Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Battalla 'ya Dikkat..
Alt 29.03.2016, 22:56   #1
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Battalla 'ya Dikkat..

Netten baktım kadrolar açıklanmamış sakatlık durumları şu an Bursasporda yok diye biliyorum...
Hal böyle iken ...
Sivassporun alacağı en büyük önlem Battaladır..Boyundan çok büyük işler yapıyor...Bursasporun yarısı Battala demek...Bu arada nefret ettiğim asla Bursasporda görmek istemediğim Sercan Yıldırım üst düzeyde bir form yakaladı özellikle sağ kanadı çok iyi kullanıyor rakıplerını ekarte edip final pasları atıyor....Son 3 haftada Bursaspordaki en önemli anelizlerim bunlar...Tekrar söylüyorum Sivassporun her şeyi bir kenarı bırakıp Battalaya önlem alması gerek (umarım battalada kalede harunda oynamaz Sivassporun işi %60 kolaylaşır ) Şimdilik verebileceğim bilgi bunlar sıcak detaylar olursa paylaşacağım ...Ama n'olur Sivasımız bu maçı alsın yürekten candan bunu arzuluyorum ..
Alt 30.03.2016, 11:19   #2
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Battalla 'ya Dikkat..

Harun kaleyi kaptı daha bırakmaz kolay kolay.Batalla için bir Yiğit çıkar karşısına gödek bacağını eline verir.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ferhat06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Battalla 'ya Dikkat..
Alt 30.03.2016, 13:11   #3
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

migroArmis rumuzlu kardeşimize, Bursaspor'u çok sevmesine rağmen, bizim kritik durumumuzdan dolayı sevdiği takımı ikinci plana atıp, Bursaspor'u ve oyuncularını çok iyi tanıdığından dolayı önlem almamız gereken futbolcuları saymış. Ben Sivassporlu bir taraftar olarak, bu candan ve samimi davranışından dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Tamam Battala ve Sercan'a önlem aldık gol attırmadık ama Sivasspor olarak bizim zaafımız gol atamamak, çok güzel ve mücadeleci bir oyun düzenimiz var ama son vuruşlarımız kötü, bu maçta bu eksikiğimizi gidermemiz, gol atmamız gerekiyor, ALLAH korusun aksini düşünmek bile istemiyorum.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.03.2016, 14:20   #4
Kizilirmak58
Yiğido

Kizilirmak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

163 Mesajına 290 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 651 Kizilirmak58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Netten baktım kadrolar açıklanmamış sakatlık durumları şu an Bursasporda yok diye biliyorum...
Hal böyle iken ...
Sivassporun alacağı en büyük önlem Battaladır..Boyundan çok büyük işler yapıyor...Bursasporun yarısı Battala demek...Bu arada nefret ettiğim asla Bursasporda görmek istemediğim Sercan Yıldırım üst düzeyde bir form yakaladı özellikle sağ kanadı çok iyi kullanıyor rakıplerını ekarte edip final pasları atıyor....Son 3 haftada Bursaspordaki en önemli anelizlerim bunlar...Tekrar söylüyorum Sivassporun her şeyi bir kenarı bırakıp Battalaya önlem alması gerek (umarım battalada kalede harunda oynamaz Sivassporun işi %60 kolaylaşır ) Şimdilik verebileceğim bilgi bunlar sıcak detaylar olursa paylaşacağım ...Ama n'olur Sivasımız bu maçı alsın yürekten candan bunu arzuluyorum ..
migroArmis kardeşim güzel dilekleriniz ve önerileriniz için çok teşekkür ederiz.sayenizde yaşasın sivasspor-bursaspor kardeşliği
Alt 30.03.2016, 14:46   #5
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hal böyle iken ...
Saol gardaşım teşekkürler sercan sivasspordada oynamıştı bu maçta tepki çekecektir taraftarlardan motivasyonu bozulacağına inanıyorum
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 4eylül'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.03.2016, 19:39   #6
Sivasspormysoul
Acemi Yiğido

