Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > Futbol Federasyon

Futbol Federasyon Burada Futbol Federasyon hakkındaki Görüşlerinizi bildirebilirsiniz

Seçenekler Arama Stil

Süper Final'e kardeş geliyor!
Alt 10.04.2012, 10:45   #1
nightmare58
Tecrübeli Yiğido

nightmare58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

251 Mesajına 468 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 nightmare58 FAZLA SÖZE GEREK YOKnightmare58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Süper Final'e kardeş geliyor!

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Başkan Vekili Ufuk Özerten, Spor Toto Final Grup mücadelesinde her takımın kendi kaderini belirleyeceğini söyledi.

Özerten, Ataköy Olimpiyatevi'nde gerçekleştirilen Spor Toto Süper Final Grup Müsabakaları Fikstür çekimi öncesinde yaptığı konuşmada, herkesin kendi kaderini burada belirleyeceğini belirterek, ''Herkes sahada kendi gücüyle nereye geleceğini belirleyecek. Çok daha güzel futbol günleri yaşayacağımızı tahmin ediyorum. Final Grubu'nda şampiyonluk için mücadele edecek takımların Türkiye'nin büyüklerinden olmasından dolayı derbi sayısı artacak. Bu da ayrı bir heyecan getirecek'' dedi.

Centilmence bir mücadele umduğunu kaydeden Ufuk Özerten, ''Kaybedenlerin kazananları alkışlamasını, kazananların da kaybedenlere saygı göstermesini temenni ediyorum. Sekiz takımın katıldığı turnuva dışında 10 takım boşta kalıyor. Bu takımların boşta kalması ihmal edilmiş. Onlar için de turnuva düşünüyoruz. Takımlarımız ilgi gösterirlerse güzel olacak. Bir ikinci turnuvanın düşünüyoruz. İki takım buna katılmayacaklarını belirttiler. Ancak bu turnuvanın tanıtımını da önümüzdeki günlerde yapmak istiyoruz'' diye konuştu.

2011-2012 sezonunun geçtiğimiz hafta sonu itibariyle tamamlandığını kaydeden Özerten, şöyle konuştu:

''3 kulübümüz küme düştü. Alttan 3 takımın gelmesini bekliyoruz. Ankara'da koca bir çınar devrildi. Hiçbir kulübün başına böyle bir şey gelmesin temennisinde bulunuyorum. Takımlar yönetim sıkıntılarından değil, sportif nedenlerle düşsünler. Yıldırım Demirören federasyonu olarak bu takımlarımıza geçmiş olsun dileklerinde bulunuyorum. Neredeyse federasyonun kuruluşundan bu yana olağanüstü bir sezon geçirdiğimizi söylemiştim. Dün akşam can sıkıcı olay oldu. Bazı medya organlarında kuraların bilet firması tarafından çekildiği yayınlandı. Bunu hemen düzelttiler. Tahmin ediyorum bir personelin işgüzarlığı neticesinde bu oldu. 3 haftalık bilet paketlerin sunulması nedeniyle tarih karışıklığı olmuş. Büyük bir şeffaflık içinde kuraları çekeceğiz. Dünyanın en gelişmiş sistemini uyguluyoruz.''

EDİTÖRÜN NOTU : Haberlerde lütfen kaynak belirtiniz. Emeğe saygı gösteriniz.
nightmare58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda nightmare58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Süper Final'e kardeş geliyor!
Alt 11.04.2012, 09:35   #2
nightmare58
Tecrübeli Yiğido

nightmare58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

251 Mesajına 468 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 nightmare58 FAZLA SÖZE GEREK YOKnightmare58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Süper Final'e kardeş geliyor!

Kusura bakmayın bazen unutuyoruz :(((
nightmare58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
finale, geliyor, kardeş, süper

Seçenekler Arama
Stil