Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yeni hocamız Osman Özköylü
Alt 02.06.2016, 23:32   #51
59yigido58
Tecrübeli Yiğido

152 Mesajına 197 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 669 59yigido58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yeni hocamız Osman Özköylü

osman özköylü bu takıma ilaç gibi gelecektir kimsenin şüphesi olmasın
59yigido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.06.2016, 23:33   #52
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 884 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Şunu da söyleyelim artık hocamız bellidir. Ben de listemde yer vermiştim. Gelebilir olarak görmüştüm ama daha önceliğim başka isimlerdeydi. Yine de Osman Özköylü'ye de yer vermiştim. Bu saatten sonra hocanın en büyük destekçisi olmamız lazım. İnşallah burayı da takip ederler ve yapıcı eleştirileri kabul ederler. En büyük istirhamım özellikle kulübümüzün imajını ve camiamızın güzideliğini yıpratacak agresifliklere girmezlerse çok sevinirim.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.06.2016, 00:12   #53
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Söyleyeceklerim Sivassporun maneviyatına dokunmaması gereken mantalitenin kabul gördüğü reel cümlelerdir...Evvela kendimizden başlamak üzere bu kelamları ediyoruz...Biz hep realite içerisinde yorumumuzu yaptık....Öğretilen öğrendiğimiz yaşadığımız hep buydu...Güvenç Kurtar Bursayı ts ye karşı galip getirdiğinde bile 26 bin kişilik stad tek bir ağızdan istifa diye bağırıyordu...Nedeni şudur bizim tribün reeli çok iyi bilir...Galibiyetlere bakmaz işin gerçeği nedir onu analiz edere...Konuyu karıştırmayalım.....Yıllardır yazıyoruz kardeşlerimizde yazıyor...Burada herkez Sivassporumuzun menfaatiinin pozıtıve olmasını istiyor...Buna şüphem yok...Yorumlarda duygusallıkla bırlıkte gelen anti-reel yorumlarıda çok gördüm olması gerektiği gibi gerçekleri konuşanıda....Hep söylediğim bir laf vardır...Bursaspor şampiyon oldu üzerinden 1 yıl geçti Ertuğrul Sağlam hala bunun farkına varamadı diye....Şimdi siz değerli kardeşlerim Sivassporlular yönetim devamındada bizim gibi dışarıda destek verenler...hala bu SİVASSPORUN ne olduğunun farkına maalesef farkına varamadık...Takım küme düşmüş takımın başına getirilen kişinin özgeçmişi sıradan bir hocadan farklı değil...Eğer Sivasspor ''Klasik bir Anadolu takımdır'' görüşü benimseniyor ise edeceğim tek bir laf yoktur...böyle biline...Herkes gözünü açsın bunun adıda sanıda SİVASSPORDUR...Bununla dalgada geçilmez oyunda oynanmaz...Ve bu yüzden gerekli yatırımlarınderhal yapılması gerekir...Yönetimin bu ilk icraatı bana göre yanlıştır...Adı Sivasspor olan kurumun başına vizyon sahibi bir hoca getirilseydi eğer ptt ligine başlamadan şampiyonluğunu zaten ilan etmişti....Bana göre bu seçim yetersiz ve yanlıştır..
Alt 03.06.2016, 10:00   #54
HooLigAnSsS
Acemi Yiğido

HooLigAnSsS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 55 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 504 HooLigAnSsS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

valla ben bilmiyorumda hoca bana hiç heyecan katmadı. hani tamam ya bizimkiler kafaya koymuş seneye kesin çıkarız diyemiyorum nedense. daha vizyonlu en azından ismi olan şehire tekrar döneceğiz havası katan biri olabilirdi.
Alt 03.06.2016, 12:10   #55
badof58
Yiğido

