Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yönetim İstifa
Alt 25.04.2016, 16:59   #81
Okka
Acemi Yiğido

53 Mesajına 112 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 378 Okka FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yönetim İstifa

Tek merak ettiğim mecnun baskanin istifasını isteyenler sonrasında bu takıma sahip çıkacak mı ya da ne kadar layıkıyla yapacak bu görevi ? Adam 5 TL verip maca gitmez başkan istifa diye ortalığa düşer.

Bu sene yönetimsel hatalar olmuştur elbet ama biraz değer bilin nankorluk etmeyin. Bu takimi bu seviyelere getiren mecnun başkandır. Beraber çalıştıklari bugün var yarın yok. Kulübun arkasında durun destek verin. Dusene bi tekme de siz atmayin. Dune kadar imparator ilan ettiklerinizi bu kadar yerin dibine sokmayin.

En son rıza çalımbay a yapılan bu vefasızlığı alıştık sayenizde. Bu takımı orta sınıf futbolcularla şampiyonluk potasına sokan bunu iki sene ust uste yapan Bülent uygun u da aynı vefasızlığı yaptınız.

Diyeceğim o dur ki sizden daha iyi Sivassporlu insanları hatalarina rağmen bu kadar acımasızca elestirmeyin.

Bjk maçında çoğunlugu dolan stadı Akhisar maçında göreceğiz en az 3/1 i olmayacak. O zaman bende diyorum ki taraftar istifa...
Okka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.04.2016, 17:00   #82
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

artık bu yönetimin miadı dolmuştur yeniden saglam bir listeyle kongreye gidilmeli mecnun bey ve ekibine teşekür edip saglam bir yönetim kurulu iş başına gelmeli vel hasılkelam yönetim son senelerde yaptıgı transferlerle çuvallamıştır
Alt 25.04.2016, 17:45   #83
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Mecnun başkan bu şehrin en sevilen insanlarındandır.Buna itirazı olan kimse yoktur.Bu tartışılmıyor zaten bu başlıkda.2 senedir dengesini kaybetti belki de.Yönetim kalsın diyenlere de saygım var ama en azından desinler ki

1-Son 2 senenin gelir gider tablosu açıklansın.

2.Medicana dan sponsor anlaşması hangi şartlarda yapılmıştır.Sırf taraftara saygı için açıklansın.

3-Kendisinin de bazı körlüklerimiz oldu diyerek de belirttği gibi kötü yönetiminin düzeltilmesi için neleri değiştireceğinin açıklamasını yapsın

Mecnun başkasını çok sevseniz bile bunlar yapılsa kıyamet mi kopar.Biz onu diyoruz.

Peki şimdiki tavır ne.Bütün Sivasspor gönüllüleri saf yerine konuluyor ve göz göre göre takım düşürülüyor.2 senelik süreç bu.Ona kızıyor eminim yönetim istifa diyenler.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı cengo64'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.04.2016, 18:43   #84
münihli_58
Usta Yiğido

münihli_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

515 Mesajına 1.118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 746 münihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDI

Mecnun başkanla ilgili tek sıkıntım, adımızın sık sık fenerbahçe ile anılmasıdır (sitede çoğu kişi bilir ama bilmeyenler için kendisi eskiden fb kongre üyesiydi)
Var sayalım ki ligden düştük. Bizi tekrar Süper Lige çıkaracak tek başkan Mecnun Otyakmazdır. Olası bir istifa durumunda hiç bir adam elini taşın altına koymak istemeyecektir ve biz Orduspor misali her sene düşe düşe kendimizi 3.Ligde buluruz.
Senelerdir her defasında ucuz yırttık, 14. veya 15. bitirdik ve bu süreçte çok yıprandık. Belki şimdi ligden düşüp tekrardan yapılanır, üzerimizden ölü toprağını atar tekrardan dirilirsek hakkımızda daha hayırlı olur. Ruhsuz futbolcular ile yolları ayırmak, alt yapıdan oyuncu çıkarmaya önem vermek (ki en son alt yapıdan çıkıp sürekli ilk 11 oynayan futbolcumuz Ziya 28 yaşına geldi (!) ) , Sivas şehrine Süper Lig maçlarını özletmek, halkımızın tekrardan Sivassporun değerini anlaması açısından bakarsak pozitif yönlerini görmüş oluruz. Lakin sezon hedefi olarak şampiyonluğu kararlaştırıp arayı fazla soğutmadan Süper Lige dönmek gerekir. Bülent Uygun yönetimi altında, yeni 4 Eylül Stadyumunda uzun soluklu projelere baş koyup, yarım kalan destanı sonlandırmak gerekir. Hakkımızda hayırlısı olsun.
münihli_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı münihli_58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.04.2016, 19:17   #85
rezi
Yiğido

