Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı değerlendirelim.
Alt 19.10.2014, 20:43   #31
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 753 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Maçı değerlendirelim.

3gol yemesine rağmen maçın adamı Ertuğrul du kornerler dışında pozisyonumuz yok Beşiktaş tek kale maç oynadı hücum hattımiz hiç birşey yapmıyor
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda shang'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.10.2014, 20:43   #32
sirseri58
Yiğido

90 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 sirseri58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
cengo64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bir takımın kaptanı gol atınca sevinmeli.İtirazı olan yoktur eminim buna.Az daha yine atılıyordu.İbrahim yaşlanmış ama Adem in yanında parıl parıl parlıyor.Sivassporu umuyorum bu Adem saplantısı kötü duruma düşürmez.Mehdi gayretli ama fiziği yetersiz.Utaka cool futbolcuyu oynuyor hep.Mesela kafa toplarına çıkmıyor sakatlık olmasın diye herhalde.Ziya babası yaşındaki Ciciye bakıp hem defansif hem ofansif olarak ne kadar yetersiz olduğunu anlar umarım.Batuhana bence şans verilmeli ya da bırakın adamı.Roberto Carlos Oldoni felaketi gibi olmasa da futbolcu seçiminde son derece beceriksiz bence.Gerçi ligin en iyi takımıyla oynadık o yüzden kelliklerimiz göründü ama 85 .dakikadan itibaren parekende oyuncu değişiklerine anlama geliyordu vakit gecirmek için olmadığına göre.Aydını zamanında çok eleştiren biri olarak bu maçı seyrederken onun top tutmasının ne kadar önemli olduğunu anladım.Bari yarıda alalım tekrar onu.Kısaca takımın eksikleri var ama gayretleri için teşekkür ediyorum.
Sen Aydın'ı elestırdıysen gercekten futboldan anlamıyorsun gardas
Alt 19.10.2014, 20:44   #33
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1422 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Kaleci: 3 gol yemesine rağmen elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştı. Farklı skorla bitmesine engel olacak kritik kurtarışlar yaptı. Bu formunu koruduğu sürece sakatlık ve ceza harici kalede yeri sağlam. Gününün en iyilerinden birisi oydu.

Defans: Bu takımın en yaşlılarından olmasına rağmen en verimlilerinden birisi Cicinho idi. O yaşına rağmen fiziğinin en üst limitini zorlayarak birde tecrübe faktörünün getirmiş olduğu rahatlıkla her maç krallar gibi oynuyor. Kötü maç çıkarması halinde kredisini kullanacak kadar iyi bir oyuncu. Da Costa, çok iyi bir profesyonel. Geriden atakları başlattı gol attı topa bastı ama orta saha faktörümüze takıldı. Hata veya hatalar yapması çok normal. Ümit Kurt, milli takım arasında üst düzey idman yaparak formunu muhafaza etti. Çok iyi oynamasada özellikle kanatlardan gelen toplarda zaafiyet yaşadı. Form olarak daha eksiği mevcut gidermesi an meselesi. Ziya Erdal, anlam veremediğim, gözlerimize inanamayacağımız ve ona yakıştıramayacağımız derecede kötü maçlar çıkarıyor. Yediğimiz gollerin hemen hemen hepsinde ya yardımcı erkek rolünde yada başrollerde o vardı. Onun koridorundan adeta tren gibi geçtiler. Carlos hocada bu bölgeye önlem alamayınca mağlubiyet kaçınılmaz oldu. Çok çabuk kafasını toplamalı, memleketinin takımına daha çok sahip çıkmalı. X faktörler ne ise bir an önce çözüme kavuşturmalı kendisini biran önce toparlamalı. Hadi Ziya sen bu değilsin.

Orta saha: Maçın kopma nedenlerinden biriside bu bölgemiz. Lig başında alınamayan tek bir bölge oyuncusu yüzünden en az 5-6 puanımız heba oldu diyebilirim. Adem Koçak, maçta çok olumlu işler yaptığı aşikar. Ama özellikle devamlı geri top yan top düşünmesi takımın el freni çekmesine sebep oluyor. Rakip takım saha pozisyonunu alıyor, markajını yapıyor, topsuz rahat oyun oynamasına neden oluyor. Dikine ve seri bir şekilde ileri pas yapmayı denemesi halinde takımın daha iyi bir ivmeye sahip olacağını düşünüyorum. Top kayıplarında en asgariye indirmesi gerektiğide malumunuz. Bugün iyilerden diyebiliriz. Mehdi Touil, Britanya futbol kültürünü görmüş ama çelimsiz ve sıska görüntüsü ikili mücadelelerden mağlup ayrılmasına neden oluyor. Seri düşünebiliyor ama her yaptığı iş zayıf kalıyor. Orta sahamızın direncini bozuyor. Kadirin bu mevkiye tekrar monte edilmesi ve oyuna 50-60 dan sonra oyuna dahil olması daha mantıklı geliyor. İbrahim Toraman, bugün eski takımına karşı takım kaptanı çıktı. Bu sadece ona özgüven katma amacı içindi. Ama maalesef performansı kafi değil. İyi oynamaya ve elinden geldiğinin en iyisini yapmaya çalışmıştır elbette ama şu an için az bir zamana daha ihtiyacı var. Bugünün yetersiz oyuncularından biride oydu. Burhan Eşer, kardeşimiz de bugünün en yetersizlerinden birisi idi. Bu aralar Ziya ile aynı kaderi paylaşıyor. Aatıfdanmı öğrendi bilinmez ama gereksiz adam aralarından çalım atması taraftarı deli ediyor. Şahsi oyunu bir kaç oyuncumuzla birlikte Burhan kardeşimizde bırakırsa daha kollektif yapıya sahip olacak ve baremini yukarı çekecek. Böyle olduğu sürece hem daha fazla efor sarfetmek zorunda kalacak hemde bize katkı sağlayamayacak. Ben bu gidişatını beğenmiyorum. Acil kendisine futbol kortizonu vurdurması lazım.

