Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Eneramo'dan Şok Haber
Alt 26.04.2012, 12:23   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Eneramo'dan Şok Haber

Çalımbay Enaromo'yu açıkladı!

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Erman Kılıç ve Kadir Bekmezci ile birlikte keyifli bir söyleşiye katıldı. Deneyimli teknik adam burada Enaromo ile yolların ayrılacağını açıkladı..

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, futbolcular Erman Kılıç ve Kadir Bekmezci ile birlikte memleketi Yıldızeli'ne gelerek Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Yıldızeli Meslek Yüksek Okulu öğrencileri ile futbol hakkında söyleşi yaptı.

YURTKUR Yıldızeli Yurdu Konferans Salonu'nda yapılan söyleşiye, Kaymakam Hakan Yavuz Erdoğan, Belediye Başkanı Selim Baş, Emniyet Müdürü Mahmut Güder, Yıldızeli Birlik Spor Başkanı Ali Dülger, YURTKUR Yıldızeli Müdürü Tuncay Biçer, Özel İdare Müdürü İbrahim Uçar, Topulyurt Köyü Muhtarı İsmail Çeliktaş, Yıldızeli Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Öğretim Üyesi Erkan Arslan, Yıldızeli Meslek Yüksek Okulu öğretim üyeleri ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Kaymakam Hakan Yavuz Erdoğan, sporun önemine değinerek, kendilerinin ilçede spor faaliyetlerine önem verdiklerin belirtti.

Rıza Çalımbay'ın hayat hikayesinin okunması ve sinevizyon gösterisinin ardından söyleşi başladı. Çalımbay, "Yıldızeli benim memleketim, burada böyle bir programa katılmaktan onur duydum" dedi.

Takım hakkındaki çeşitli sorulara cevap veren Çalımbay, Eneramo ile bu yıl yolların ayrılacağını belirtti. Futbolculara yöneltilen 'Futbolcu olmasaydınız ne olmak istediniz?' sorusuna Kadir Bekmezci, "Çocukluğumdan beri profesyonel olarak futbol oynamak istiyordum. Çok şükür Allah da bana bunu nasip etti. Futbolcu olmasaydım eğer polis olurdum" ifadelerini kullandı. Erman Kılıç ise, "Ben de çocukluğumdan beri hep futbolcu olmayı düşünüyordum ve sürekli bu yönde isteklerim vardı. Eğer futbolcu olmasaydım elektrikçi olurdum" diye konuştu.

Futbolculara yöneltilen sorular ve özellikle Kadir Bekmezci'nin cevapları keyifli dakikaların yaşanmasına neden oldu.

Hayatında en büyük hedefinin Beşiktaş ve milli takım forması giymek olduğunu dile getiren Teknik Direktör Çalımbay, hedeflerine de ulaştığını kaydetti. Futbolculuk yıllarında 'Atom Karınca' lakabını da açıklayan Çalımbay, "O yıllarda atam karınca adlı bir çizgi film vardı. Atom Karınca çok hızlı, her yere koşan her şeye yetişen bir karakterdi. Ben de o zamanlar Beşiktaş'ta çok hızlıydım, her yere yetişmeye çalışıyordum. Bu nedenle arkadaşlarım da bana bu lakabı taktılar. Daha sonra kaptan olunca kaptan demeye başladılar" dedi.

Bu sezon hakkında değerlendirme yapan Çalımbay, "Şike nedeniyle bu sene Türk Futbolu açısından oldukça kötü bir sezon geçirdik. Oynadığımız oyunlardan ne biz zevk aldık ne de taraftarlar zevk aldı. Biz yinede takım olarak bunlara aldırmadan en iyi şekilde oynamaya çalıştık" şeklinde konuştu. Play-off maçlarını da değerlendiren Çalımbay, kalan maçları kazanarak Avrupa'ya gitmeye hak kazanacaklarını ifade etti.