141 Mesajına 258 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 574 rezi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Başarılarda övgünün yanında eleştiriyi de yaptık.Dikkate alınmadığı için değil,haklı çıktığım için üzülüyorum.Mecnun Başkan ve yönetim kurulu istifa etmemeli.Nedeni ise nasıl düşürdülerse öyle çıkaracak ve sonrasında bırakacak olmalıdır.Geçen iki üç sezon boyunca sadece şansa ligde kalırken yaptıkları hataları inadına tekrar etmeleri bu duruma düşmemize neden oldu.çekirge misali sonumuzu getirdi.Şimdi bırakıp giderlerse gelen yönetimin kucağına daha az gelir daha fazla masraf bırakacaklar.Bu ligden nasıl düştüysek öyle de çıkarmalılar.Sonrasında ya tamam der giderler veya biz dersimizi aldık der hatalarından döner görevlerine devam ederler.Bu saatten sonra yapılacak hoca ve oyuncu transferlerini başka konularda paylaşırım
rezi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.04.2016, 19:44   #86
çorluluyiğido
Usta Yiğido

çorluluyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

504 Mesajına 972 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 451 çorluluyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

çorluluyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda çorluluyiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.04.2016, 19:48   #87
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 938 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein

Faruk Tasseten 'den nağmeler

DİK DUR YİĞİDO.. Sana dik durmak yakışır, unutma gemiyi ilk fareler terk eder. Onurlu bir şekilde savaşacağız , sonuna kadar savaşa devam edeceğiz. Sadece gerçek Sivas aşığı, Sivas sevdalısı kalsın yanımızda. İnanın, güvenin bizimle omuz omuza ONURLU ve DİK sonuna kadar savaşın. Biz bu Sıkıntıları astıgımızda yanımızda olan bir kaç yürekli kardeşimiz ile yine yalnız kutlarız başarımızı. Bu Şehir tüm güzellikleri yasadı, uefa, Şampiyonlar Ligi,inter toto, yine yasayacak bu kutsal Şehir. Sosyal medya üzerinden salya sümük ağlayan klavye kahramanları Sivasspor Onuruyla savaşacak ya sus, ya kalk ayağa bizimle birlikte savaş. SİVAS ın dostu yok, SİVASSPORUN Sivaslıdan baska dostu yoktur. Boşuna YİĞİDO demediler bize, Allah'tan başka kimseye eyvallahımız yoktur. Selam ve sevgilerle YİĞİDOM....

sanırım klavye kahramanları biz oluyoruz sezon ortasında vizyon 58 tv ye cikacaktin ERDAL SARILAR transfer döneminde o konu hala mevcut o gün canlı yayına cikamadin korkundan biz şimdi düştük dusene bir tekmede biz atalım diye açmadık simdi konuyu 2 yıldır konuşuyoruz trasfer döneminde bu.forumda yüzlerce kişi günlerce trasfer bekledi yapmayın etmeyin diye yalvardik agalar ozaman görmezden geldiniz şimdi çıkmış bizleri klavye kahramini ilan ettiniz
Asıl klavye kahramanı sizsiniz demogoji yapıyorsunuz hala gerçeklerden kaçıyorsunuz hala milleti uyutmaya çalışıyorsunuz
Alt 25.04.2016, 20:28   #88
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Faruk Taşseten güzel hamaset yapıyor siyasete atılmasını öneririm zira bizim bu laflara karnımız tok şansını başka alanlarda denesin. 2 yıldır sürekli hatalardan ders çıkardık masallarıyla taraftarı uyuttunuz ama kaçınılmaz son geldi artık size karşı olanları düşman ilan ederek bir yere varamayacaksınız çünkü ortadaki başarısızlığın aslan payı size ait ve herkeste bunun farkında.

Taraftarı eleştirmek yerine hesap vermek zorundasınız, yıllardır kapalı kapılar ardında babanızın malı gibi at koşturduğunuz kulübün taraftarına tenezzül edip açıklama yapmayı çok görenlerin taraftara söz söyleme hakkı yok.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı DoomsDay58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.04.2016, 20:34   #89
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ALLAH a şükürler olsun, hiçbir zaman fare gibi olmadım zoru görünce de hiçbiyere kaçmadım. 1975 yılından beri futbol denilince aklıma Sivasspor gelir, gol duasına çıkıldığı zamanını da bilirim, deplasmanlara 302 ile zeytin ekmekle gidildiği zamanı da. Otobüslere mazot toplandığı zamanı da bilirim. Siyah-beyaz TRT zamanında haftanın sonuçlarını spor programında beklerken elim yüreğimde beklerdim, İstanbuldaki her 10 maçın en az 7 tanesine gitmişimdir.

