Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SS.Com > Sitemiz Hakkında www.sivasspor.com

Sitemiz Hakkında www.sivasspor.com Site Hakkında, Üye Olma Konusunda vb. Sorunlarınız için Yardım Merkezi.

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Herkese Saygı Lütfen
Alt 02.06.2010, 17:54   #11
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1576 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Herkese Saygı Lütfen

Ben silinecek konumuda biliyorum silinecek mesajımıda biliyorum kardeşim,işin özü ne yazdığımı ve nasıl bir konu açtığımı bildiğim için şahsım adına bir sorunum yok..işin özü zevk için silinen birşeyim yok ,bana göre doğru olan yönetime göre yanlış olabilir,buda siliniyorsa bende anormal değil normal karşılarım.alıntı yaptığınız site neresi bilmem ama orada silinen mesaj gösterilebilir,buradada gösterilmesi gerekmi o konuyu bilemem...

Amacım tartışmak veya birilerini savunmak değil.talep ve isteklerimizi yazmak. yönetim kadrosuda inşallah bi değerlendirme yapar ve her üyenin memnun kalacağı çalışmalar yapmaya gayret gösterir.

Buda bu konuya son yorumumdur..Saygılar.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.06.2010, 18:30   #12
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 749 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Şahsen ben hiç birinizi de tanımıyorum ama görüş belirtmek durumunda hissettim kendimi. Vıctory nickli arkadaş bana göre haklı.. nedenine gelince. Doğru ya da yanlış insanlar emek veriyor, bir şeyler üretmeye çalışıp siteye katkıda bulunmaya çalışıyor. Gerek açılan konularla gerekse açılan bu konulara yorum yapmakla. sonuçta insanlar burada fikir beyan ediyorsa bu kendisi için değerlidir. ama site yönetimi tarafından siliniyorsa da nedenini öğrenmek en doğal hakkıdır diye düşünüyorum.
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda MaXiMuM'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.06.2010, 18:36   #13
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

ligtv.com.tr'ye gireyim o zaman.Tüm haberleri kopyala yapıştır yapıp burda konu açayım.Herkes bu şekilde davransa ne olacak?Kopyala yapıştır yapmanın neresinde emek var ?
Niye sebep bildirilmiyor?Herkesin az çok katıldığı bir ortak akıl var zaten.Niye silindiğini az çok insanalrın kestirebilir!
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.06.2010, 18:39   #14
emre41
Tecrübeli Yiğido

271 Mesajına 608 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 emre41 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

sansürcü basın bunu da yazın:
victory yerden göğe haklı, keyfi uygulama yapıldığı kanısındayım.
Site benim, istemediklerimi yazdırmam bana ne bana ne derseniz o ayrı...
içinde küfür ve faşistçe bi ifade yoksa ne diye silinir ki yorumlar?

Victory haklı, herkese saygı.....
emre41 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.06.2010, 18:55   #15
emre41
Tecrübeli Yiğido

271 Mesajına 608 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 emre41 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Türkçe'yi adam gibi kullanmayaları da yasaklayın da yasaklarınız bir hayra dokunsun.

Benimki de laf; "mod"larımız değil mi herkesi herkez yazan. Hazin!

Sitenin görselliği son derece sığ hatta görsellik namına hiçbir şey yok. Maç fotoları diye millet boy boy resmini koyuyor.
Azcık duvar kağıdı, video felan ekleyin de site renklensin.

Eleştirilerin yararı olur mu bilemem; ancak işin, bu taraftan bakınca görünen kısmı böyle.
emre41 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı emre41'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.06.2010, 18:56   #16
Ertugrul
Gast

Arkadaşlar eleştirilerinizi öneri boyutuna yükseltirseniz seviniriz. Bu başlıktan çıkardığımız öneri; konu yada mesaj silindiğinde üye bilgilendirilsin, bu öneriyi değerlendirmeye aldık.

