Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Carlos İsyan Etti
Alt 01.12.2014, 11:20   #11
agumus_58
Yiğido

agumus_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

97 Mesajına 169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 agumus_58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Carlos İsyan Etti

Alıntı:
elbeylii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sebastian sen mi yapacaksın istifa etse karlos az merhametli yanas olaya yada carlos git se kimi getirecek sin ben mersin e gidenlerden biriyim atma belkide Sivaslı misin bilmiyom ama
bu zat-ı muhteremin carlos düşmanlığına alıştık artık. zaten forumda yeni moda kendine bir düşman seçip her konuda her yorumda onun üstüne saldırmak. yönetim düşmanları bi yandan, teknik heyet düşmanları bi yandan, şahsi futbolcu düşmanları öte yandan... hepsinin ortak özelliği iyi gün taraftarı olmaları. kötü günde felaket tellallığını da kimselere bırakmamaları.
agumus_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.12.2014, 11:23   #12
halilxx58
Tecrübeli Yiğido

halilxx58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

401 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 halilxx58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Carlos istifa etse Batuhanin icinden Cristiano Ronaldo cikacak. Ibrahim Toraman Sergio Ramos gibi savunma yapacak. Musa Sinan Bale gibi pozisyon hazirlayacak...

Carlosun da hatalari kesinlikle var ama hatanin büyügü Carlosta degil kendilerine toz kondurmayan pek degerli yerleri dolmaz yöneticilerimzde...
Alt 01.12.2014, 11:30   #13
Soyözen
Tecrübeli Yiğido

440 Mesajına 1.173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 503 Soyözen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben de suçlunun Carlos olduğunu düşünmeyenlerdenim. Adamın istediği oyuncuları almıyoruz, rezalet transfer politikamız ile Rıza Hoca'nın gittiği sezonun ikinci yarısından beri Piech'inden, Rengifo'suna saçma sapan futbolcular alıyoruz. Da Costa ve Cicinho gibi alıp direk ilk 11'de oynayacak futbolcu getirmemiz lazım. Yoksa Mecnun Başkan da Carlos da bir şey yapamazlar.
Soyözen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Soyözen'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.12.2014, 12:12   #14
58hayati
Tecrübeli Yiğido

58hayati - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

107 Mesajına 166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58hayati isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

benim hocaya güvenim tam.....ibrahm toraman ziya ve öbür topcular kadar elini taşın altına koysun yeter.sivaslı olarak bjk da oynadığın maçın bir tanesindeki performansnı yansıt yeter.ŞAMPİYONLUĞUMUZU engelleyen bjk nın şampiyonluktaki en büyük payı olan çaba sarfedip SİVASSPORA katkısı OOOO olan toramanı istemiyoruzzzzzzzzzzzzzzzzz... ...
58hayati isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.12.2014, 13:30   #15
Atillaonen
Yeni Yiğido

6 Mesajına 10 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Atillaonen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Burada herkes İbrahim'i Batuhan'ı eleştiriyor. Aslında takımın tamamının eleştirilmesi gerekir. Bana göre Batuhan şu an elimizdeki en iyi forvet, koşuyor mücadele ediyor. Utaka dün girdi ne yaptı, yada bugüne kadar takıma ne katkı verdi.Ben Carlosun Batuhanla devam etmesini istiyorum. Dün İbrahim'de iyiydi, gole kadar doğru düzgün posizyonda vermedik, ancak İbrahim'den çok gol kalecinin hatasıdır. Hata olacak önemli olan bunu düzeltmek, Mersin, Antep, Balıkesir, Gençler, Akhisar vb. bir çok takımın futbolcu kaliteleri bizden düşük ancak biz henüz takım değiliz, bir kaç takviye ile düzeleceğimizi umut ediyorum . Futbol birazda şans oyunu, umarım bundan sonra bu şansda bizim yanımızda olur. Herkese saygılar
Atillaonen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Atillaonen'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.12.2014, 14:42   #16
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1024 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

