Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yönetim İstifa
Alt 25.04.2016, 20:03   #91
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 940 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Yönetim İstifa

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ALLAH a şükürler olsun ,hiçbir zaman fare gibi olmadım zoru görüncede hiçbiyere kaçmadım,1975 yılından beri futbol denilince aklıma sivasspor gelir,gol duasına çıkıldığı zamanınıda bilirim,deplasmanlara 302 ile zeytin ekmekle gidildiği zamanıda ,otobüse mazot toplandığı zamanıda bilirim ,siyahbeyaz trt zamanında haftanın sonuçlarını spor programında beklerken elim yüreğimde beklerdim,istanbuldaki her 10 maçın enaz 7 tanesine gitmişimdir,sivassporun hakkını hakemler yerken ,sizler asıl göreviniz olan sivassporun hakkını savunmazken ,istinyede tff yi ikaz amaçlı basın açıklamasında bulunan 20 kişiden biriyim,sivassporla ilgili istanbuldaki tüm yardım ve gecelere katılmış biriyim,sivassporun süperelige çıkmasını tam 31 yıl bekledim ,sivasspor diyarbakırla 2-2 berabere kalıp 3.lige düştüğü gün nasıl ağladığımı bir ALLAH bide ben bilirim,sivassporun zorda kaldığı her dönemde,abdi ipekçideki geceyede 3 kuruş fazla katkımız olsun diye ömründe sivasspor maçına gitmemiş rengini bile bilmeyen adamlarıda 4 5 kişi götürdüm,piyango dediler aldık,gece var dediler gittik,piyango satıyoz dediler aldık,sms yollayın dediler defalarca mükerrer şekilde yolladık,maçımız var dediler ,inönüde 30 bin kişi olduk,alisamiyende 27 bin kişi olduk,olimpiyatta 35 40 bin kişi olduk,şampiyonluğa oynuyoruz denildi,ankarayı yol eyledik ,sincanı 19 mayısı 4 eylüle çevirdik ,bunları niye diyorum ,kendimi reklam için değil,bazı yöneticilerin kendilerini ikaz edenleri klavye taraftarı olarak görmemesi için ,gelelim sayın yöneticiye ,siz sivasspor yönetimi olarak yıllarca neden yıllarca küme düşmekten şansa balına kurtulduğumuz halde neden ders almadınız?,taraftarlar olarak iyi 1 sol açık ve forvet almazsanız bu takım düşer diye uyardığımız halde ,transferin son gecesine kadar forvet transferi beklerken neden almadınız?lanet olası şike kumpası yüzünden sivassporun adını şikeye bulaştırdınız,bu takım eğer bu haldeyse o şike kumpasınında katkı payı var,elbetteki takımımıza yürekten inanıyor ve güveniyoruz,bizim bu işlerde tarağımız olmadığınada inanıoyoruzda ,sizler sivas düşmanı İstanbul basınına çok malzeme verdiniz,neredeyse tüm türkiye bize düşman oldu,r.carlos elindeki küme düşecek takımla bu takıma ligin eniyi futbolunu oynatarak avrupaya taşıdı ,sayenizde gidemedik UEFA almadı,eğer avrupaya gidilseydi,illaki iyi transferler yapılırdı ,transferde sivasspor tercih edilen takım olurdu,r.carlos gibi hocanın eline iyi bir sol açık ortasaha alacağınıza ,forvet alacağınıza,adamı oldoniyle ,rengifoyla crissantusla oyalayıp yolladınız,dün abdi ipekçide 13 milyar masraf edilip 9 milyar bağış toplanırken ,bugün sivassporun parasını nerde boş beleş adam varsa ,onlara harcayıp çarçur ettiniz ,şimdi isimleri saysam enaz 50 boş adam çıkar,bunlara ödenen milyonlarca ero sivassporun kasasından boşyere çıkmış oldu,bunu başka şehirde yapsaydınız ,bugün yönetici filan olamazdınız, hiçkimse sizlerin emeğini inkar etmiyor,ancak bu açıklamalarınız hoş değil,suçunuzu,hatanızı kabul edip özür dileyeceğinize daha milleti suçluyorsunuzya pess diyorum,sivasspor ptt lige düşer,dahada düşer,3.lige bile düşer,belki hiç süperligden düşmez ki temennimiz de budur,bunlar futbolun gerçekleri ,düştük diye bu takımdan vazgeçecek değiliz yöneticiler gelip geçer camialar kalıcıdır.
Abicim fare derken şunu kastediyor bırakıp gitmeyecegiz demek istiyor
Alt 25.04.2016, 20:16   #92
dibba58
Yiğido

dibba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 521 dibba58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

