Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sergen Yalçın:Bana Tepkiler Normal
Alt 23.09.2015, 23:17   #21
Countach
Yiğido

70 Mesajına 116 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 584 Countach FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sergen Yalçın:Bana Tepkiler Normal

İşe yaramaz piyasası olmayan ucube topçuları bu takıma kim aldıysa suçlu odur .
Countach isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.09.2015, 17:55   #22
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Sergen yorumcu olsa kardeşim penaltıcısı yok mu takımın.Teknik direktörü ne idmanı yaptırıyor bunlara derdi dünkü maçı seyredince.En kötüsü haftalardır tek organize atak girişimimiz yok.Mesela eskiden sağdan Cici gider orta yapardi.Enaramo uzun topları tutar servis yapardı.Biz mesela Erkan Kaşı birgün sağbek oynatıyoruz birgün forvet.Yekta dün hayatında ilk defa belki forvet oynadı.Reina dan kalk gel kupa maçı oyna tabii.Hem teknik direktörümüz hem milli çalımlı santrofor için çok zor tabii.Yanlarında Avrupa nın bütün takımlarında banko oynamış Ciciye bakıp utanıp iş disiplinine sarılırlar diyoruz ama öyle bir belirti yok.Gerçi eğer bu takım başarısızsa şu anda sebep yönetimin beceriksizliğidir ama futbolcu ve teknik yönetimde daha ciddi olmalı.En azından Erkan Kaş nerde oynayacağını bilebilmeli
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.09.2015, 22:05   #23
namso58
Acemi Yiğido

50 Mesajına 82 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 536 namso58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
balmandol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben iddia ediyorumki Sergen'in hiç suçu yok..!!! yÖNETİMDEN SİZCE sERGEN BU OYUNCULARIMI İSTEDİ..Hepsi 30 yaşının üzerinde yaaa..Hazırlamak diyorsunuzda adamın koşmaya mecali yokki hazırlansınlar. Ben idman yaptırmıyor,çalıştırmıyor laflarına inanmıyorum. Hiç kimse başarısız olmak için takım çalıştırmaz. Elinde ki malzeme bu dostum çalıştır çalıştır aynı..Değişen bişey yokki. Hepsinin emekliliği gelmiş topçular. Ne yüklersen yükle daha ileriye gitmez. Batuhan bitik,Eneramo bitmiş. Hakan Özmert bitik kimi sayayım Yiğit,Erkan Kaş aynı..Abalo da tık yok..Bence Sergen'i değilde yönetimi tebrik etmek lazım..BU KADAR KALBUR ALTI FUTBOLCULARI BİR ARAYA TOPLAYIPTA BURAYA GETİRDİKLERİ İÇİN...!!!! Teşekkürler başkan,teşekkürler Erdal Sarılar...!!!
Ilk defa biri mantikli bi yorum yapmis. Bizim sivasin adami
cok yanar doner. Riza yi bi guzel kalayladilar gonderdiler simdide cikmis diyorki riza iyiydi yaa diyor. Sergenin kafasindaki hic bi oyuncu alinmadi bu gelenler yonetimin bonservisi elinde olanlar kontenjanindan gelen oyuncular.
namso58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda namso58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.09.2015, 03:12   #24
cengo64
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
namso58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ilk defa biri mantikli bi yorum yapmis. Bizim sivasin adami
cok yanar doner. Riza yi bi guzel kalayladilar gonderdiler simdide cikmis diyorki riza iyiydi yaa diyor. Sergenin kafasindaki hic bi oyuncu alinmadi bu gelenler yonetimin bonservisi elinde olanlar kontenjanindan gelen oyuncular.
Rıza çok başarılıydı diyenin anlını karışlarım.Bir kere sürekli transfer istemesi yönetimi çıldırttı.Neler geldi neler gitti onun zamanında unuttunuz mu.Ama Rıza daki iş disiplini ile Sergeni de karşılastıramazsınız.Futbolu ne quantum fiziği ile çözebilirsiniz.Ne de bizim yönetim gibi bakkal mantığı ile.Basit kardeşim topu öbür kaleye sokmaya çalışacaksın.Duran topla çalışacaksın.Şutla çalışacaksın.Yayın orda frikik kazandık mesela.Kim vurur topa Sergen biliyor mu.Penaltıyı kim atacak onu düşünmemiş ki.Ama hem Reinada şampanya patlatırım hem gelip futbolu patlatırım demek olmuyor.Mehdi çok çalışıyormuş bana ne,Cici gayretliymiş boşver deyip,Gece klubu arkadaşlarını banko oynatırsanız bunlar birikir.Futbolcu güvenmez sana önce sonra taraftar olarak ben güvenemem.Bi de yönetim tarafı var.Takım içinde bilumum serseriliklere cimriliğinizden dolayı izin verirseniz sonrada başarısızlıkta canım kadro şişkin o yüzden takım yeniliyor derseniz kargalar güler size.Tıpkı 3.lig takımına elendiğinizde güldükleri gibi.
Alt 25.09.2015, 13:05   #25
kaplanlı
Tecrübeli Yiğido

