Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sergen Yalçın ile yollar ayrıldı
Alt 25.10.2015, 09:36   #15
35gürün58
Usta Yiğido

35gürün58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

284 Mesajına 589 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 778 35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Sergen Yalçın ile yollar ayrıldı

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Enson söyleyeceğimi enbaştan söyleyim,ben sergenin en başından itibaren gelmesine karşı olan biriyim,r.carlosun eline iyi bir santrafor ,sol açık,ortasaha ,kaleci alınıp lige başlanmış olsaydı o sezondan beri hoca sıkıntısı ,hoca sorunu yaşamazdık,r.carlosda bunun için gitti,sergende bu yüzden gitti,oynadığımız oyunla aldığımız sonuçlar çok tezat oluşturuyor,neticede 180 gündür bu takım galibiyet hasreti çekiyordu,dünyanın hiçbir liginde böyle bir istatistiği olan hocayı takımın başında tutmazlar,ayrıca alınan sonuçların tek suçlusunun sergen olduğuna inanmıyorum,elbetteki hataları oldu ,oyuncu seçimi ,oyuncu değişimi,taktiksel hataları oldu,güvendiği oyuncular fos çıktı,sezon başında alınan tüm oyuncular trışka ,ts maçında bile 2-0 olmuş sen ziyadan solaçık gibi orta yapmasını bekliyorsunhani senin sol açığın,mehdiyi ,ibrahiim kaşı yedekte tutuyorsun,3.oyuncu değişimini neden yapmıyorsun,gol atması için rakip cezasahasında olması gereken eneramo ,ortasahadan top kapmaya geliyor,hani senin ortasaha oyuncun?bireysel hataların önüne geçilemedi,yaw rakip 10 kişi kalmış,artık akıllı oyuncu kırmızı kart görmeyecek ,11-10 olsa bu takıma yenilmezdik,ortasahan sakat,forvetin sakat,biri kaçtı,stoperler yetersiz ,ümitte gitti sayılır artık,bu şartlarda sergen değilya morinyoda olsa bu takıma faydası olmazdı,yeni gelecek hoca bu kadroyla şapkadan tavşan çıkartacak değil,ilk devreye kadar mevcut takımla alabileceğimiz maxsimum puanları toplayıp [enaz 12puan],devre arasında takıma 1stoper,1ortasaha ,2forvet,1solaçık alıp,şansımızı sonuna kadar kovalıyacaktır,bu takımın düşeceğine inanmıyorum,ancak küme düşen tüm takımlardaki şanssızlığın sivasspor üstüne çöreklendiğine inanıyorum,53 orta yapacaksın,%65 %35 topla oynama oranını yakalıyacaksın,rakibe pozisyon vermeyeceksin,rakip kaleci 7 8 şut kurtaracak,4 topun direğin 30 cm uzağından gececek ,maçın eniyisi rakibin kaleci ve stoperleri olacak bu maçı 2-0 kaybedeceksin bu ancak futbol talihsizliği olur,sergene güle güle ,bundansonraki yorumculuk yada hocalık hayatında başarılar diliyorum emekleri için teşekkür ederim .
Yerinde bir yorum, tek suçlu Sergen değil geçmiş olumsuzluklardan yanlış transferlerden ders aldık deyipte , düşen takımlara derman olmamış ve düşmesine katkısı olmuş işe yaramaz futbolcuları almaya devam edersen alamayacağın galibiyetlerden kaybettin paralar bir yana, işe yaramaz futbolculara verdiğin dünya para zarar bir yana .. suçu biraz da yönetim kendinde aramalı hatta biraz da değil ağırlıklı olarak kendinde aramalı, iyi transfer yapılsaydı Carlos'u göndermeye bile gerek kalmazdı ...

Japonlara sormuşlar bir çok konuda çok başarılısınız bunu neye borçlusunuz diye , aldıkları cevap biz geçmişteki başarısızlıklardan her zaman ders çıkarırız ve bir daha aynı hatayı yapmayız .. demek olmuştur. yani kardeşim yönetim olarak teknik direktörlerden ziyade siz sorumlusunuz takımın bu hale gelmesinde ilk yarı sonuna kadar takviye yapma imkanın olmadığına göre, olsa bile devre arası iyi futbolcuyu nerede bulacaksan .. bu kadroyla hangi takımı yenip puan alacaksın merak etmeye başladık... şimdiden PTT 1. lige hazırlık yapın veya Sergen gibi davranıp İstifa edin..
35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 35gürün58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...