Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Takımları hareketli günler bekliyor
Alt 06.10.2015, 22:08   #21
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Takımları hareketli günler bekliyor

Doğru geçmişte Sivasspor B.Uygun ile başarılar yakaladı,Avrupa Kupalarına da katıldı...Bülent Hoca iyi işler yaptı..2009 yılı yani B.Uygun un son yılı bir anda gözümün önünden geçiyor;o yıl sivasspor takımına bir çok oyuncu alınmasına rağmen sivasspor lige hiç iyi başlayamadı,üstüste aldığı mağlubiyetlerle ligin dibine demir atmıştı..Şamp.liginde oynanan maçlarda Anderleth e farklı yenildik,arkasından Sivas'ta 3-1 yendik ama elendik..Uefa ya kaldık;uefa fa Shathar Donesk e 2 maçta da yenilip elendik...Ligde ise umduğumuzu bulamadık B.Uygun lu takım neredeyse bütün maçları kaybediyordu;dibe demir atmıştık..B.Uygun a büyük öfke vardı,taraftar istifa davet etmişti...En son Antalya maçında maçı kazandık ama B.Hoca istifa edip takımı bıraktı...B.uygun eski B.Uygun değildi,çok havalanmıştı,milli takım aralarında sivasspora 6 güne yakın izin veriyor;dönüşlerde takım sürekli kan kaybediyordu..B.Hoca tv.lere demeçler verip Aragones i eleştiriyor;onun yardımcısı olmaya hazır olduğunu bile söylüyordu..Halbuki 2008-2009 yılında sivasspor ligi Aragones in takımının üstünde bitirmişti....Sık sık gazetelere demeçler verip büyük takımları çalıştırmak istediğini söylüyordu..Arkasından B.Hoca Buca ile anlaştı;çok sayıda oyuncu aldı,kulübü borca soktu,takım kötü gidince takımdan ayrılıp Eskişehir ile anlaştı..Eskişehir'de Rıza Çalımbay'ın kurduğu takımı sivasspor sistemi ile oynattı ama orta sıralarda ligi bitirdi..Arkasından 2011 den sonra Elazığ a sonradan hoca oldu;takımı 2. lige çıkardı ama ertesi yıl süper ligde başarılı olamadığı için buradan da ayrıldı..Arkasından G.antep ile kısa bir süre çalıştı burada da umduğunu bulamadı ve oradan da ayrıldı..Arkasından Katara U.Salal a gitti..İlk yıl takım 7.,2. yılda galiba ligde 7. oldu..Bu yıl da 7. likte ligde devam ediyor...Şimdi soruyorum B.Uygun sivaspordan başka bir takımda üst düzey bir başarısı var mı;eskiye göre daha tecrübeli ama sivasspora gelir mi veya gelse bu şartlarda istenen başarıyı yakalar mı?...B.Uygun un her zaman sivassporda kredisi olduğu bir gerçek..Ama Sergen in de sivassporu geçen yıl kümede bıraktığı da bir gerçek...Bu takımı kuran S.Yalçın..Bence biraz daha sabredip ilerki maçlarda durumu görmek lazım...S.Yalçın başarıya aç olan kendisini ispat etmek isteyen bir hoca..Ona biraz zaman tanıyıp kredi vermek lazım..Bazı hatalarını tecrübesizliğinden yapıyor...Kimse Sivas ı ve Sivassporu sevmediğini söylemez;çünkü Sivas ta yaşayan bir insan...Başkan en doğru kararı verecektir..Sergen in kurduğu yeni takım içinde başarıya aç oyuncular da var;takımda sakatlar iyileşip,uyum sorunu da aşılırsa ben sivasspor daha iyi oynayıp maçlar kazanacağına inanıyorum..B.Uygun Sivas camiasında sevilen ve kredisi olan da bir hoca ama yeni gelişmeler ne olur hep beraber göreceğiz...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.10.2015, 23:45   #22
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 598 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

34muammer58 ve eyuphulagu arkadaşların mesajlarına otomatik paragraf yapan bir kod geliştirilmesini istiyoruz site yönetiminden. sivasspordan yeterince çekiyoruz bir de siz işkence yapmayın.
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda mishka'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.10.2015, 00:02   #23
CILGINSiVASLINL
Acemi Yiğido

