Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Carlos sonuçtan memnun
Alt 08.12.2014, 23:29   #4
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 786 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Carlos sonuçtan memnun

Şimdi, 20 puanla 5. 6. oluruz da şu maçta başımıza bi kaza gelmiştir 0-1 geriye düşüp 1-1 yapmışızdır ikinci yarı da kırmızıyı görüp ona rağmen 1 puan almışızdır ona iyi dersin AMA! 9 puanla 16. sıradaysak ve iç sahada hem de bizim üstümüzdeki bir takıma karşı bu sonucu almışsak durum hiçte iyi değil demektir ve buna memnun olunmaz. Bir de hocam bazı oyuncuların kondisyonunu sen görmüyor musun adamlar yüksek tempoyla 90 dakikayı çıkaramıyor. Geçen sene canavar gibi koşan takım artık sahada yok, bu zamana kadar kondisyon sorunu olduğunu pek düşünmüyordum ama kayseri maçı her şeyi gözler önüne serdi. Buna acil olarak bir çare bulunmalı.

Ama şunu da belirtelim kayseri maçında yüzde yüz penaltımız verilmedi eğer o verilseydi bu maçı çok rahat kazanabilirdik çünkü çok baskılı oynadık ve pozisyona da girdik. Oyuncular da bi özgüven sorunu mu var artık bilemiyorum çözemedim böylesine net pozisyonları harcıyorlar özellikle Aatıf insanı çileden çıkarıyor. Temennim en kısa zamanda toparlanmamız aksi halde sonumuz çok kötü olacak..
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla