Tekil Mesaj Gösterimi
Muhsin Hoca Umut Saçtı...
Alt 22.12.2009, 05:46   #22
buraks58
Usta Yiğido

buraks58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

459 Mesajına 1.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 737 buraks58 FAZLA SÖZE GEREK YOKburaks58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Muhsin Hoca Umut Saçtı...

Arkadaşlar merhaba.
Teknik direktörümüz muhsin hoca dün yerel bir televizyonumuzun spor programına katıldı ve takımımızla ilgili çok güzel ve insanı rahatlatan açıklamalar yaptı.

Özellikle devre arasında 4 yabancı transferi düşündüğümüzü, bu alacağımız futbolculardan 3'ünün ülkelerinin A milli takımlarında oynadığını söyledi. programın sunucusunun sorusu üzerine hocamız; bu almayı planladığı 3 milli futbolcuyla ön görüşme yaptığını ancak iş bitmeden isim açıklamak istemediğini belirtti. taraftarımız hiç merak etmesin çok kaliteli benim bildiğim oyuncuları takıma katıcaz açıklamasını yaptı.

4 Yabancı transferi dışında yerli oyuncu 1-2 tane alabileceğimizi ancak takım içinde çok fazla oynama yapmakta istemediğini belirtti hocamız.gidecek oyuncularında listesi yönetimdeymiş. konuşmalardan tahminim 5-6 oyuncuyla yollar ayrılacak ve 4 yabancı transferi ve 1-2 yerli transferi ile ikinci yarıya giriş yapıcaz.

İkinci yarının başındaki trabzon deplasmanı, kupada bursa deplasmanı ve içerde fenerbahçe maçlarının sorulması üzerine hocamız; zor maçları sevdiğini bu maçlarla takımın hangi seviyede olduğunu göreceğimizi ve çekinmediğini konuşmalarında belirtti.

Dünkü program sırasında hocamızın ne kadar doğru bir karar olduğunu bir kez daha anladım ve onu sivasa kazandıran yöneticilerimize bir kez daha teşekkür ettim. duruşuyla konuşmalarıyla kesinlikle mükemmel bir insan ve futbolu ne kadar iyi bildiğini de anlamak çok zor değil. İnşallah güzel günler tekrar sivassporumuzu bekliyor.ben şimdiden ikinci yarı ve transferler için sabırsızlanıyorum.
BAŞARILAR SİVASSPOR, ŞAMPİYON SİVASSPOR...