Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: 2 Günde 350 Kombine Satıldı
Alt 13.07.2009, 00:01   #31
GuVeN
Usta Yiğido

GuVeN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.350 Mesajına 5.411 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1006 GuVeN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: 2 Günde 350 Kombine Satıldı

Alıntı:
Metal Gear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
1 ay sonra askerim ve belki de 12 ay boyunca Sivas'a gelemeyeceğim bile,Buna rağmen ben sırf destek olsun diye kombine alacağım ama taksit yapıp onların da bana destek olması lazım.10.000 kombineyi belki satarsınız Bülent Hoca..
sana helal olsun hemserım,ayrıca hayırlı teskereler. yalnız mesajımı alıntı yapmanla alakasını anlamadım ben genelleme yapmısdım,vefalı taraftarlara laf yok. yonetım acısından dusunursen bunca basarıya butun bıletlerın kapış kapış bitmesi lazım. taraftarda haklı bu krızde. o yuzden kımseye kızamayız..
GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.07.2009, 01:55   #32
medet58
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 medet58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

[QUOTE=SivasSpor.Com;534374]
slm bence cok cok ucuz stadin belli bir kismini daha cok maailiyetlere satmalari gerkiyor evet buraz zenginlerimize is dusuyor onlarda birden cok alabilme sanslari var hemde kulube cok faydasi var bilmiyorum ama sivasimizda vip turubunleri varmi yoksa oda mutlaka olmali bakin yuksek ucretli kombinelerin hizmetlerini iyi saglayin cunki bir gelir kaynagi olacak bu zamnlarda gurbetcilerimiz guzel Sivas imiza tatile gidiyorlar onlar maclari izleyemeselerde bir yakinlarina hediye alabilirler mesela ben babama dusunuyorum varsa dah oozel bir kombine yeri uye olmak istiyorum eger yoksa emek karsiliksiz kaliyor demektir lutfen asagi tabaka orta tabaka ust tabaka gibi yerler bulunsun bir bilet parasina kombine bilet sahibi olunmasin SIvassporumuz kazanirsa maddiyatta bizlerde maneviyatta kazaniriz diye dusunuyorum lutfen kostek degil destek olalim bu gordukerimize sonra ne tatli bir ruya gorduk demeyelim 300 lira kombineyi taksit istiyorsun Istsnbulda bilet fiyatlari o kadar tek mac icin bu utanc verici bir durum aglamak istiyorum bizler bunun uzerinden kalkamassak yaziklar olsunda bizesonra basari getirmez bunlar ligden dusmemeye oynariz sahip cikalim sahip cikalim sahip cikalim lutfen ve bize bunlari yasatan insanlarada elimizdeyken kiymetini bilelim mesela baskan uc buyuklerin baskani olsa neler olur hic dusundunuzmu?neden diyeceksiniz futbolcusu linc edilmeye girerken oda turibunlerden hic dusunmeden hic tereddut etmeden kendini olayin ortasina atmasi yeterli degilmi iyi dusunun iyi dusunun iyi dusunun.yigidolar bu isin ucunu iyi tutalim herkes kendi kafasindan birsey solerse kendimiz bir alt ligde buluruz biri gelsede cikarsa deriz yada piyango ciksa vestel-yimpas-kombassan gibi sizleri seviyorum sehrimin insanlari seni seviyorum gencligimin sehriherkese tesekkurler ......
medet58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.07.2009, 11:17   #33
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 754 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

58güven58@

Senin yönetime olan sitemine destek vermek amacıyla alıntılamıştım.
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Metal Gear'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.07.2009, 12:22   #34
tekdoktirin
Usta Yiğido

263 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 771 tekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISI

SIVAS SPOR HIZLA BÜYYOR HERKES ÜZERİNE DÜŞENİ YAPALIM BİR MARKAYIZ ARTIK YİĞİDOLAR
tekdoktirin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.07.2009, 13:49   #35
nuri_58
Usta Yiğido

nuri_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

582 Mesajına 801 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 931 nuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekannt

bence 1 hafta satılır 2 hafta satılır sonra yarısı elimizde kalır...
nuri_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
350, günde, kombine, satıldı

Seçenekler Arama
Stil