Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 01.05.2016, 22:33   #91
58fatihcan
Usta Yiğido

481 Mesajına 740 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 567 58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Bugünkü galibiyeti Setkus yüzünden kaçırdık evet ama , PTT ye freni patlamış kamyon gibi Bakkal yüzünden gidiyoruz. O kadar çok hata var ki Setkus'a kızamıyorum bile
58fatihcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 58fatihcan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.05.2016, 22:35   #92
58fatihcan
Usta Yiğido

481 Mesajına 740 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 567 58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK

Arkadaşlar kızacaksak biraz da, takımın son sağ bekinin, acemiliği yüzünden en az 2 hafta sahalardan uzak kalmasına kızalım
58fatihcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58fatihcan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.05.2016, 23:02   #93
sivasspor585858
Yiğido

sivasspor585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

60 Mesajına 104 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 596 sivasspor585858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Setkusun ne sucu var.
Sonucta o da insan. Hic mi hata yapmayacak.
önde 3 gol atsak, mac 3-1 olurdu. Kaleci bir hata yapinca, günah keçisi oluyor.
araştırın bakın. Aynı hatayı dünyanın en iyi kalecilerinden Oliver Kahn, Bayern Münih kalesinde Şampiyonlar liginde yapmıştı.

https://m.youtube.com/watch?v=XdiTJxCwnWg
sivasspor585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sivasspor585858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.05.2016, 23:04   #94
sivasspor585858
Yiğido

sivasspor585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

60 Mesajına 104 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 596 sivasspor585858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

youtube da

"oliver kahn ifk göteborg" yazin, bakin
sivasspor585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.05.2016, 23:20   #95
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1422 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.05.2016, 00:01   #96
ayhandemir58
Acemi Yiğido

ayhandemir58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

81 Mesajına 130 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ayhandemir58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Dün "Sivasspor"luyduk.Bugünde "Sivasspor"luyuz.Yarın da "Sivasspor"lu Olacağız.
ayhandemir58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ayhandemir58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.05.2016, 08:13   #97
keko 58
Tecrübeli Yiğido

keko 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

612 Mesajına 1.144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 618 keko 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sivasspor585858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Setkusun ne sucu var.
araştırın bakın. Aynı hatayı dünyanın en iyi kalecilerinden Oliver Kahn, Bayern Münih kalesinde Şampiyonlar liginde yapmıştı.

aynen öyle Kardesim....
evet dün Setkusun Inanilmaz hatta yapti ama onun yüzünden DÜSMEDIK BUNU UNUTMAYIN ve SÖYLEMEYIN LÜTFEN!! Dün cok kizdim kisileri cünkü bazen kisi dedilerki * Setkus Maci satti / Setkus yüzünden küme Düstük* bu nebicim Yorumlar Arkadaslar?? Hele dün aksam Mini Sohbet de vallah yaziklar olsun sizin gibi Taraftarlar!!

Bakkal sen hangi dünya yasiyorsun acaba?? son 25 dk Akisahir resmen TEK KALE Oynuiyordu ne bu Korkak oyun??ve son 5 dk da KAZMA KABZE Oyunu aliyo bunu görunce TV önde Babama dedim ki BIZ DAHA GOL YIYIORUZ VE MALESEF ÖYLE OLDU
En cok SETKUSU Üzüldüm gercekten cök Üzüldüm hatta Agladim

Bütün Takim KÖTÜ gidisle BASKAN / YÖNETECILER VEEEEEE BAKKALA YÜKLÜORUM baska kimse sucu yok!!!

NOT: ben dün aksam Setkusun hatasi en az 20 kere izledim ve kendime sordum.... acaba Setkus geripass mit saneti o yüzünden mi eline almadi bunu görünce ben de öyle sanetim Setkus da böyle gördu belki

KAMIL GROSICKI
Tęsknimy za tobą
keko 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.05.2016, 09:37   #98
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 828 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

