklımızdan çıkarmayalım..UNUTMAYALIM Kİ GÜNEŞ HER GÜN YENİDEN DOĞAR..SİVASSPORADA YAKINDA YENİDEN DOĞACAKTIR....
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...