Başka önerisi olan ?

Birde baskıcı, sansurcü yönetim gibi suçlamalarınızı bizzat bu konu yalanlıyor

Yönetimde ki her arkadaşım bu işi amatör ruhla, gönüllü olarak yapmaktadır. Bu gün bu platformda bizler yöneticiyiz yarın sizler olacaksınız. Doğru olan kısıtlı imkanlar dahilinde bu işin yapıldığını unutmadan, özveri ile emek harcayanların haklarınıda koruyarak yapıcı eleştirilerde bulunmaktadır.
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.06.2010, 19:01   #17
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 749 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Görsellik konusunda arkadaş haklı. Mesela en basit olay. Şu gün olmuş 4 Eylül Belediye sporun Final maçı görüntülerini hala izleyemedim. ve bunu sitemizden beklerdim. Ben müsait değildim gidemedim ama hiç mi yönetici bir arkadaş gidipte görüntüleri siteye yüklemeyi düşünemedi?
Eğer görüntüler yüklenmiş ve ben bunu kaçırdımsa özür dilerim.
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.06.2010, 19:11   #18
V1CT0RY
Usta Yiğido

V1CT0RY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 919 V1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Metal Gear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ligtv.com.tr'ye gireyim o zaman.Tüm haberleri kopyala yapıştır yapıp burda konu açayım.Herkes bu şekilde davransa ne olacak?Kopyala yapıştır yapmanın neresinde emek var ?
Niye sebep bildirilmiyor?Herkesin az çok katıldığı bir ortak akıl var zaten.Niye silindiğini az çok insanalrın kestirebilir!
Bak Arkadaşım SAnırım Sen Benim Son Açtığım Konuda Takıldın Mevzu O Değil.O Son Aşamasıydı Ona Gelene Kadar 343543654656 Tane Paylaşımım(Konu+Post) Silinmiştir Belki...

Yukarılarda Bir Yerlerde Konuyu Başka Yönlere Çekmeyelim Dedikçe Israrla Buralara Çekiyorsun Bende SANA Soruyorum Peki;

Şuan Site Anasayfasında Bugün Paylaşılan Son 2 Haberi Sana Kaynakları (Sana Göre Kopyala Yapıştır Şeklinde Emeksizce ) ile Birlikte Yazıyorum;

1- Zigic'i Kesecek Türk = Fotomaç Gazetesi

2- Yiğidoların 4 Gözdesi = Fanatik Gazetesi

Şimdi Senin Mantığınla Bunları Değeri Yok.Güzel
Şimdide Diyeceksinki Bunlar Sivasspor Haberi Kopyala Yapıştır Olur.Tamam Onada Amenna.

Forumun Sivasspor Dışındaki Kategorilerinde Forum Yönetimi Tarafından Belirlenmemiş Aksi Kural Yoksa Herkes Dilediği Konuyu Açar Bu Konularada Talebi Olanlar Yorum Yapar İlgisini Çekmeyenler Es Geçer.Ama Sen Kalkıp Bu Niye Açıldı Diye Sorgulayamazsın Arkadaşım.

Örneğin ; http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=27 Süper Lig Kategorisinde Bugun Açılan 2010-2011 Süper Lig Transfer Haberleri Başlığı Olmadan Önce İnsanlar Ali İzmire Ahmet Ankaraya vb Transfer Haberleri Ekliyor Diye Bunları Tenkit Etmek Doğru Değil.Ancak Bu Konu Eksik Görüldüğü İçin Açıldı Şimdi Konular Onda Toplanacak.Bundan Sonra Bu Konu Dışına SuperLig Transfer Haberi Eklenirse Tenkit Edebilirsin Ancak.