Forvet, hattımızdan goller gelmedi, onun için yazacak çizecek çok şey var ama özetle matematikteki etkisiz ve yutan eleman gibi görevler yaptılar resmen. Bazen elde var sıfır bazende eh işte dedirtiyorlar. Fırvetseniz eğer ayağınıza düşecek zımbalayıp kaleciyide içeri sokacaksınız. Yoksa çıkar defans ve orta saha gol atar bizde Tv başından ver yansına devam ederiz. Utaka efendi geçen sezon Milli takım seçmeleri yaklaştıkça coşmuş bizleride sevindirmiş kendide moral bulmuştu. O çizgiden çok uzak. Şutları kaleci çalıştırır cinsden. İsmi ile icraatları farklı mealler taşıyor. Bu olmamalı... Chrisantus hakkında yorum yok diyorum. Genç dinamik atletik olması lazımken gezindi durdu. Faydalı bir şeyini ben göremedim. Gören varsa bannah kaldırsın.

Carlos hocaya hala bir şey söylemiyorum. Elindekilerinin vasıfları belli. Şunu oynatayım diyor fos bunu oynatayım diyor fos çıkıyor. Adama 70 den sonra oyuncu değişikliği neden yapıyorsun diye hersleniyoruz ama elindeki adamlar işte bunlar.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.10.2014, 20:52   #34
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 753 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

Atıfsiz ve kadirsiz takimi gördük ayrıca ilk beşe bu sene zor oynarız bugun hic puan alacağımızi hiç düşünmedim bu Beşiktaş beş beden büyük geldi bize
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.10.2014, 21:27   #35
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 938 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Daumen runter Cevap: Maçı değerlendirelim.

1. Beşiktaş tek kale oynadı, haketti.

2. 3-2'den sonra birkaç pozisyon anca bulduk.

3. Forvette Chrisantus ve Utaka yerine AHMET ARAS çok daha iyi olur.

4. R.Carlos oyuna çok geç müdahale ediyor, yetersiz bir hoca.

5. En iyimiz Ertuğrul'du.

6. LİG TV şerefsizdir !
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.10.2014, 21:28   #36
MOS-BY-58
Tecrübeli Yiğido

MOS-BY-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

91 Mesajına 163 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 742 MOS-BY-58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Besiktastayken, Sivasspor'a karsi birak hirsi, cirkeflesebilecek kadar kendini paralayan i.toraman efendiyi bu macta pek göremedik. Yeteneklerinin sinirli oldugunu bildigim icin cok özel isler beklemiyordum ama hirsli mücadele etmesini beklemek en dogal hakkimiz tabi. Bize karsi yaptigi cirkeflikleri "takimi icin hirs" ile aciklayan arkadaslar, Besiktas'a ruhsuz halini görünce ne düsündüler acaba? Galiba besiktas tribünlerine antipatik görünmek istemedi galiba (!)

Ha pardon. I.toraman efendi Sivasspor'un paf takiminin deplasman masraflarini karsilamisti degil mi (!). Özür dilerim.
MOS-BY-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.10.2014, 21:29   #37
agumus_58
Yiğido

agumus_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

97 Mesajına 169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 agumus_58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

ben de merak ediyordum aatifsiz nasıl bir oyun sergileyeceğimizi ama gördük ki aatifsiz takımımızda ileriye katedecek tek bir adam yoktu. takımı atağa kaldıracak oyunu yönlendirecek tek bir adamımız yoktu. anlaşılan o ki aatifsız bu takım yarı sahasından çıkamaz..
agumus_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.10.2014, 21:33   #38
Ellez
Acemi Yiğido

10 Mesajına 14 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 587 Ellez FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sadece ikinci yarıyı izledim.
Genel olarak takım iyiydi, sadece oyuncularda biraz beşiktaş'ı yıkan adam olmalıyım havası vardı. (bkz: bencillik)
Ziya çok kötüydü; vitrine çıkacağı maçların tamamında böyle oynuyor. Biz milli takıma layık görüyoruz ama sivasspor'u takip etmeyen kişilerin gözünde muhtemelen süper lig'in en kötü sol beki. Umarım büyük maçlarla başa çıkmayı öğrenir.
Ellez isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.10.2014, 21:38   #39
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1484 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein

Besıktas taraftarı bıde utanmadan yeter y demıroren dıyor, yeter evet hakem hatalarından bıktık yeter

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Abdullah DuMaN'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.10.2014, 22:31   #40
kkemal58
Yiğido

kkemal58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

214 Mesajına 383 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 581 kkemal58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Abi bu Ahmet Aras ı övenler gerçek mi söylüyor ironi mi yapıyor anlamadım. Bu adamda ne gördünüz merak ediyorum. Sezon başından beri takip ediyorum bu adam 4 eylül belediyede bile oynayamaz.

Etiketler
değerlendirelim, maçı