Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Anketimiz: Maç Nasıl Sonuçlanır ?
Sivasspor Kazanır. 58 66,67%
Akhisar BLD Kazanır. 24 27,59%
Berabere Sonuçlanır. 5 5,75%
Katılımcı sayısı: 87. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor - Akhisar BLD
Alt 28.04.2016, 15:40   #61
5863
Yeni Yiğido

3 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 5863 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor - Akhisar BLD

Artık gerçekleri görmek gerek, dikte dursak düşmekten kurtuluş yok artık bence. bundan sonraki maçlar prestij maçı olur onun için mesut bakkala falanda ihtiyaç yok.
5863 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.04.2016, 07:54   #62
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 767 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK

***bu macda Şansımız ve hakemde iyi olursa ancak 3 puan gelir.
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.04.2016, 08:41   #63
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 848 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

sivasspor seneye ptt liginde oynayacak hoca ve futbolcularla son dört maça çıkmalı.

ptt liginde bizimle olmayacak adamla son 4 maçta işimiz olmaz, olamaz!!!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.04.2016, 09:05   #64
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

bu akhisar geldi geleli hep bize köstek oldu yenelim şunlarıda son haftalara umudumuzu taşıyalım
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.04.2016, 10:36   #65
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1026 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

3 puan alsakta içimde ligde kalacağımıza dair ufacık bir umut kırıntısı bile kalmadı...malasef bu umudumu ben haftalar öncesinde tükettim..
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.04.2016, 14:58   #66
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1422 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

MHK Skandal bir karara daha imza attı ve Sivasspor'un pazar günü oynayacağı kritik Akhisar Belediyespor maçına Eskişehir bölgesi hakemi İsmail Şencan'ı 1. yardımcı hakem olarak görevlendirdi

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.04.2016, 15:07   #67
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
MHK Skandal bir karara daha imza attı ve Sivasspor'un pazar günü oynayacağı kritik Akhisar Belediyespor maçına Eskişehir bölgesi hakemi İsmail Şencan'ı 1. yardımcı hakem olarak görevlendirdi
Gecen hafta da Kayserispor - Bursaspor macinda 1. yardimci hakem olarak görev almis...
Demek ki Tff sakinca görmüyor..
Alt 29.04.2016, 19:48   #68
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Maça yardımcı hocanın bir katkısı olacağını düşünmüyorum,isterse Trabzonlu yada Kayserili olsun,ancak tff ve mhk bu işi bilmiyor,biraz tarihe bakarlarsa sırf bu hakem atamaları yüzünden şehirler birbirine girdi,maalesef salla başını al maaşını çalışıyorlar,kaldıki orta hakemide ilk kez duydum,bu ligin hakemi değil sanıyorum,akhisar maçı artık son umutları yeşertmek için çok önemli ,beraberlik yada mağlubiyet halinde sivasspor kesin düştü demektir,rize kurtuldu,kayseri hedefimiz ,ayrıca bi yandanda eskişehiri takip ediyoruz,sivassporun ligde kalmasının şifresi bellidir 4x3 =12 puan almaktır,3 maçı sivasda oynamamız avantaj ,kayseriyide yenmek çok zor olmamalı ,yönetim mi izin veriyor artık bilmiyorumda,sivasspor pasoligi olmayanlarda stada girebilmeli,stad ful çekmeli,artık yapacak bir şey yok,kader maçlarına çıkıyoruz,akhisar ilki olacak kazanmalıyız ve kazanacağız,mesut bakkala rağmen kazanacağız
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.04.2016, 20:48   #69
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 747 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Maça yardımcı hocanın bir katkısı olacağını düşünmüyorum,isterse Trabzonlu yada Kayserili olsun,ancak tff ve mhk bu işi bilmiyor,biraz tarihe bakarlarsa sırf bu hakem atamaları yüzünden şehirler birbirine girdi,maalesef salla başını al maaşını çalışıyorlar,kaldıki orta hakemide ilk kez duydum,bu ligin hakemi değil sanıyorum,akhisar maçı artık son umutları yeşertmek için çok önemli ,beraberlik yada mağlubiyet halinde sivasspor kesin düştü demektir,rize kurtuldu,kayseri hedefimiz ,ayrıca bi yandanda eskişehiri takip ediyoruz,sivassporun ligde kalmasının şifresi bellidir 4x3 =12 puan almaktır,3 maçı sivasda oynamamız avantaj ,kayseriyide yenmek çok zor olmamalı ,yönetim mi izin veriyor artık bilmiyorumda,sivasspor pasoligi olmayanlarda stada girebilmeli,stad ful çekmeli,artık yapacak bir şey yok,kader maçlarına çıkıyoruz,akhisar ilki olacak kazanmalıyız ve kazanacağız,mesut bakkala rağmen kazanacağız
Yanılıyorsam bağışlayınız ama anladığımı ve bildiğimi söylüyorum....Benim bildiğim 1.Yardımcı hakem hakemin seramonide sağında duran yan hakemlerden ilkidir....Yani yan hakemdir...Tekrar söylüyorum yanılıyorsam düzeltin lütfen...Eğer doğru biliyor isem yan hakem bir maçın sonucunu bırakın skoruna kırmızı kartlara ofsaytlara kısacası orta hakemden çok daha fazla maça etkisi vardır...
Alt 29.04.2016, 20:57   #70
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Elbetteki yan hekemler maçın skoruna etki edecek mevkide hakemlerdir,ofsayt olmayan golü iptal ettirebilir,bir futbolcuyla tartışır bayrağını kaldırıp orta hakeme futbolcuya iftira edip küfretti hocam diye oyundan atırabilir,ve bu hekeme tff hiçbir müeyyide uygulamaz,gole giden oyuncuyu ofsayt gerekçesi ile durdurabilir vs vs...burda aynı düşünüyoruzda ,orta hakemi ezipte sivassporun maçını etkileyeceğini düşünmüyor yada ummuyorum,önemli olan orta hakemin tutumu olur .
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
akhisar, bld, sivasspor