Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Maclarda Pankart Sorunu...
Alt 10.10.2011, 15:08   #1
kangallıwert
YASAKLI ÜYE

274 Mesajına 1.130 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz sein
Cool Maclarda Pankart Sorunu...

Arkadaslar ben istanbulda yasiyorum..Sivas'ta maclara 1-2 kere gitmisimdir..Ancak Tvden maclari takip ediyorum..Yanliz izlerken stadda bir eksik sürekli olarak gözüme carpiyor..Stadda elle tutulur bir sekilli pankart yada yazilara denk gelemedim:S Koca Sivasta bu islerden anlayan bir kisi bile bulunmuyormu?Tribun gruplarında bu işle ilgilenen olmasi gerektigini düsünüyorum...
kangallıwert isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Maclarda Pankart Sorunu...
Alt 10.10.2011, 16:30   #2
recep cevik
YASAKLI ÜYE

58 Mesajına 89 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 recep cevik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maclarda Pankart Sorunu...

Hemen Cevaplayayım. Kasteddiğiniz kameraya yansımadığı ise, Tellere pankart asmamıza izin verilmiyor, Her taraftar grubunun tribünün üst tarafında pankartı bulunmakta. Pankartlarda benim görüşümce hoş.
recep cevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.10.2011, 16:51   #3
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 718 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

yönetim ön tarafa pankart asmaya izin vermiyor.her nedense artık.demekki satdın renkli güzel bir tribün olmasını istemiyorlar
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.10.2011, 17:44   #4
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

her stadda her yere pankart asılırken ne hikmetse sivas da pankart asılması emniyet tarafından yasak var deniliyor ilginç bir durum
Alt 10.10.2011, 20:49   #5
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
kangallıwert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaslar ben istanbulda yasiyorum..Sivas'ta maclara 1-2 kere gitmisimdir..Ancak Tvden maclari takip ediyorum..Yanliz izlerpen stadda bir eksik sürekli olarak gözüme carpiyor..Stadda elle tutulur bir sekilli pankart yada yazilara denk gelemedim:S Koca Sivasta bu islerden anlayan bir kisi bile bulunmuyormu?Tribun gruplarında bu işle ilgilenen olmasi gerektigini düsünüyorum...
adamım sormuşsun,geçen sezonun son maçinda malum rakıp fener,sıvasspor ısmı yazan tum pankartlar sokulmuştu stada gırdık 4 eylul pardon saraçoglu stadıymıs meğer,tellere bırak pankartı mont bıle astırmıyorlar,
infial§ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda infial§'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
maçlarda, pankart, sorunu

Seçenekler Arama
Stil