.Koşa koşa alt lige gidişimizin o kadar çok sebebi var ki alt alta yazsak koca bir liste olur.Futbolcu transferinden tutunda hoca seçimine varıncaya kadar tüm olumsuzluklar bizi buldu.
İçimiz acıyor.öfkemiz köpürüyor.Umudumuz mum gibi eriyor.Allah'ım düştüğümüz bu durumdan sen kurtar bizi.
dibba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.04.2016, 20:16   #93
bulutbey27
Tecrübeli Yiğido

bulutbey27 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

268 Mesajına 443 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 631 bulutbey27 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Özelliklede alt yapı konusunda
Bulent uygun zamanında paf takım şampiyon oldu ve bir tane futbolcuyu alıp as kadroya sokmadılar.
O oyuncular çarçur edildi üç senedir.
Aynı politika izleyen yönetim takımı düşürmemiş,resmen uçurumdan aşağı yuvarlamıştır
Alt 25.04.2016, 20:31   #94
stain
Usta Yiğido

stain - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

571 Mesajına 1.189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 670 stain FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
çorluluyiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Geçen bizim Faruk yine yürek yemiş ...
stain isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı stain'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.04.2016, 20:32   #95
stain
Usta Yiğido

İ.akın ve Hasan kabze ilk18e alınmasın son 4maç böyle deneyelim zaten battı balık yan gider
Bu Konuda stain'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.04.2016, 21:09   #96
58gürün58
Acemi Yiğido

40 Mesajına 71 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 652 58gürün58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
stain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İ.akın ve Hasan kabze ilk18e alınmasın son 4maç böyle deneyelim zaten battı balık yan gider
imkan olsa da mesut hocada bunlarla birlikte son 4 maç takımdan uzaklaştırılsa. eleştiri yaparken gerçekten üzülüyorum sıkılıyorum ama bir hoca bu kadar oynanan oyundan bihaber olur.
58gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58gürün58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.04.2016, 21:40   #97
badof58
Yiğido

