Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İzmirli Yiğidolar

İzmirli Yiğidolar İzmirli Yiğidoların Buluşma Alanı

Seçenekler Arama Stil

Cevap: UEFA'nın kararı
Alt 18.07.2011, 23:39   #21
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: UEFA'nın kararı

Alıntı:
ZiDaNe58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
artık yerel gazete hariç herangi bir gazete almayalım alayı sivas düşmanı adımız şikeye karıştı karışalı lehimize haber yapan bir gazeteye denk gelmedm malesef.
bazen yerel gazete bile sacmaliyo en iyisi kendimiz haber yapalim
Alt 19.07.2011, 10:29   #22
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 700 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

MEHMET YILDIZ:"Ben Sivasspordan aldığım parayı hak etmediğimi düşündüğüm için aldığım ücretin yarısına Eskişehirspor'a kendi isteğimle transfer oldum. Hak etmediğimi düşünerek daha az ücrete oynamaya razı oldum. Nasıl para karşılığında maç satabilirim"
PETKOVİC isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.07.2011, 12:00   #23
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 884 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
PETKOVİC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
MEHMET YILDIZ:"Ben Sivasspordan aldığım parayı hak etmediğimi düşündüğüm için aldığım ücretin yarısına Eskişehirspor'a kendi isteğimle transfer oldum. Hak etmediğimi düşünerek daha az ücrete oynamaya razı oldum. Nasıl para karşılığında maç satabilirim"
Mehmet Yıldız'ı tekrar takımda görmek istiyorum. Böyle dürüst ve ahlaklı birisi bizim en önemli sembolümüz olacaktı.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.07.2011, 12:09   #24
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 653 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
PETKOVİC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kaynak vermeyi unutmussun.

http://www.ihlassondakika.com/gazete...92072&id=32733
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.07.2011, 12:20   #25
PETKOVİC
Usta Yiğido

Alıntı:
Çılgın Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
http://www.internetspor.com/spor/sup...l?v=1311066402 al kanka
Alt 19.07.2011, 12:21   #26
PETKOVİC
Usta Yiğido

Alıntı:
tavarih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Mehmet Yıldız'ı tekrar takımda görmek istiyorum. Böyle dürüst ve ahlaklı birisi bizim en önemli sembolümüz olacaktı.
aynen ya sivası cok seviyodu insallah geri döner
Alt 19.07.2011, 12:25   #27
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

insallah mehmet yildiz simdi geri gelir baska takimda oynayamaz hem forvete ihtiyacimiz var
Alt 19.07.2011, 13:32   #28
Dua
Yiğido

Dua - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

188 Mesajına 380 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 526 Dua FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

@ alinti
3 Temmuz pazar sabahından bu yana, nevri dönmüş, sinirleri yay gibi gerilmiş bir toplum olduk.

Kime dokunsanız bir ah işitiyorsunuz.

Fenerlisi Galatasaraylısına, Beşiktaşlısı, Trabzonlusuna öfkeli.

Hele şike-teşvik soruşturmasının göbeğindeki kulüplerin yandaşları neredeyse burunlarından soluyor.

Geçenlerde İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nce 'yaka-paça' gözaltına alınıp mahkemece serbest bırakılan bir futbol adamı ile sohbet ettim telefonda.

Gerçi, özellikle cep telefonları ile bu tür muhabbetler insanın başına iş açar ama tanrıya şükür, çengelde kokmuş etimiz yok.

En fazla, geride kalan 3 yılda 'susturulan, hakkı yenen gazeteci' olarak adımız çıkar yarın öbürgün iddianamelerde.

Başladı anlatmaya bu arkadaşımız.

"Artık dünya görüşüm değişti... Ne işim var benim şike ile, teşvikle, sahte sınav sorusu ile, milyarlarca dolarlık işim var, ülkeme vergi kazandırıyorum, gözaltına alındığım şeylere bak" dedi.

Anlaşılan doluydu, ama telefon-zede olduğundan işi fazla uzatmadı.

