Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sevincinde Üzüntünde Seninleyiz...!
Alt 13.09.2009, 00:14   #21
sivassporummm58
Yiğido

sivassporummm58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

122 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 650 sivassporummm58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Sevincinde Üzüntünde Seninleyiz...!

Alıntı:
MustafaParlak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bak Şimdi Biraz Ağır Olacak Ama Sana Bi Örnek Vereyim Baban Seni Büyütsün Sonra Baban İki HATA yapsın sen benim babam degilsin de olurmu bu adamı yha başa getirmiyecektin yada göndermeye çalışmayacaksın.Bülent Uygun Olarak Düşünüyorumda Bu Yorumlardan Biri Bana Yapılsa Hakkım Helal Zıkkım OLSUN Ne Haliniz Varsa Görün Der Çeker Giderdim.Bülent Uygun Adamdır Çeker Gider Çok Ararız
Biz aile yönetmiyoruz takım yönetiyoruz kardeşim.Verdiğin örnek ile bizim şu anki durumumuzun uzaktan yakından alakası yok.
Sen diyorsun ki Bülent Hoca bize şunu yaptı.Biz de onun her dediğini yapalım edelim o ne yaparsa ona hak verelim.Var mı böyle birşey kardeşim.Burası çiftlik mi.Sana bir örnek verdim.Bırak Bülent Hoca'yı bu takımın başına Alex Ferguson dahi gelse başarısız olduğu zaman günün birinde çıkar gider bu kadar basit.

Ayrıca daha önce de defalarca söyledim.Bu takımda bizim için tek kutsal olan bu renklerdir, bu armadır.Bizim için kutsal olan sivasspordur, bülent uygun değil tamam mı kardeşim.
Bülent Uygun'un bu takıma verdikleri kadar bu takımın da Bülent Uygun'a verdikleri var.
Kimseyi ama kimseyi bu takımın üstünde göremezsiniz.Kimseyi de bu takımda kral yapamazsınız.Bu alemde tek kral vardır o da sivasspordur ve biz de sivassporumuzun mefaatleri için ne gerekiyorsa onu yapmalıyız.Bu konuda ben tercihimi söyledim.İsteyen katılır isteyen katılmaz...

ŞAMPİYON SİVAS ULAN...
sivassporummm58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivassporummm58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.09.2009, 00:37   #22
MustafaParlak
YASAKLI ÜYE

492 Mesajına 952 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 MustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
sivassporummm58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Biz aile yönetmiyoruz takım yönetiyoruz kardeşim.Verdiğin örnek ile bizim şu anki durumumuzun uzaktan yakından alakası yok.
Sen diyorsun ki Bülent Hoca bize şunu yaptı.Biz de onun her dediğini yapalım edelim o ne yaparsa ona hak verelim.Var mı böyle birşey kardeşim.Burası çiftlik mi.Sana bir örnek verdim.Bırak Bülent Hoca'yı bu takımın başına Alex Ferguson dahi gelse başarısız olduğu zaman günün birinde çıkar gider bu kadar basit.

Ayrıca daha önce de defalarca söyledim.Bu takımda bizim için tek kutsal olan bu renklerdir, bu armadır.Bizim için kutsal olan sivasspordur, bülent uygun değil tamam mı kardeşim.
Bülent Uygun'un bu takıma verdikleri kadar bu takımın da Bülent Uygun'a verdikleri var.
Kimseyi ama kimseyi bu takımın üstünde göremezsiniz.Kimseyi de bu takımda kral yapamazsınız.Bu alemde tek kral vardır o da sivasspordur ve biz de sivassporumuzun mefaatleri için ne gerekiyorsa onu yapmalıyız.Bu konuda ben tercihimi söyledim.İsteyen katılır isteyen katılmaz...
Bak Dediklerine İsteyen Katılır İsteyen Katılmaz Biz Burda Takım Yönetmiyoruz Aie Yönetiyoruz bEN aNNEMİ bABAMI gERİDE bIRAKARAK SivassPORA kOşmuyorum Aileme Koşuyorum.Bülen Uygunda Kraldır Bunu Kimse İnkar Edemez Beni Buraya Getirdiyse Kraldır bENİM dÜŞÜNCEMDE bUDUR bUNU iNKAR eDEN aDAMINDA aDAMLIGINDAN şÜPHE eDERİM bUNU iYİCE oKU vE öYle Cevap Ver...!
MustafaParlak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda MustafaParlak'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.09.2009, 00:48   #23
sivassporummm58
Yiğido

