Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: İstatistikler yalan söylüyor
Alt 31.10.2015, 13:48   #10
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: İstatistikler yalan söylüyor

İstatistik yapmak sonuç yapmak anlamına gelmiyor tabii... Alex Fergusonun da dediği gibi...

Bunu asıl görmesi gereken insanlar kimler olmalı esas mesele burada...
Tek tek inceleyelim...

1. İstatistik Şut/Maç Okan Hoca: Elinizde gol atacak adam yok. Bunu yapmak için kaleye topu gönderecek oyuncumun olması lazım.

2. İstatistik İsabetli Şut/Maç Okan Hoca : Çok iyi çalışıp topu köşelere doğru göndermemiz lazım. İyi şut çekiyorsunuz ama kaleci çalıştırmayalım beyler...

3.İstatistik Topa Sahip olma / Maç Aatıf : Ben ne yapıyorum yahu... Topla ordan oraya, ordan oraya hiç bir naneye yaramıyor. Bari şu kale önündeki bomboş adama vereyimde gol atsın. Hiç değilse 1 ve 2. İstatistiğimiz yükselsin....

4. İstatistik Pas Başarı Yüzdesi Tüm Takım : Al gülüm ver gülümle olmuyor beyler, iyi pas ve direk dikine gidelim şu kaleye....

5. İstatistik Korner / Maç cicinho : Şu topa doğru düzgün kafa vurun yada şut çekin yoruldum sizin yüzünüzden...

Özetle bizde un var, şeker var, yağ var ama ortada helva yok.. Okan Hoca mutlaka bunları gördü ve biliyordur. Özellikle İstatistikyenimiz.. Bundan sonra puan veya puanlar için çaba göstermemiz lazım...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...