Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Trabzonspordan Şok Açıklama
Alt 14.04.2009, 15:08   #221
Tattooist
Yeni Yiğido

Tattooist - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

5 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Tattooist FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Trabzonspordan Şok Açıklama

Alıntı:
Yiğiter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Paşam ;
Lütfen forumuna git,Bu haberin asıl kaynağının 55 kişilk rezerve ettirp sonradan sayıyı 100e çıkarıp sonra doğal olarak fiyat arttı diye ortalığı karıştıranın bir TS'li yönetici olduğunu yaz..
--ayrıca konuları okuyorum diye banlandığımı da unutmadım.tek yorum yazmadan sırf okuyorum diye banlandım..Budur!

Ben Trabzonlu'lar forumuna üye oldum, bu senin yazdigin otel haberini iletmek icin. Ordaki küfürlerin hadi hesabi yok,bu kacini size ileytim:

axi_kral_61
bizansın askerleri bunlar sivasta sivassporu tutan varmı yok hepsi üç kızkardeslerin yalakalığını yapıyor baskanları fb kongre üyesi milletvekilleri fb sıvas maçına fb atkısıyla çıkıyor daha bunlardan anadolu takımı olurmu bizansın askerleri bunlar ama size o sivasta güzel bir tarife uygulayacagız kanı bozuklar

axilaz67
Buralarda yazıyordunuz Sivas şampiyon olsun istiyoruz diye... Sivas olacağına İstanbul takımları olsun... Aanadolu takımlarının hepsi aynı... Hiçbir dostumuz yoktur... Tek dostumuz biziz...Sivas son 3 haftaya potada girsin şehirde Fener Galatasaray bayarakları olur... Geçen yıl gördük bunu... Önce babalarını tanıyacaklar... Sonra çıkıp konuşacaklar...

Ben bu yazilara cevap bile vermedim sadece otel mevcuatini izah ettim ve aninda banlandim. Üzgünüm Ziyaretçi, bu forumda yasaklandınız.

basayev58 nickli üye arkadasin dedigi gibi :

"Trabzonlularla futbol konusunda tartışmak yersiz olur.Çünkü bu konuda bir ilkokul talebesi kadar bile mantıklı cümleler kuramazlar.Kendi dünyalarında,tek sahip oldıukları oyuncaklarıdır Trabzonspor.Kah bordo bir oyuncak araba,kah mavi bir oyuncak uçak.Hayal güçlerinin alabildiği kadar.Yeri gelir sarılır uyurlar,yeri gelir tekmeler ezerler.Bildiğiniz anlamsız çocuk piskolojisi.Bir büyük gibi karşınıza alıp konuşamazsınız"

Cidden bunlarla ADAM gibi konusmak ümkün degil...
Tattooist isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Tattooist'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...