Sivasspormysoul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

78 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 309 Sivasspormysoul FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kıymetli Yiğidolar,

Biricik takımımızın bu saatten sonra kişiye özel tedbir alması pek düşünülemez. Battala dediğimiz futbolcu da en fazla Bursaspor kadar iyi olabilir. M.Sivasspor kesinlikle Bursaspordan daha iyi bir takım olduğuna göre rakip takımda kim oynarsa oynasın fark etmez. Ben çok ileri gidip şunu iddia ediyorum. Sivasspor STSL de FB ve BJK dan sonra üçüncü güçlü takımdır. Bunu her platformda tartışmaya hazırım. Tanase, Texeira, Etzaz, Aaatif, Cicinho, Qumari ve öteki yiğidolar. Hepsi STSL de kalan haftalarda çok büyük işler başaracaklar inşallah. Bunu hep birlikte göreceğiz. Sivassporumuz bu sezonu 45 puan ile tamamlayacaktır inşallah.

Mazinde bir tarih yatar, yaşa Sivasspor.

Saygılarımla.
Sivasspormysoul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Sivasspormysoul'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.03.2016, 22:07   #7
migroArmis
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Sivasspormysoul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kıymetli Yiğidolar,

Biricik takımımızın bu saatten sonra kişiye özel tedbir alması pek düşünülemez. Battala dediğimiz futbolcu da en fazla Bursaspor kadar iyi olabilir. M.Sivasspor kesinlikle Bursaspordan daha iyi bir takım olduğuna göre rakip takımda kim oynarsa oynasın fark etmez. Ben çok ileri gidip şunu iddia ediyorum. Sivasspor STSL de FB ve BJK dan sonra üçüncü güçlü takımdır. Bunu her platformda tartışmaya hazırım. Tanase, Texeira, Etzaz, Aaatif, Cicinho, Qumari ve öteki yiğidolar. Hepsi STSL de kalan haftalarda çok büyük işler başaracaklar inşallah. Bunu hep birlikte göreceğiz. Sivassporumuz bu sezonu 45 puan ile tamamlayacaktır inşallah.

Saygılarımla.
Futbolda ''duygusallıkla gerçeği'' ayırabildiğimiz zaman başarıyı yakalama olasılığı matematiktede reailetede çok yakın ihtimaldir...Bursaspor iyi bir takım demiyorum ....Bursasporla Sivassporu asla kıyaslamıyorum...Gerek kadro kalitesi gerek diğer etkenler konusunda en başından beri Bursasporun her ne kadar üstünlüğü olsa bile bunu asla dile getiriyorum getirmekte istemem...Yanlız yazdıklarınızı tekrar inceler iseniz kişisel görüşümdür realiteden çok uzak duygusal bir yorum olduğunu göreceksiniz...Sanırım bunu zaten biliyorsunuz...Amacım sizinle tartışmak kalp kırmak söylediklerinizi boşa çıakrtmak gayreti değildir...Ama söylediklerinizebaştan sona katılmıyorum...Futbolun içersindeki her kişi Süper ligi takip eden her kişi sevgili Sivassporumuzun 3 büyütülmüşlerden sonraki takım ''olmadığını'' çok iyi bilir....Mevcut kadroları ile Sivassporumuzun şu an Bursaspordan daha kaliteli olmadığınıda çok iyi bilir...Devamında Bursasporun her aldığı maçın genelinde Battalanın aldığınıda sanırım biliyorlardır...Eğerki bahsettiğimiz futbolcunun oynadığı maçları izleme fırsatı bulur iseniz ne anlatmak istediğimi anlayacaksınız...Çok mükemmel Messi ayarında bir futbolcu demiyorum dediğim olay Türkiyede Bursaspor maç kazanıyor ise bunda Battala nın payı yüzde 80 dir...Bu durumda siz erdeme bekir yılmazamı önlem alırdınız yoksa en iyi olanamı...Kaldıki ülkelerinde kaptan olup milli takımlarında direk oynayanları yazmadım bile...Tekrar söylüyorum amacım kalite farkını anlatmak değil...Ama söyledikleriniz gerçekten reelden çok uzak ...saygılar...
Alt 30.03.2016, 22:10   #8
migroArmis
Usta Yiğido

