Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivas'ta Hakan bombası
Alt 01.06.2015, 10:19   #11
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Sivas'ta Hakan bombası

orhan gülle sen bu işi belle.nerde ıskarta adam var,hücuuum.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.06.2015, 10:53   #12
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1061 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
NöOReaK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Sergen hocada hareket yok diyorsun hoca 1 haftadır yurtdışında,hoca yetişemediği için Tamer hoca da gitti oyuncu izlemeye eleştiri yaparken bilerek isteyerek yapalım laf söylemek için değil.
Sevgili Yigido kardesim,gerci bu yaziyi bana istinaden yazmamissin.Baska bir arkadasa yazmis olsanda;

Sana tek bir tavsiyem medyada cikan her söze inanma.

Demek istedigim Sergen hocanin transfer icin yurt disina gittigi haberi.Gercekten inaniyormusun bu habere.Teknik direktörün böyle islerle ugrastigi nerede görülmüs.Bunlar sisirme haberler Sergen Yalcin´in Edirne´den disari ciktigi haberine inanmiyorum...

Hakan transferi gerceklesir veya gerceklesmez,fakat bu transferi allayip pullayip olaganüstü bir transfermis gibi sunmaya kimsenin hakki yok.
Evet bomba bir transfer, ayni pini cekilmis ama patlamayan bir bomba gibi birsey.Yani yarin bize yarar saglamiyacak bir bomba.

Biz aslinda ne tür bir transfer istiyoruz bunu yönetim cok iyi biliyor.Biz PTT liginde gecen sezon tavan yapmis bir kac genc oyuncuyu kadromuzda görmek istiyoruz bu o kadar zormu?.

Bu oyuncu Altinordu´dan ,Urfa´dan Karsiyaka´dan veya Manisa´dan olabilir.Ama alinan oyuncu ilk onbirde oynamali.Biz bunu istiyoruz.Süperlige geldigimizden beri ayni cizgiden ayrilmiyoruz.Mademki ekonomik acidan transferleri hesapli yapmak zorundayiz o vakit,bir iki futbolcuyu elden cikartip yarinlari olusturmak zorundayiz.Satilacak futbolcular ile yarinlarimizi olusturmaliyiz.Her sezon düsme hattinda dolanirsan Türk spor kamuoyuda buna zaten bilinclendi,baktiki Sivasspor hep düsme hattinda dolaniyor,bizi düsürmek icin kamuoyu olusturulur.

Hakan´i takima monte etmek isteyen zihniyet o vakit Adem´ide,Kadir´ide göndermemelidir bence ,cünki bu iki futbolcu takimi dahada iyi taniyor.En azindan uyum süreci yasamamis oluruz.

Hic kimse sunu aklindan cikarmasin önümüzdeki sezon Kayseri-Trabzon danismasi cok büyük bir capta olacak.Osmanlispor´un idealleri cok büyük ses getirecek bir takim kurmak istiyorlar ve parasal SIKINTILARI yok.Yani demek istedigim transferlerde dikkatli olunmazsa düsmeye en yakin aday oluruz.Buda böyle biline.

Biz Amerika´yi yeniden kesfetmeye kalkiyoruz.Öncelikle yurt icindeki transfer adaylarini tespit et anlasma yoluna git, sonra yurt disina yönel..
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.06.2015, 11:16   #13
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
EMİR SİVASİ 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
futboldan anlamayan konusuyo kardeşim hakan bu sene karabükte oynatılmadı çokta iyi bi oyuncu adem denen yumuşak adamdan çok daha sert ve presçi biri şutlarıda çok sert kadir ve ademden 2 gömlek daha iyi bi oyuncu alınırsa çok iyi olur
BU lafı ben üstüme alıyorum onun için yazmak durumunda kaldım,kimse benim futbol bilgimi eleştiriremez,40 yıldırda futbolla haşır neşirim,okul çağlarındada amatör kulüpte olsa DEFANS olarak oynadım,bu oyuncunun adını ilkkez duyuyorum,karabükte oynatılmayan adamın sivassporda işine?2 şut çekti diye adamı şawi yapıyorsunuz ,zaten öyle birtransfer olacağınıda sanmıyorumya,şayet olursada ,zaten bu yönetim ve sergen hoca gidene kadar sivassporu bırakacağım ,nediyoruz biz busene ömrümüzden 5 yıl geçmiş gibi olduk,sivasspor deneme tahtası değil,elin çürüğünü çarığını toplayıp klasik küme düşme adayı takımlar gibi düşmemeye oynarız ancak ,ben bu takımın düşmemeye değil avrupaya oynamasını bekliyorum ,tabi bu hakanla ,makanla değil,bursaspordan giden endiaye gibi,yada holmenin genci gibi,olmadı holmen gibi ,mehmet ekici gibi ,ortasaha oyuncularıyla olur bilmem anlatabildimmi?
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.06.2015, 11:21   #14
dicanio
Acemi Yiğido

39 Mesajına 69 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 432 dicanio FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bomba diye tabir edilecek bir futbolcu değil bencede bu ayarda superligde futbolcu cok
dicanio isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.06.2015, 11:30   #15
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 839 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

sivassporumuzun medyada çıkan transfer haberlerine göre yönetim yine geçmiş yıllardaki politikasını devam ettiriyor sivasspor düşen takımlardan daha iyi olduğu veya sergen hocanın mahereti ile liğde kalmış değil düşen 3 takımın beceriksiz olduğu için liğde kalmıştır yönetim aklını başına alması ve gereken yerlere kaliteli oyuncular almalı takımın vede yönetimin sivasspor için bir hedef koyması lazım gelir daha sezonun başında liğde kalalım yeter diyerek yola çıkılırsa korkarımki sonu hüsran olur .
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.06.2015, 11:47   #16
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1061 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Biz UEFA´ya katilmakta istemiyoruz,Türkiye kupasinida istemiyoruz.Ama bizi rencide edip her yil düsme hattinda dolastirmayada göz yumamayiz.

Mac seyrederken bize zevk verecek bir takim sahada görmek istiyoruz.Düsme hattiyla yakindan uzaktan alakasi olmayan bir takim yani .Bilmem cok seymi istiyoruz.

Bu taraftar bir gün isyan bayragini cekecek, sayet transfer politikanizi degistirmede geri adim atmadiginiz taktirde.

Yillardan beri genc oyuncu aldik deniliyor oyuncu ya onsekize giremiyor,yada yedk bankda özgüvenini yitiriyor.Bumu sizin genclestirme politikaniz.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.06.2015, 12:11   #17
DeSalvo58
Acemi Yiğido

78 Mesajına 161 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 352 DeSalvo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hakan en fazla yedek oyuncu olarak transfer edilmiştir diye düşünüyorum. Çok mu iyimserim yoksa ?
DeSalvo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda DeSalvo58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.06.2015, 13:06   #18
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1078 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Ne bombaydıı mübarek sınırları AŞTI etkisi ta Bretanya kadar geldi ..Atom atom

Etiketler
bombası, hakan, sivasta

Seçenekler Arama
Stil