Bu Bölümde Süper Lig Takımlarının Her Biri İçin Konu Açılsa ve O Takımlarla İlgili Konular O Başlıkta Toparlansa Daha Düzenli Olur.Ama 2 Gün Sonra Konyaspor Hakkında İlgi Çeken Bir Haberi Paylaşınca Yine Bu Polemikler Olacak.Çünkü Bu Kategori Adı Süper Lig Kategori Açıklaması ''BURADA SÜPERLIG TAKIMLAR HAKKINDA YORUMLARINIZI YAZABILIRSINIZ'' dir.

Asıl Konumuz Bu Değildi Am Israrla Üsteleyince Mecbur Açıklamak Zorunda Kaldık...
Alt 02.06.2010, 19:28   #19
zaral
Yiğido

zaral - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

94 Mesajına 143 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 540 zaral FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaşlar bu yetki ve kriterler neye göre belirleniyor bunları sanırım site yönetimi belirliyordur mesela konu açma yetkisi kimlerin var bu yetkiler sitede geçirilen zamana mı gönderilen mesaj sayısına mı yada başka şeylere göre mi sınıflandırılıyor yada bu acemi Yiğido usta Yiğido yeni Yiğido tabirleri belli sürelere mi bağlı varsa bunlarla ilgili kriterler nelerdir bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim şimiden teşekkür ederim
zaral isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.06.2010, 20:52   #20
yusuf_yusuf
Usta Yiğido

yusuf_yusuf - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

329 Mesajına 482 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 811 yusuf_yusuf FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
V1CT0RY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Burada Herkesin Bulunma Amacı Sivas ve Sivasspor un Taraftar Kitlesinin Siber Alemde Bir Birliktelik ve Ortak Paylaşım Alanı Oluşturarak Kenetlenmesi , Ortak Hareket Etmesi ve Birbirinden Haberdar Olmasıdır.

Buraya Her Yaştan Her Düzeyden İnsanlar Girmekle Beraber Bu Tarz Paylaşım Alanlarını Yönetmek Ciddiyet ve Saygı İster.

Ne Yazıkki Bu Sitede Bir Çok Kişinin Veryansın Ettiği Yaşanmış Tatsızlıklar Var , Bizde Bir Çok Kere Dile Getirdik Ancak Sonuç Alamadığımız Açık...

Bakın Burda İnsanlar , Yanlış Yere Konu Açabilir , Konulara Yanlış Yorumlar Yazabilir veya Başkaca Bu Tarz Yanlışlıklar Yapabilir Ancak Bunları Komple Kaldırmak ve Bir Açıklama ile Konuya Açıklık Getirmemek Çok Büyük Bir Saygısızlıktır.Burada Bir Kelime Bile Yazan İnsan Kendi Fikrini Beyan Etmiştir , Buna Müdahele Edip Bu Müdahele Nedenini Belirtmek Sorumlu ve Saygılı Bir Yönetici Profilinin En Güzel Örneğidir...

Son 4-5 Aydır Bi Dünya Yazım Silindi , Bi Sürü Konularım Kaldırıldı Ancak 1 Hafta Önce BOUN İsimli Yönetici Konuma Müdahele Ettiğini Söyledi Bunun Dışında Tek Bir Açıklama , Tek Bir Bildiri Gelmedi Bana.Yazılı Sözlü İkaz ve Uyarılarımıza Rağmen Yapılan Telkinlerinde Boşa Çıktığını Şu Dakika İtibari ile Görüyorum.Bu Durumu Esefle Reddediyorum...

İnsanlara Biraz Değer Verip Paylaşımlarına Yada Görüşlerine Lütfen Profesyonelce Yaklaşarak Değerlendirin...Size Konular Silinmesin Post lar Silinmesin Demiyorum.Hatalı Yada Aykırı Her Paylaşım Tabi Silinecek Ancak Bunun Silinme Nedenininde Paylaşımda Bulunan Kişiye Bildirilmek Zorundasınız...

Teşekkürler...

doğru haklısınız sonuna kadar

Etiketler
herkese, lütfen, saygı

Seçenekler Arama
Stil