Alıntı:
Kıymetli Yiğidolar,

Saygılarımla.
We ayrıca iddalarınızı bende her platformda hatta burada bir başlıkta bile tartışmaya hazırım ...Ama burada Bursasporun konuşulmasından yana değilim bunun içinde burada değilim ...
Alt 30.03.2016, 22:52   #9
migroArmis
Usta Yiğido

Alıntı:
Kıymetli Yiğidolar,

Saygılarımla.
Sizin söylediğinize göre Sivassporumuz fb yle oynasın fernandaoya veya aklıma gelemz pek bu buyutulmuslerın unlulerı bunların en unlusune önlem almasın öylemidir...Bırakalım o zaman oynasınlar :(
Alt 30.03.2016, 23:57   #10
migroArmis
Usta Yiğido

Bursaspor bu maça asılsın istemiyorum...Gelin görün ki son dönemin gs de boy gösteren hocası nefes almadan Bursaspor imza attı....İyi biliyorum Türkiyedeki her hoca Bursasporda çalışmak istiyor...Sebebleri yazarak bitmez.....Kent güzel iste yakın tesisler süper kadro Anadoluda bulunabilecek en iyi kadro v.s...Gelen adam canını dişine takıyor bir Ertuğrul Sağlam ben olsamda burdan gitmesem diye....Şimdi bu Hamzanın Sivassporu zerre düşünmediğini kendini geleceğini düşündüğünü çok iyi biliyorum...Bu adam konumu itibari ile bu maçı almak için elinden ne geliyor ise yapacak....Başkanımız Ali Ay ...Onunda Sivasspor umurunda değil bunuda iyi biliyorum....Yani ''' Gardaşlar '' şu dönem tribün dışında hiç kimsenin Sivassporu düşüneceğini sanmıyorum 3 puanı almak için geleceklerine adım gibi eminim....Bu konuda geçmiş dönemlerden tecrübem vardır ki Ankaragücü canımızken küme düştüğü sezon bile puan vermemişti Bursaspor....Hesapları baştan bir daha yapmak gerek ..Sevgili Mesut Hoca bunu elli kere düşünmüştür de ...Başlıkta açtım bir daha söylüyorum Battalayı ekarte etmekle başlamalı Çok kaliteli adamlar var sercan Balázs Dzsudzsák Tomas Necid Stoch Deniz Yılmaz (dikkat edilesi bir futbolcu ) Aziz beich bi ara sivok hangi birini sayayım Harun ki milli takımdan yeni döndü ...Uzun lafın kısası bunlar başarılı olamamıslar ise kaliteli futbolcular...Gönlüm şundan geçiyor Bursaspor bu sezon yapabileceğin en kötü hatayı bu müsabakada yapsın futbolcular oyanyabilecekleri en kötü futbolu oynasın Bursaspor bu sezon en kötü karşılaşmasını Sivasa karşı yapsın ...Yemin ediyorum bunun için dua ediyorum edceğim...Hiç kimse benim Bursasporluluğumu sakın tartışmasın ben Bursaspora aşığım Sivassporu çok seviyorum ....Sivassporumuzun bu yıl Bursasporun alacağı puanlardan çok fazlasına ihtiyacı var...Ne yalan söyleyeyim şartlar eşit olsa idi burda çok kardeşimle dalaşır Bursaspor diye haykırırdım ...DA şim di zaman o zaman değil .......

Etiketler
battalla, dikkat

Seçenekler Arama
Stil