Alıntı:
Bak Dediklerine İsteyen Katılır İsteyen Katılmaz Biz Burda Takım Yönetmiyoruz Aie Yönetiyoruz bEN aNNEMİ bABAMI gERİDE bIRAKARAK SivassPORA kOşmuyorum Aileme Koşuyorum.Bülen Uygunda Kraldır Bunu Kimse İnkar Edemez Beni Buraya Getirdiyse Kraldır bENİM dÜŞÜNCEMDE bUDUR bUNU iNKAR eDEN aDAMINDA aDAMLIGINDAN şÜPHE eDERİM bUNU iYİCE oKU vE öYle Cevap Ver...!
Bülent Uygun' u kral olarak kabul ediyorsan ben de sana o zaman derimki kurun şöyle bir takım adını da Bülentspor yapın oynayın.Önce amatörden başlayın süper lige kadar çıkarsınız inşallah

Bülent Uygun'a kral diyen bir kişi sivassporu reddetmiş sayılır.Bunun anlamı budur.Ben onun adamlığına laf etmedim zaten adamlığı beni ilgilendirmiyor.Bir sivassporlu olarak sivasspora ne yaptığı beni ilgilendiriyor.

Ben diyorum ki bu alemde tek kral vardır o da sivasspordur.Şahıslar gelip geçicidir.Şahıslara karşı sadece minnet borcumuz olur.Ama sen ne diyorsun bu alemde kral Bülent Uygun'dur.

O zaman ben de seni Bülentinle baş başa bırakayım.Bülent Uygun taraftarı olduğuna göre seninle tartışabileceğim bir noktada kalmadı o zaman ne yazıkki

ŞAMPİYON SİVAS ULAN...
Alt 13.09.2009, 01:10   #24
sivassporummm58
Yiğido

Gerçekten çok acınacak bir durum arkadaşlar.Sivassporu yöneten bir kişiye kral demek ve bunu da açıkça dillendirmek gerçekten çok üzücü bir durum.Bilmiyorlarki kral dedikleri kişi iki gün sonra çıkıp gidecek yine biz bize kalacağız.Bilmiyorlarki bu takımın 42 yıllık geçmişinde nice başarıları oldu, nice hocalar başkanlar gelip geçti.Bilmiyolarki bu takıma nice isimsiz kahramanlar emek verdi.Sanki bu takım 2 yıl önce kuruldu.40 yılı reddettik.Asıl vefasızlığı bu kırk yılı reddeden arkadaşlar yapmıyorlar mı acaba.Vefasızlıktan bahseden arkadaşlar bunları iyi düşünsünler.Biz 2 yılda adamı kral yaptık, takımımızdan daha önemli yaptık,valla helal olsun size ne diyelim arkadaşlar.Asıl işin ilginç ve dramatik yanı ise bunu da vefa adına söylemeniz...

ŞAMPİYON SİVAS ULAN...
Alt 13.09.2009, 01:50   #25
MustafaParlak
YASAKLI ÜYE

492 Mesajına 952 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 MustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Gerçekten çok acınacak bir durum arkadaşlar.Sivassporu yöneten bir kişiye kral demek ve bunu da açıkça dillendirmek gerçekten çok üzücü bir durum.Bilmiyorlarki kral dedikleri kişi iki gün sonra çıkıp gidecek yine biz bize kalacağız.Bilmiyorlarki bu takımın 42 yıllık geçmişinde nice başarıları oldu, nice hocalar başkanlar gelip geçti.Bilmiyolarki bu takıma nice isimsiz kahramanlar emek verdi.Sanki bu takım 2 yıl önce kuruldu.40 yılı reddettik.Asıl vefasızlığı bu kırk yılı reddeden arkadaşlar yapmıyorlar mı acaba.Vefasızlıktan bahseden arkadaşlar bunları iyi düşünsünler.Biz 2 yılda adamı kral yaptık, takımımızdan daha önemli yaptık,valla helal olsun size ne diyelim arkadaşlar.Asıl işin ilginç ve dramatik yanı ise bunu da vefa adına söylemeniz...
Sırf Sana İnat Kral Bülent Uygun.Ulan Neyedigi Belirsiz Herif Benim Sinirlerimi Germe Senide Yakarım Yedi Sülalenide Adamsan Delikanlıysan Ver Adresini Lan YAZ şuraya delirtme Beni Kral Bülent Uygun Diyoruzki Bi Bildigimiz Var Başkanada Laf Söylesenize Ben Bülent Uygunu iki Kendini Bilmezin Dedikleriyle Göndermem Diyor Adam Sus Otur Oturduğun yerde Delikanlıysan İsmini Adresini Verde İBRET oLSUN dİYE bİ gÖREYİMM sENİ.Bak Tabikide takımda Kişiler Gelip Geçicidir Ancak Bülen UyguNun Geçme Dönemine Daha Var İki Sene Neler Yaptı O zaMAn AYRILMIYORDUNUZ yANINDAN bİZ bU adam Fenerli Derken Nerdeydiniz Şİmdi İNAT oLSUN Kral Bülent Uygundur...!
MustafaParlak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda MustafaParlak'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.09.2009, 02:08   #26
yigido Atilla
Usta Yiğido