190 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 413 badof58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Söyleyeceklerim Sivassporun maneviyatına dokunmaması gereken mantalitenin kabul gördüğü reel cümlelerdir...Evvela kendimizden başlamak üzere bu kelamları ediyoruz...Biz hep realite içerisinde yorumumuzu yaptık....Öğretilen öğrendiğimiz yaşadığımız hep buydu...Güvenç Kurtar Bursayı ts ye karşı galip getirdiğinde bile 26 bin kişilik stad tek bir ağızdan istifa diye bağırıyordu...Nedeni şudur bizim tribün reeli çok iyi bilir...Galibiyetlere bakmaz işin gerçeği nedir onu analiz edere...Konuyu karıştırmayalım.....Yıllardır yazıyoruz kardeşlerimizde yazıyor...Burada herkez Sivassporumuzun menfaatiinin pozıtıve olmasını istiyor...Buna şüphem yok...Yorumlarda duygusallıkla bırlıkte gelen anti-reel yorumlarıda çok gördüm olması gerektiği gibi gerçekleri konuşanıda....Hep söylediğim bir laf vardır...Bursaspor şampiyon oldu üzerinden 1 yıl geçti Ertuğrul Sağlam hala bunun farkına varamadı diye....Şimdi siz değerli kardeşlerim Sivassporlular yönetim devamındada bizim gibi dışarıda destek verenler...hala bu SİVASSPORUN ne olduğunun farkına maalesef farkına varamadık...Takım küme düşmüş takımın başına getirilen kişinin özgeçmişi sıradan bir hocadan farklı değil...Eğer Sivasspor ''Klasik bir Anadolu takımdır'' görüşü benimseniyor ise edeceğim tek bir laf yoktur...böyle biline...Herkes gözünü açsın bunun adıda sanıda SİVASSPORDUR...Bununla dalgada geçilmez oyunda oynanmaz...Ve bu yüzden gerekli yatırımlarınderhal yapılması gerekir...Yönetimin bu ilk icraatı bana göre yanlıştır...Adı Sivasspor olan kurumun başına vizyon sahibi bir hoca getirilseydi eğer ptt ligine başlamadan şampiyonluğunu zaten ilan etmişti....Bana göre bu seçim yetersiz ve yanlıştır..
Hocam belki hoca çok özel donanımlı değil ama taraftarın istediği bir isimdi. Diğer seçenekler Cesar Domingo olmazdı zaten, Sivasspor'da gidip de ikinci bir şans verilen çok az kişi var. İsmail Kartal da bence zatıf bir adaydı, Es-Es ile yaşadığı hayal kırıklığı çok barizdi ki bence Osman Hocanın teknik direktör meziyeti İsmail Kartal'dan çok çok iyidir. Taraftar bir daha o ilk çıktığımız anı yaşamak istiyor olabilir ama o kadro o zamanki 2. ligde hangi takımda olsa çıkardı. Eğer eskiyi yaşamak istiyorlarsa o seneki gibi stadı tıklım tıklım doldurup ölümüne desteklesinler de bakalım bu takım çıkıyor mu çıkmıyor mu ??
badof58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı badof58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.06.2016, 14:39   #56
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Cok güzel oldu Hayirli ugurlu olsun
bize basari yasatanlar hep hirsli azimli hedefi olan hocalardi

Insallah sehir ve sivaslilar birlesince ait oldugmuz lige geri donecegiz.
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yigido yakup'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.06.2016, 15:08   #57
Rallim58
Gast

Oyuna yansıyan agresif yapısına eyvallah...

Ama basın toplantısında gazetecilere veya taraftarlara karşı agresif davranışını kabullenemeyiz...

Zararını hep birlikte görürüz...

Bu sezon şampiyon olduk olduk Allah Korusun olamaz isek, PTT'nin gediklisi konumuna geliriz ki, kaosu da beraberinde getirir. Onun için yerinde tercih olarak görülen Osman Özköylü hoca ilk maçları iç-dış farketmeksizin firesiz galip gelmelidir...
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.06.2016, 22:06   #58
midfielder7
Acemi Yiğido

46 Mesajına 81 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 572 midfielder7 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Takım düştükten sonra seyircimizin futbolcularımıza yaptığı jest ve oyuncuların özellikle aatıfın yaptığı açıklamalar ilk günler beni umutandırmıştı.Kadronun geneli korunur,Mesut Bakkal bile kalabilir eksik yerleri de umut vaat eden gençlerle doldururuz diye düşünmüştüm.Ama gün geçtikçe motivasyonum düşmeye başladı belirtilen transfer söylentileri,oyuncuların gitmek istediğine dair söylentiler vs... diğer takımların süper lig şansı neyse bizi de o seviyeye getiriyor.Osman hoca ise benim nazarımda okan buruk,sergen yalçın neyse odur.Tek farkı Osman hocanın hocalık kariyeri biraz daha fazla başarı olarak kendini kanıtlamış değil henüz.Genç hocalara şans verilmesini severim özellikle ülkemizin yetiştirdiği kariyerli oyunculara ama düşmemeye oynarken genç bir hocanın ardından diğer genç okan hoca hatası kümeye itti bizi,şimdi yine genç bir hoca neyin ne olacağı belli değil,üstüne üstlük sanırım birçok oyuncu da kaçacak bu sene çıkamazsak artık pttnin normal bir takımı durumuna geliriz.İnşallah Osman hoca şimdiye kadar ki en iyi sezonunu bizde yaşarda tekrar çıkarız süper lige.
midfielder7 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda midfielder7'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.06.2016, 10:55   #59
ilyasbaba_58
Acemi Yiğido

ilyasbaba_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

22 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ilyasbaba_58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

İnşaallah hayırlı olur.
ilyasbaba_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.06.2016, 13:48   #60
jitem58
YASAKLI ÜYE

8 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 jitem58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sen bu takımda efsane olacaksın aha buraya yazıyorum bu adam 2.Bülent Uygun olacak göreceksiniz otoriter-sert-başarıya aç-adam gibi adamdır çok güzel günler göreceğiz hüseyin kalpar ve yücel ildiz gibi ölmüş adamları isteyen taraftarlar var onları görünce ağlayasım geliyor inanamıyorum gerçekten
jitem58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı jitem58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
ahmet, hocam1z, hocamız, osman, sivasta, yeni, Özköylü, Şahin

Seçenekler Arama
Stil