Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İzmirli Yiğidolar

İzmirli Yiğidolar İzmirli Yiğidoların Buluşma Alanı

Seçenekler Arama Stil

Rıza Hocam !..
Alt 11.02.2011, 23:04   #1
izmirliyigido
Gast

Standart Rıza Hocam !..

Rıza hocam, bizi ancak sen anlayabilirsin. Sen içimizden birisin. Yüzün yere gelmenin ne demek olduğunu, az ile yetinip mutlu olmanın ne olduğunu sen de anlarsın. Sivas'lılar yıllardır hep ezilmiştir, hep küçük şeylerle mutlu olmanın yollarını aramıştır.

İşsizliğin, parasızlığın ve biçareliğin acımasız yüzü, yüzümüze yansısa bile hep hayata pozitif bakmışısızdır. Hep mutlu olmaya çalışmışızdır. Ta ki, en büyük mutluluğu Sivasspor'la yakalayana kadar mutluluğun tarifini bile yapamıyormuşuz. Şimdi onunla yatıyor, onunla kalkıyor, onunla mutlu oluyoruz. Durumumuz kötü olsa bile içimizde ki umudu hep yeşil tutuyoruz, canlı tutuyoruz. Biliyoruz bu umudumuz birgün canlanacak. Ama onu da bir an önce istiyoruz.

Bir zamanlar.... Herkes hatırlar.... Kimisi benim gibi halen yaptıklarından ve emeklerinden dolayı halen sevgiyle anarken, bazıları da haklı yada haksız olduğunu bilip bilmeden kızdığı bir hocamız vardı. Hedeflerimizi, mutluluklarımızı, sevincimizi zirve yaptırmıştı.... Bülent Uygun... İster kızsınlar, ister sevmesinler ama rüyamızda gördüklerimizi yaşatmıştı bize... Yüzümüz yerden kalkmıştı. Herkes bize gıpta ile bakmıştı. Herkes bize Yiğido demesini öğrenmişti. Ama ne olduysa herşey tersine döndü. Yine biz eskisi gibi Sivas'lı olduk. Sıradan olduk.

Rıza hocam, şimdi sıra sende. Yüzümüzü tekrar yerden kaldır. Güldür yüzümüzü... Bunu seninde yapacağına inanıyoruz. Çünkü sen içimizden birisin. Sivas'lılığın ne olduğunu sende bilirsin... Yiğidiz, mertiz, haksızlığa sesimizi çıkartamayız. Ama hep umutla yaşarız. Hep hayatı severiz.

Şimdi senden beklentimiz, ricamız öncelikle önümüzde ki şu Trabzonspor maçını kazanman, sonra da takımımızın başında uzun seneler kalıp takımı tekrar 2 yıl önce ki gibi zirveye oynatman... Hele ki şu Trabzonspor maçı. Bu maç (mübala olmasın ama) şampiyonluk kadar önemli. Bunu kazanınca milyonlarca Sivas'lının ilk maçtaki yaşadığı acı hafiflemiş olacak. Bizimle alay edenlerle baş edebileceğiz. Yarınlar için umutlanacağız. Bizi zirvedeyken bile kaale almayan basın ve medya güruhu, şimdi diplerdeyken hiç dikkate almazken biran da gündeme geleceğiz. Yani her yönüyle çok önemli bizim için. Senin kariyerin için de ne kadar önemli olduğunu senin kendin düşünmen yeterli.

Biz bugüne kadar seninle geçen zaman içinde oynadığımız 12 maçta sadece 2 maçta 3 puanı bir arada görsekte ilerisi için umut taşıyoruz. Ve umutları bu maçta yeşertmeye başlamanı diliyoruz, bekliyoruz Rıza hocam...

Rıza hocam bu, seni seven taraftarlarının mektubudur. Lütfen dikkate al... Seni seviyoruz, güveniyoruz ve umutla bekliyoruz...

AYK
Cevap: Rıza Hocam !..
Alt 11.02.2011, 23:08   #2
yiğidosalim58
Acemi Yiğido

yiğidosalim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

20 Mesajına 31 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 490 yiğidosalim58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Rıza Hocam !..