102 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 588 kaplanlı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

sergen hocaya bu kadar yüklenmek doğru değil.daha lig yeni başladı.iki galibiyet alsak üst sıralara çıkarız.sabırlı olup hocaya ve takıma sahip çıkmamız lazım.sergen hoca gidince çok iyi olacağını zannetmiyorum.eldeki kadro belli.
kaplanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.09.2015, 13:14   #26
schahin
Acemi Yiğido

33 Mesajına 68 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 402 schahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
balmandol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben iddia ediyorumki Sergen'in hiç suçu yok..!!! yÖNETİMDEN SİZCE sERGEN BU OYUNCULARIMI İSTEDİ..Hepsi 30 yaşının üzerinde yaaa..Hazırlamak diyorsunuzda adamın koşmaya mecali yokki hazırlansınlar. Ben idman yaptırmıyor,çalıştırmıyor laflarına inanmıyorum. Hiç kimse başarısız olmak için takım çalıştırmaz. Elinde ki malzeme bu dostum çalıştır çalıştır aynı..Değişen bişey yokki. Hepsinin emekliliği gelmiş topçular. Ne yüklersen yükle daha ileriye gitmez. Batuhan bitik,Eneramo bitmiş. Hakan Özmert bitik kimi sayayım Yiğit,Erkan Kaş aynı..Abalo da tık yok..Bence Sergen'i değilde yönetimi tebrik etmek lazım..BU KADAR KALBUR ALTI FUTBOLCULARI BİR ARAYA TOPLAYIPTA BURAYA GETİRDİKLERİ İÇİN...!!!! Teşekkürler başkan,teşekkürler Erdal Sarılar...!!!
Transfere sergen onay verir. Baskı altına alınacak adam değil sergen. Inu hetkes bilir sivri dilli ve dik başlıdır
schahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.09.2015, 13:15   #27
schahin
Acemi Yiğido

33 Mesajına 68 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 402 schahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
kaplanlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sergen hocaya bu kadar yüklenmek doğru değil.daha lig yeni başladı.iki galibiyet alsak üst sıralara çıkarız.sabırlı olup hocaya ve takıma sahip çıkmamız lazım.sergen hoca gidince çok iyi olacağını zannetmiyorum.eldeki kadro belli.
Takımda ruh yok ruh kazandıracak adam lazım
schahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.09.2015, 14:38   #28
Kizilirmak58
Yiğido

Kizilirmak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

163 Mesajına 290 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 653 Kizilirmak58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

senden bi cacaık olmaz sergen efendi . inanaki biz yiğidolarla alay ediyorsun 90 + 2 de oyuncu değişikliği yapmak alay etmektir. takimi yaz kampında hiç çalıştırmamışşısn görüldüki diyabakır bile sivasporumuzdan daha çok koştu. senden beklentimiz yok aratık sergen efendi
Alt 25.09.2015, 20:14   #29
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 767 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bir hoca oyunu okuyamaz ve oyuncuyu takip edemezse sonuç budur sergen afendide ruh yok mal gibi seyrediyor insanda biraz heyecan biraz gurur biraz ataklık lazım kim hata yapıyor kim gereksiz oynuyor çözeceksin kardeşim korkuluklarda öyle seyrediyor sahayı sende senden bi halt olmaz kardeşim şu atıfı bi al 70 de 80 de bak bidahaki maçta salak salak oynuyormu ademe pas atmayı bi ögret kardeşim batuhana koş demeli defansa zorda kalmadıkça geri pası verme diyemiyorsun sende ruh olmazsa takımdada olmaz en iyisi antalyayada yenil ve pılını pırtını topla git.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.09.2015, 08:30   #30
cengo64
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
otceken58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sergen gitsin diyen kac yiğido var????
Biz Sergen gitsin demiyoruz.Reina da mı kalacak yoksa Sivaspor da mı devam edecek ona karar versin diyoruz

Etiketler
sergen, tepkiler, yalçınbana

Seçenekler Arama
Stil