hata olmazsa gol olmaz zaten hocam
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.12.2014, 15:12   #17
blacksky
Yiğido

blacksky - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

139 Mesajına 267 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 blacksky isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Zaten Carlos ile hiç savunma yapamadık.. yine yapamıyoruz.. bu sene değişen hücumcularımızın formsuzluğu.. artık golde atamaz olduk kolay kolay.. Carlos gönderilmesin tamam.. ama 11 haftadır düzelen hiç bir şey yok.. bunu da görmezden gelemeyiz.
blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.12.2014, 16:07   #18
slayer58
Yiğido

slayer58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

74 Mesajına 142 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 slayer58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Başlığı bir an "Carlos istifa etti" olarak gördüm, neyseki değilmiş. Ben sorunun Carlos'tan kaynaklanmadığını düşünüyorum, yapılacak bir kan değişikliği kısa süreli sonuç almamızı sağlar belki ama uzun vadede yine değişen bir şey olmaz. Yönetimin biraz işi ciddiye alması lazım, bu sezon düşmeme için oynayacağımız açık. Sezon başında ihitiyacımız olduğu halde yapılmayan önlibero ve sol açık transferlerini yapmalıyız devre arasında.
slayer58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda slayer58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.12.2014, 16:29   #19
fark58
Yiğido

159 Mesajına 271 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 463 fark58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Galatasaray maçında ki gibi oynasakta yenilsek ümidimiz olur ama futbolcuların isteklerinde ciddi bir düşüş sözkonusu. herkes acilen kendine çekidüzen vermeli...
fark58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.12.2014, 17:28   #20
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
elbeylii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sebastian sen mi yapacaksın istifa etse karlos az merhametli yanas olaya yada carlos git se kimi getirecek sin ben mersin e gidenlerden biriyim atma belkide Sivaslı misin bilmiyom ama
Abi Carlos giderse kim gelecek diye bir şey yok hocadan bol ne var memlekette ama mesele o değil. Başarıyı ancak ve ancak istikrar getirir, zamanında Bülent Uygun'un gönderilmesi çok yanlıştı çünkü Bülent Uygun ile senelerce çalışılabilirdi ama işler 10-12 hafta kötü gidince hemen hocayı şutladık. Her zaman aynısı oluyor zaten işler kötü gittiğinde ilk iş hocayı göndermek kimse hocaya destek olalım falan demiyor. Bugün sezon başı gerekli yerlere oyuncular alınsaydı da bu sonuçlar gelseydi anlardım hocayı gönderme isteğini ama takım sezona resmen 2-3 oyuncu eksik girdi şimdi hocayı gönderelim göndermesine de kadro kötü gelecek yeni hocanın bu kadroyla iyi işler yapabileceğinin garantisi var mı? bence yok. Takım ilk haftalarda bu kadroya rağmen kötü oynamıyordu şu geride kalan 11 haftada da 1-2 maç hariç kötü oynamadı ha iyi de oynamadı ama kadro bu kadar ne yapacaksın? geçen yıl iki kanatta arı gibi çalışıyordu Mersin maçında dikkat ettiyseniz sol kanat neredeyse hiç işlemedi çünkü adam gibi sol kanat yok takımda. Hal böyleyken hocayı asıp kesmenin bir mantığı da yok. Herkes gibi o da hatalar yapıyor bazen çok fahiş hatalar da yapıyor eleştirelim sonuna kadar da ama sahadaki futbolcuda iş biter onlar iyi oynayamıyor ki. Yani durum böyleyken gönderelim hocayı alalım Hikmet Karaman'ı önümüzdeki sezon onu da yollayalım alalım Samet Aybaba'yı. Zaten bu istikrarsızlıkla devam edersek sonunda sadece babayı alıcaz. Dua edelim sonumuz Kayseri, Antalya ve niceleri gibi olmasın.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda DoomsDay58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
carlos, etti, İsyan

Seçenekler Arama
Stil