Söyleşinin ardından Kaymakam Hakan Yavuz Erdoğan, Rıza Çalımbay, Erman Kılıç ve Kadir Bekmezci'ye 'Yenihan Bez Bebekleri' hediye etti. Belediye Başkanı Selim Baş katılımları için teşekkür ederek çiçek verdi. Yıldızeli Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Erkan Arslan ise Teşekkür Belgesi takdim etti. Çalımbay, söyleşi sonrasında bu yıl ilk defa bir söyleşi düzenlediklerini belirterek, karşılaşmış olduğu ilgiden son derece memnun olduklarını, kendi memleketinde böyle bir programa katılmaktan memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Söyleşi sonrasında öğrenciler Rıza Çalımbay, Erman Kılıç ve Kadir Bekmezci ile fotoğraf çektirdi.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Cevap: Eneramo'dan Şok Haber
Alt 26.04.2012, 12:29   #2
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1029 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Eneramo'dan Şok Haber

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

yurt içi değil de özellikle fransadan istendiği konusunda duyumlarım var; yani bence giderse yurt dışı ihtimali var ama inşallah kalır şu an için yüzde 60 kalma ihtimali...yanına teknik bitirici bir golcü bulrsak daha verimli olur...mesela keşke webo bizde olsaydı...
aldığım duyumlar gitme ihtimali olduğu yönündeydi...bu haber de gösteriyor ki malesef artık eneramonun kalma ihtimali zorlaşıyor...gitmesini istemiyor inşallah kalır ama hayırılısı artık...
Alt 26.04.2012, 12:31   #3
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1247 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Eneramo olmazsa olmazlarımızdan değil, Rıza Hocanın takibinde olduğu Eneramo'dan çok daha üstün oyuncuların olduğunu biliyorum. Kadronun istiktarı açısından kalması iyi olurdu ancak yapacak bir şey yok.

Sivas'a hizmetlerinden ötürü teşekkürü hak eden özel bir isim. Futbol hayatında üstün başarılar dilerim.
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.04.2012, 12:33   #4
EneS ElmaS
Tecrübeli Yiğido

EneS ElmaS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

335 Mesajına 839 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 EneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Unglücklich Cevap: Eneramo'dan Şok Haber

Sivasspor'un gelmis gecmis en degerli Forverti gidiyor. :(

Mehmet Yildizin yeri tabikide bambaska yanliz Eneramo daha yetenekli.. oooffff offfff
EneS ElmaS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı EneS ElmaS'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.04.2012, 12:38   #5
GROSİCKİ5858
Yeni Yiğido

8 Mesajına 14 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 GROSİCKİ5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bırakın gitsin onun yerine yurt dışından hızlı güçlü ve bitirici vuruşları iyi olan birisini alırız bursaspordaki Pinto gibi mesela adam hem defanstan top alıp paslaşıyor hem son vuruşlarda affetmiyor fiziği ve zekası iyi rakiplerini korkutan bir futbolcu Bunun gibi bir futbolcu alırsak büyük yararı olacağını düşünüyorum
GROSİCKİ5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı GROSİCKİ5858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.04.2012, 12:45   #6
RoKeT
Yiğido

89 Mesajına 182 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 531 RoKeT COK SEVILEN BIR KISIRoKeT COK SEVILEN BIR KISIRoKeT COK SEVILEN BIR KISIRoKeT COK SEVILEN BIR KISI

Verdiği emeklerden Dolayi teşekürler yolun açık olsun Tosun
RoKeT isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda RoKeT'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.04.2012, 12:58   #7
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 863 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

beklenen bir gelişmeydi şasırmadım.
Alt 26.04.2012, 12:59   #8
sivasliapocan
Yiğido

49 Mesajına 68 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 491 sivasliapocan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
eyupk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
beklenen bir gelişmeydi şasırmadım.
aynen yaaaaa bencede çok beklenen bir olaydı
sivasliapocan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.04.2012, 13:15   #9
stain
Usta Yiğido

stain - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

571 Mesajına 1.189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 stain FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

eneramonun yokluğu demek sivasın ilerde yok olması demek inşallah yerine en az onun kadar iyi bir oyuncu gelse

ah karaboğa öyle yarıda bırakıp kaçmak yiğidoya yakışır mı

gol vuruşların berbat olsada bizim göğüs kafesimizdin senle nefes alıyorduk şimdi ilerde kim top tutacak
stain isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı stain'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.04.2012, 13:17   #10
58Sivaslilar
Usta Yiğido

58Sivaslilar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 395 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 58Sivaslilar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Eneramonun yerine dandik perdiyel gitse daha iyi olurdu
58Sivaslilar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58Sivaslilar'a Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
eneramodan, haber, şok

Seçenekler Arama
Stil