CILGINSiVASLINL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

38 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 542 CILGINSiVASLINL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bulent uygunun sivastan nasil ayrildigini unuttunuz herhalde simdide bulent uygun tek aday diye yaziyorsunuz basarili olmus olabilir ama sivastan ayrilirken basarisizdi onun icin simdi sergen gider bulent gelir sonra yine aydi basarisizliklar olursa o zamanda bulenti begenmeyiz skora ve puana gore basarili yada basarisizlik oluyor taktik tecrube yada baska seyler hikaye
CILGINSiVASLINL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda CILGINSiVASLINL'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.10.2015, 09:56   #24
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
mishka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
34muammer58 ve eyuphulagu arkadaşların mesajlarına otomatik paragraf yapan bir kod geliştirilmesini istiyoruz site yönetiminden. sivasspordan yeterince çekiyoruz bir de siz işkence yapmayın.
Eyüp beyi bilmemde ,ben paragraf yapmayı bilmiyorum,bence yazının uzunluğu değil içeriği önemli ,boş yazımı ?dolu yazımı ?ona bakmak lazım ,çoğu doğrular bazılarının işine gelmiyor olabilir ,kısada yazabirimde,bazı doğrular çok olduğu için yazmak icap ediyor ,dolayısıyla yazı uzuyor,sergen hocanın geliş nedenini yazmak için ,r.carlosun niye gittiğinide yazmak gerekiyor,sergen hoca gelsinn diye .r.carlosa haksız yere sallıyanlar,bugün neden sergen gitsinde gavurr gelsin diye amigoluk yaptıklarınıda yazmadan geçmek olmuyor ,dolayısıyla yazı uzuyor ,işkence görmenize gerek yok kardeşim, herkesi okuyacaksın diye de kuralda yok ,ben bazılarının yazısını okumuyorum bile, 1 2 3 satırlık kısa olmasına rağmen okumuyorum,çünkü okuyunca bana bilmediğim bişey hatırlatacak,ders almamı gerektirecek ,yanlış düşündüğümü gösterecek ,sivasspor menfaatine hiç bişeyyok ,tamamen bomboş yazılar ,ben eyüp beyi okudum, hiçde sıkılmadım ,işkence görmemek için okumazsınız siz ,olur biter ,sizde kısa ve içi bomboş olan yazıları okursunuz işkence görmezsiniz .
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.10.2015, 19:33   #25
menesakin
Acemi Yiğido

45 Mesajına 71 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 329 menesakin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ya hu arkadaş ne bülentmiş bu? İstemem arkadaş şahsen düşeceksek te kalacaksak ta karakterli bir hocayla verelim mücadelemizi.
menesakin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.10.2015, 00:29   #26
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Dün istifa eden Eskişehir' in Alman hocasının yerine İsmail Kartal getirildi..Kimin ne olacağını önümüzdeki bir kaç hafta gösterecek..Eskişehir çok fazla mağlubiyet almıştı..Bizim sadece Eskişehir e 1 mağlubiyetimiz var..Kayseri nin durumu daha farklı...Ben istikrardan yanayım;Sivassporun ancak istikrarlı bir hocayla başarıya ulaşacağına inanıyorum....Sergen Hoca istikararsız sonuçlar almıyor;4-5 maç sonra sivassporun durumu daha da netleşecek...Sivassporun seri galibiyetlere ihtiyacı var...Enaramo ve Barellles in antreman maçında da olsa gol atması sevindirici bir gelişme...Genç Beykan gol atmaya da başlamış;inşallah ligde de süre alıp gollerine devam eder...Ben sivassporun bundan sonraki maçları için umutluyum...İnşallah sergen Hoca Kasımpaşa maçıyla iyi bir başlangıç yapar....
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.10.2015, 03:16   #27
AYIBOAN
Acemi Yiğido

AYIBOAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

60 Mesajına 90 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 532 AYIBOAN FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sergen hocaya bi iki maç daha zaman verilmeli bence
ayrıca Cesar Domingo Mendiondo Lopez boştaysa bence olası adaylar arasına alınsa iyi olur gibi

Etiketler
bekliyor, günler, hareketli, takımları

Seçenekler Arama
Stil