GÜZEL
Alt 11.02.2011, 23:16   #3
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok

Çok güzel konuşmussun kardeşim eline sağlık katılıyorum sana.
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Yusuf Çevik'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.02.2011, 23:27   #4
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 763 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Arkadaşlar ben bu ts düşmanlığını anlamıyorum.Bizim ts ile ne işimiz var yahu.Biz kafaya oynadığımız yıllarda havalara girip 4.büyük biziz falan deyip havalara girmedik mi.Sonrada boyumuzun öllçüsünü almadık mı.2 sene üst üste kafaya oynadığımız zaman kendimizi dev aynasında gördük.Öyle 1-2 sene iyi olmakla büyük olunmuyor.Neymiş efendim ts'yi yenelim küme düşelim diyeceksiniz nerdeyse.
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı şarkışla 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.02.2011, 23:28   #5
güneşyurdu
Tecrübeli Yiğido

güneşyurdu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

288 Mesajına 518 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 717 güneşyurdu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

ben inanıyorum ki rıza hocamla kazanma konusunda hem fikiriz.bizim takımda bu maça hırlı çıkacak hiç olmadığı kadar rövanşı almak için savaşacaklardır.
güneşyurdu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.02.2011, 23:32   #6
güneşyurdu
Tecrübeli Yiğido

güneşyurdu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

288 Mesajına 518 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 717 güneşyurdu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
şarkışla 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşlar ben bu ts düşmanlığını anlamıyorum.Bizim ts ile ne işimiz var yahu.Biz kafaya oynadığımız yıllarda havalara girip 4.büyük biziz falan deyip havalara girmedik mi.Sonrada boyumuzun öllçüsünü almadık mı.2 sene üst üste kafaya oynadığımız zaman kendimizi dev aynasında gördük.Öyle 1-2 sene iyi olmakla büyük olunmuyor.Neymiş efendim ts'yi yenelim küme düşelim diyeceksiniz nerdeyse.
ne demek istiyosrun anlamadım.dünyada bunun çok örneği vardır.zirveye oynayıp kümeye düşen bir çok takım vardır avrupa liğinde.biz onları belik yıllaraca büyük diye destekledik.ama bunu 30 yıl becermeyince o durum kendiliğinden ortaya çıktı.şimdi galatasaray diyebilir misin ki boyunu ölçüsünü aldın diye?diyemezsin...bu da onu gibi bir şey.
güneşyurdu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.02.2011, 23:34   #7
izmirliyigido
Gast

Alıntı:
Canım Kardeşim yazıyı birkez daha okursan Trabzonspor düşmanlığı falan olmadığını göreceksin. Sadece bu maçı kazanmanın hepimiz için çok önemli olduğu, bir dönemeç olduğunu ve bu maçı kazanırsak kendimize güvenimizin geleceğini ve çıkışa geçeceğimizi ima etmeye çalıştım..

AYK
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.02.2011, 23:39   #8
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 763 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Ben genel olarak ts düşmanlığından bahsettim.Size bir cevap olarak değil.Sitede genel anlamda bir ts düşmanlığı var onun için yazdım.
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.02.2011, 23:42   #9
Kasım Öktem
Tecrübeli Yiğido

Kasım Öktem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

269 Mesajına 587 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 753 Kasım Öktem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
Bizlere ağza alınmayacak küfürler eden, hamidolar diye hitap eden, Takım otobüsümüze it gibi işeyenlerle dost mu olalım?
Vay gardaşım deyip boynuna mı sarılalım ??
Alt 11.02.2011, 23:48   #10
titizyiğido
Usta Yiğido

titizyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

307 Mesajına 439 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 736 titizyiğido FAZLA SÖZE GEREK YOKtitizyiğido FAZLA SÖZE GEREK YOKtitizyiğido FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
S.s.Yigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bizlere ağza alınmayacak küfürler eden, hamidolar diye hitap eden, Takım otobüsümüze it gibi işeyenlerle dost mu olalım?
Vay gardaşım deyip boynuna mı sarılalım ??
evet gardaşım birde olaylı tatil edilen bi maçımız vardı onlarla............
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı titizyiğido'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
hocam, rıza

Seçenekler Arama
Stil