yigido Atilla - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

179 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 842 yigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOKyigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOK

Arkadasim seni Bülent uygun nereye getirdi ???? yukarida yazmissin beni buraya bülent uygun getirdi diye Biraz aciklarmisin ????
Alt 13.09.2009, 02:47   #27
sVs
Tecrübeli Yiğido

sVs - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

39 Mesajına 68 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sVs ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:

AYNEN KATILIYORUM SEN YÜREĞİNE İŞLEMİŞSEN KIRMIZI BEYAZI GERİSİ YALAN NE BÜLENT NE MECNUN U NEDE KOMPLE TAKIM 1967 BÜLENT YOKTU 3. LİGDE OYNARKEN DE YOKLARDI BUNDAN NE KADAR UZATIRSAN UZAT 20 YIL SONRA DA OLMAYACAKLAR SEN SEVERSEN SEN SAHİP ÇIKARSAN BU RENKLERE EDEBİ OLACAKTIR
Alt 13.09.2009, 07:50   #28
ilyasbaba_58
Acemi Yiğido

ilyasbaba_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

22 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ilyasbaba_58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Mustafa kardeşin eline saglık guzel yazı olmuş ger gerçektende site içerisinde o tip insanlar varsa hemen gerekli onlemler alınmalıdır çunku tam sabırla beklememız gerekırken ve Bülent hocaya tam destek vermemız gereıkırken bu tip insanların sozlerıyle galayana gelip bıanda gereksız eleştirı yapabılırız. Arkadaşlar kolay degıl Bulent hocanın işi elimizi vicdanımıza koyup eleştiri yapalım takımın durumu ortada futbolcuların kalıtesı ortada bakın buarada tam olarak şunu demek istıyorum vay efendım bu futbolcu iyi degıl digerını çok ucuz aldık işi yapmaz vb. sözlerin artık geregı yok çunku bız önümüze bakmamız gerekıyor olan olmuş artık alınan alınmış varmı otesı kardeşim onumuze bakmaktan başka destek olcaz sabırla bekleyecegız dua edecegız hocamızın sonuna kadar yanında olcaz herkes çok çalışacak ustune duşen gorevı yapcak ve sonunda Allahın ıznıyle yıgıdom hakkettıgı yerde olcak selam ve dua ile.
ilyasbaba_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ilyasbaba_58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.09.2009, 14:57   #29
yiğidosebo58
Yeni Yiğido

yiğidosebo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

12 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 yiğidosebo58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

DEĞERLİ YİĞİDOLAR
HEPİNİZİ SABIRLI OLMAYA DAVET EDİYORUM
BUNLARIN HEPSİ GELİR-GEÇER ,KÖTÜ YAZI YAZANLAR VE AHKAM KESENLER İLRİDE UTANACAKLARDIR, NE YAZIKKİ MEMLEKETİMİZİ,SİVASSPORUMUZU YERDEN YERE VURUYORLAR .
ARTIK BIRAKIN !! SARILIN SİVASSPORUMUZA DAHABÜYÜK DESTEGE İHTİYACIMIZ VAR KİMSEYİ KONUŞTURMAYIN.........
yiğidosebo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı yiğidosebo58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.09.2009, 18:28   #30
yiğido881
Yeni Yiğido

yiğido881 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6 Mesajına 10 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 538 yiğido881 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivasspor taraftarları ligden düşsek yine tutar eniyi taraftar bizde .takımınıza güvenin!
yiğido881 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
seninleyiz, sevincinde, Üzüntünde

Seçenekler Arama
Stil