190 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 415 badof58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ALLAH a şükürler olsun ,hiçbir zaman fare gibi olmadım zoru görüncede hiçbiyere kaçmadım,1975 yılından beri futbol denilince aklıma sivasspor gelir,gol duasına çıkıldığı zamanınıda bilirim,deplasmanlara 302 ile zeytin ekmekle gidildiği zamanıda ,otobüse mazot toplandığı zamanıda bilirim ,siyahbeyaz trt zamanında haftanın sonuçlarını spor programında beklerken elim yüreğimde beklerdim,istanbuldaki her 10 maçın enaz 7 tanesine gitmişimdir,sivassporun hakkını hakemler yerken ,sizler asıl göreviniz olan sivassporun hakkını savunmazken ,istinyede tff yi ikaz amaçlı basın açıklamasında bulunan 20 kişiden biriyim,sivassporla ilgili istanbuldaki tüm yardım ve gecelere katılmış biriyim,sivassporun süperelige çıkmasını tam 31 yıl bekledim ,sivasspor diyarbakırla 2-2 berabere kalıp 3.lige düştüğü gün nasıl ağladığımı bir ALLAH bide ben bilirim,sivassporun zorda kaldığı her dönemde,abdi ipekçideki geceyede 3 kuruş fazla katkımız olsun diye ömründe sivasspor maçına gitmemiş rengini bile bilmeyen adamlarıda 4 5 kişi götürdüm,piyango dediler aldık,gece var dediler gittik,piyango satıyoz dediler aldık,sms yollayın dediler defalarca mükerrer şekilde yolladık,maçımız var dediler ,inönüde 30 bin kişi olduk,alisamiyende 27 bin kişi olduk,olimpiyatta 35 40 bin kişi olduk,şampiyonluğa oynuyoruz denildi,ankarayı yol eyledik ,sincanı 19 mayısı 4 eylüle çevirdik ,bunları niye diyorum ,kendimi reklam için değil,bazı yöneticilerin kendilerini ikaz edenleri klavye taraftarı olarak görmemesi için ,gelelim sayın yöneticiye ,siz sivasspor yönetimi olarak yıllarca neden yıllarca küme düşmekten şansa balına kurtulduğumuz halde neden ders almadınız?,taraftarlar olarak iyi 1 sol açık ve forvet almazsanız bu takım düşer diye uyardığımız halde ,transferin son gecesine kadar forvet transferi beklerken neden almadınız?lanet olası şike kumpası yüzünden sivassporun adını şikeye bulaştırdınız,bu takım eğer bu haldeyse o şike kumpasınında katkı payı var,elbetteki takımımıza yürekten inanıyor ve güveniyoruz,bizim bu işlerde tarağımız olmadığınada inanıoyoruzda ,sizler sivas düşmanı İstanbul basınına çok malzeme verdiniz,neredeyse tüm türkiye bize düşman oldu,r.carlos elindeki küme düşecek takımla bu takıma ligin eniyi futbolunu oynatarak avrupaya taşıdı ,sayenizde gidemedik UEFA almadı,eğer avrupaya gidilseydi,illaki iyi transferler yapılırdı ,transferde sivasspor tercih edilen takım olurdu,r.carlos gibi hocanın eline iyi bir sol açık ortasaha alacağınıza ,forvet alacağınıza,adamı oldoniyle ,rengifoyla crissantusla oyalayıp yolladınız,dün abdi ipekçide 13 milyar masraf edilip 9 milyar bağış toplanırken ,bugün sivassporun parasını nerde boş beleş adam varsa ,onlara harcayıp çarçur ettiniz ,şimdi isimleri saysam enaz 50 boş adam çıkar,bunlara ödenen milyonlarca ero sivassporun kasasından boşyere çıkmış oldu,bunu başka şehirde yapsaydınız ,bugün yönetici filan olamazdınız, hiçkimse sizlerin emeğini inkar etmiyor,ancak bu açıklamalarınız hoş değil,suçunuzu,hatanızı kabul edip özür dileyeceğinize daha milleti suçluyorsunuzya pess diyorum,sivasspor ptt lige düşer,dahada düşer,3.lige bile düşer,belki hiç süperligden düşmez ki temennimiz de budur,bunlar futbolun gerçekleri ,düştük diye bu takımdan vazgeçecek değiliz yöneticiler gelip geçer camialar kalıcıdır.
Aday ol destekleyelim reis ..
badof58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda badof58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.04.2016, 22:01   #98
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 791 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Yönetime taze kan lazım, Mecnun başkan artık eski heyecanını kaybetti. ALLAH razı olsun Sivasspor'a çok büyük hizmetler yaptı, o bizim efsane başkanımız ama yoruldu, şike davalarında çok yıpratıldı, bu yüzden transferlerde hata üstüne hata yapıldı, kaç sezondur küme düşmekten son anda kurtulduk, her seferinde ders çıkardık dendi ama hep aynı hatalar yapıldı. Ne derler ''çekirge bir sıçrar, iki sıçrar, üçüncüde...'' misali. Bizde bir kurtulduk, iki kurtulduk, bu kurtuluştan ders çıkarmadığımız içinde, bu sezon düşmemiz matematiksel olarak gerçekleşmese de, artık kurtuluşumuz mucizelere kaldı, onun için başkan ve yönetimde değişim şart. Ha talip çıkar mı, çıkmaz mı derseniz, elbette memleketini seven bir yiğit çıkar.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.04.2016, 22:24   #99
stain
Usta Yiğido

Başkan gider ayak uyuma bak bir umut son kez uyarıyoruz son 4 maçta ilk11de i.akın korçanve kabze kesinlikle olmasın bak gece gece uyku moral sıfırladı bende ...
Alt 25.04.2016, 22:36   #100
otceken58
Yiğido

otceken58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 573 otceken58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Taraftarı dinlemeyen yönetim varsın olmasın Sivasspor'un yönetime ait bir kurum olmadığını anlamayan Sivasspor taraftarına sesleniyorum hepimizin amaci bir ifadeleri farklı Sivasspor kurumsal bir kimliğe girmediği surece transferlerin dahil şahıs menfaatlerine göre yapıldığı gelirlerin giderlerin saklandığı taraftara kapılar kapatıldığı surece bir arpa boyu yol almayacağını anlayın lütfen ha şunuda söyleyim eğer sözünüz geçiyorsa Sivasspor yönetimine buyrun yapılmayan transferleri paraların nereden gelip nerelere gittiğini Sivasspor bünyesinde hangi gorevde kimin çalıştığını yapılan hakem hatalarına kimlerin sesini çıkarttığını neden vizyonsuz teknik adamların Sivas'a getirildiğini açıklasınlar bizde eğer ki haklilarsa susup oturalım!!!
otceken58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda otceken58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
İstifa, İstİfa, yönetim, yÖnetİm

Seçenekler Arama
Stil