sivasspor küme düştü artık üzülmüyorum artık. sivas şehrinin süper ligde olmayı hakettiğine inanmıyorum. sivasspor süper ligdeyken kazanan kimdi. oteller lokantalar kebapçılar. esnaflar. peki sivasspora sahip çıktılarmı hayır. bir kaç yere sivasspor bayrağı takmak sivasspora destek anlamınamı geliyor. o kadar zenginimiz var fabrikatörümüz var ne yaptılar hiççç. sivaslı ne yaptı galatasaray beşiktaş fenerbahçeli oldu. sivassporlu olamadı. sivas belediyesi sivassporun bir marka olduğunu görmezden geldi sivasın girişine meydanına bir sivasspor amblemi koyamadı. sivas sivasspora sahip çıkmadı. zaten sivas ekonomide işsizlikte küme düşmüştü. sivassporda küme düştü. herkes layık olduğu yerde bulunuyor. dünyanın gerçeği bu. sivasspora hakem hataları oldu hakem hataları yüzünden puan kaybetti sahip çıkanımız olmadı. yönetim bile bile sivası düşürdü sahip çıkanımız olmadı. mecnun başkan ayrılık sinyali vermiş. takımı düşür sonra kaç git. sahibimiz yok. sen ortada gezen beş para etmez futbolcu eskilerini takıma doldur. işler kötüye gidince ben gidiyorum de. takımı düşürdüğün gibi süper lige çıkar sonra git nereye gidiyorsan. hatalarını telafi et. sivaslı taraftar olmayı bilmedikçe sivas amatör lige kadar gider. sivaslı takımına büyük küçük kadın erkek herkes sahip çıkmalıdır. sivasspor sivasın dünyaya açılan yüzüdür. sivasspor yoksa sivasta yoktur. olacağı bellydi. düşeceğimiz belliydi. sergen faciası ardından okan faciası sivassporu bitirdi. ibrahim akın gibi futbolcu eskilerinin takımda kalması kimin eseri bir düşünsünler. yazıkmı oldu evet yazık oldu. hakettikmi evet hakettik geçmiş olsun artık. yapacak bişey yok
Alt 02.05.2016, 10:04   #99
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 600 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
keko 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

aynen öyle Kardesim....
evet dün Setkusun Inanilmaz hatta yapti ama onun yüzünden DÜSMEDIK BUNU UNUTMAYIN ve SÖYLEMEYIN LÜTFEN!! Dün cok kizdim kisileri cünkü bazen kisi dedilerki * Setkus Maci satti / Setkus yüzünden küme Düstük* bu nebicim Yorumlar Arkadaslar?? Hele dün aksam Mini Sohbet de vallah yaziklar olsun sizin gibi Taraftarlar!!

Bakkal sen hangi dünya yasiyorsun acaba?? son 25 dk Akisahir resmen TEK KALE Oynuiyordu ne bu Korkak oyun??ve son 5 dk da KAZMA KABZE Oyunu aliyo bunu görunce TV önde Babama dedim ki BIZ DAHA GOL YIYIORUZ VE MALESEF ÖYLE OLDU
En cok SETKUSU Üzüldüm gercekten cök Üzüldüm hatta Agladim

Bütün Takim KÖTÜ gidisle BASKAN / YÖNETECILER VEEEEEE BAKKALA YÜKLÜORUM baska kimse sucu yok!!!

NOT: ben dün aksam Setkusun hatasi en az 20 kere izledim ve kendime sordum.... acaba Setkus geripass mit saneti o yüzünden mi eline almadi bunu görünce ben de öyle sanetim Setkus da böyle gördu belki

Ben de Setkus'a üzüldüm, senelerdir süren hataların sorumlusuymuş gibi günah keçisi ilan edilmek isteniyor. Ancak orada yaptığı hata daha önce de defalarca bütün takım tarafından yapılan hata, yani amatörce zaman geçirmek. Bu sene Korcan da Setkus da defalarca yaptı ve nihayetinde cezası dün kesildi. Orada, topu tutmayıp ayağıyla kontrol ederek zaman geçirecekti ama evdeki hesap çarşıya uymadı 5 saniye kazanmak için risk aldı. Dikkat ederseniz dakika 87 olmuş Atıf topu korner çizgisine götürmüş zaman geçiriyor. Bunlar profesyonel oyuncuysa bunun ancak son dakika hatta son 30 saniye içerisinde yapılacağını bilir. Devamlı zaman geçirdiğimiz ve golü düşünmediğimiz için yediğimiz golü çıkaracak zaman da kalmamıştı.

Senelerdir yapılan hataları futboldan anlamayan (!) taraftar görüyor ama büyük başkanımız ve teknik direktörlerimiz görmüyor. Hani diyorlardı ya çok biliyorsanız başkan olun, teknik direktör olun. Artık başkanın, hocanın turşusunu kurarlar.
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.05.2016, 10:55   #100
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
sivasspor585858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Setkusun ne sucu var.

Ilk bakista benzer pozisyon gibi görünse de Setkus'un yedigi gol ile Kahn'in yedigi gol arasinda daglar kadar fark var.

1- Kahn'a geri pas yapiliyor (Sektus'a top rakipden geliyor topu eli ile tutabilir)
2- Kahn zeminin azizligine ugruyor, top beklenmedik bir sekilde sekiyor.
Sektus'un pozisyonnda top seke seke geliyor ama topun gelisinde bir anormallik yok, sekme yok. Sektus kendisini Messi sanmasa, topu ayaginin ucu ile istop etmeye calismasa, eli ile tutsa o top asla ve asla gol olmazdi.

Etiketler
değerlendirelim, maçı