Sivassporun hakkını hakemler yerken, sizler asıl göreviniz olan Sivassporun hakkını savunmazken, İstinyede TFF'yi ikaz amaçlı basın açıklamasında bulunan 20 kişiden biriyim. Sivassporla ilgili İstanbuldaki tüm yardım ve gecelere katılmış biriyim, Sivassporun süperlige çıkmasını tam 31 yıl bekledim, Sivasspor Diyarbakırla 2-2 berabere kalıp 3.lige düştüğü gün nasıl ağladığımı bir ALLAH bir de ben bilirim. Sivassporun zorda kaldığı her dönemde, Abdi İpekçi'deki geceye de 3 kuruş fazla katkımız olsun diye ömründe Sivasspor maçına gitmemiş rengini bile bilmeyen adamları da (4-5 kişi) götürdüm. piyango dediler aldık, gece var dediler gittik, sms yollayın dediler defalarca mükerrer şekilde yolladık, maçımız var dediler, İnönü'de 30 bin kişi olduk, Alisamiyen'de 27 bin kişi olduk, Olimpiyatta 35 40 bin kişi olduk, şampiyonluğa oynuyoruz denildi, Ankarayı yol eyledik, Sincan'ı 19 mayısı 4 eylüle çevirdik...

Bunları niye diyorum, kendimi reklam için değil, bazı yöneticilerin kendilerini ikaz edenleri klavye taraftarı olarak görmemesi için, gelelim sayın yöneticiye, siz Sivasspor yönetimi olarak yıllarca neden yıllarca küme düşmekten şansa balına kurtulduğumuz halde neden ders almadınız?

Taraftarlar olarak iyi 1 sol açık ve forvet almazsanız bu takım düşer diye uyardığımız halde, transferin son gecesine kadar forvet transferi beklerken neden almadınız? lanet olası şike kumpası yüzünden Sivassporun adını şikeye bulaştırdınız, bu takım eğer bu haldeyse, o şike kumpasınında katkı payı var, elbetteki takımımıza yürekten inanıyor ve güveniyoruz, bizim bu işlerde tarağımız olmadığına da inanıyoruz da, sizler "Sivas düşmanı İstanbul basınına" çok malzeme verdiniz, neredeyse tüm Türkiye bize düşman oldu. R. Carlos elindeki küme düşecek takımla bu takıma ligin en iyi futbolunu oynatarak Avrupaya taşıdı, sayenizde gidemedik UEFA almadı, eğer Avrupaya gidilseydi, illaki iyi transferler yapılırdı, transferde Sivasspor tercih edilen takım olurdu. R.Carlos gibi hocanın eline iyi bir sol açık orta saha alacağınıza, forvet alacağınıza, adamı oldoni'yle ,rengifo'yla, crissantus'la oyalayıp yolladınız.

Dün abdi ipekçide 13 milyar masraf edilip 9 milyar bağış toplanırken, bugün Sivassporun parasını nerde boş beleş adam varsa, onlara harcayıp çarçur ettiniz, şimdi isimleri saysam en az 50 boş adam çıkar, bunlara ödenen milyonlarca euro Sivassporun kasasından boşyere çıkmış oldu, bunu başka şehirde yapsaydınız, bugün yönetici filan olamazdınız. Hiçkimse sizlerin emeğini inkar etmiyor, ancak bu açıklamalarınız hoş değil, suçunuzu, hatanızı kabul edip özür dileyeceğinize, daha çok milleti suçluyorsunuz ya pess diyorum.

Sivasspor ptt lige düşer, daha da düşer, 3.lige bile düşer...
Belki hiç süperligden düşmez (ki temennimiz de budur), bunlar futbolun gerçekleri.

Düştük diye bu takımdan vazgeçecek değiliz yöneticiler gelip geçer ama camialar kalıcıdır.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.04.2016, 20:54   #90
sehrisivas
Acemi Yiğido

sehrisivas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 78 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 491 sehrisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sevgili Yiğidolar. Şu adam Sivasspora sahip çıkar diyebileceğimiz bir kişi var mı? Yani ciddi anlamda bir soru soruyorum. Yönetim değişmeli diyen arkadaşlar? Ya da ben başkan olursam şunu hoca şunu futbolcu olarak getireceğim diyen bir Allahin kulu var mı? Bülent Albayrak hoca vardı 2 lig de iken, bu şehir de herkes teknik direktör bana sormayın diye bir demaç vermişti. Lütfen Bülent Albayrak yine haklı çıkmasın.
sehrisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
İstifa, İstİfa, yönetim, yÖnetİm

Seçenekler Arama
Stil