Ardından bir başka arkadaşımla konuştum.

O da farklı bir konuya dikkat çekiyordu.

"Tayfur hocanın şikeyle ne ilişkisi olur. Bakın Tayfur'a kadar 'bir şeyler döndü, polis de yakaladı' diyordum ama Tayfur'un adını duyunca, 'yuhh.' dedim. Görün ilk duruşmada serbest kalacak... Kendini suçlu hissetse döner miydi Avusturya'dan, adamın Alman pasaportu var, yıllarca Almanya'da yaşasa hangi güç getirtirdi ki onu Türkiye'ye..."

Gündem sıcak, telefon susmuyor.

Hattın diğer ucundaki arkadaşımız ise, işi genelledi.

"Şimdi yeni sezon başladı, falanca takımın usta golcüsü penaltı için topun başına geldi, ayağı çime takıldı, kaleci de gole izin vermedi... Ertesi gün o golcü önce gözaltında, sonra savcılıkta, çarşamba da metriste... Hele ... Kanalına çıkmaya görsün. Kazara bir de afişe edildi mi, Ergenekon'dan beter olur, aylarca çıkamaz… Ya da hakemsin, bariz penaltıyı vermedin, içeriye giren topu gol saymadın, hop soruşturma, pat diye savcının önüne..."

Belki arkadaşım şaka yollu dokunduruyordu yeni yasamıza, ama bir gerçek var ki 3 temmuz'dan sonra artık Türkiye'de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Ne yazık ki en insani hatalara bile 'masum gözle' bakamayacağız.

Belki, polis, savcılık, özel yetkili mahkeme bir saatten sonra, 'Ne haliniz varsa görün' diyerek Behzat ç. film platosunu aratmayan takip yöntemlerini bırakacak ama Türk futbolu hiçbir zaman eskisi gibi olmayacak.

Buna ister temizlenme deyin, ister arınma, ya da başka birşey, uzun vadede futbolumuz zarar görecek.

Öncelikle kendinizi Serdal Adalı'nın yerine koyun.

Dev bir aile şirketinin başındasınız, 1000 tane atınız, yüzlerce fabrikanız, dönümlerce değerli araziniz var ve gönül verdiğiniz kulübü yönetici oluyorsunuz.

Üstelik cebinizden de en az 10 milyon dolar harcayarak.

Sonra bir futbolcu ile transfer pazarlığı yapıyorsunuz, adamın da o hafta size karşı penaltı kaçıracağı ya da gol atmayacağı tutuyor (ki İbrahim Akın attı), hoop içeridesiniz.

Siz Serdal Adalı olsanız bir daha bırakın yöneticiliği, şunu bunu stadın önünden geçer misiniz?

Ne dersiniz şu 6222 sayılı yasanın revize edilmesi gerekmiyor mu?

Bu yaziyi cok begendim Paylasmak istedim.
Dua isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.07.2011, 13:38   #29
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 653 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

@Dua

o yazi Arif Kizilyalin'a ait. 3. dalga medya elemanlarinida iceren tutuklamalarda o da olacak. dolayisi ile böyle yazi yazmasida cok dogal
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.07.2011, 18:36   #30
Dua
Yiğido

Dua - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

188 Mesajına 380 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 526 Dua FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu, İstinye'deki merkezinde Türk futbol tarihinin en kritik toplantılarından birini gerçekleştirdi.

Toplantı biraz önce sona ererken alınan kararı Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar açıkladı.

Açıklamanın ana hatları şu şekilde oluştu:

31 Temmuz tarihinde oynanacak olan Fenerbahçe ve Beşiktaş arasındaki Süper Kupa finali ertelendi.

Savcılıktan belgeler yarın (Çarşamba) günü geleceği için Spor Toto Süper Lig ve Bank Asya Birinci Lig maçları hakkındaki karar daha sonra verilecek
Dua isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Dua'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
kararı, uefanın

Seçenekler Arama
Stil