Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Buruk'tan Transfer Çağrısı
Alt 25.01.2016, 15:57   #21
58fast58
Acemi Yiğido

49 Mesajına 66 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 423 58fast58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Buruk'tan Transfer Çağrısı

okan buruk bu işi bilmiyor tıpkı benim syretttiğim gibi maçı seyretdi beykan denen pisliği neden ilk 11e alırsın kart gördükden sonra kırmızımı bekledin nedne çıkarmadaın benm tarafdar olarak gördüm hasan kabzede ne yapıyor allah aşkına ibrahimi öztrükü hiçmi uyarmıyorsun kaç haftadır bozuk inanın bizm mehdiye ademe yazık hüseyinmidir nedir balon çıktı güçsüz kırılgan bir topçu
58fast58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.01.2016, 16:14   #22
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 663 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Okan hoca'nın neleri yapamadı?
-Haftaiçi Eskişehirspor kupada Boluspor deplasmanındaydı. Yeni transferleri Kulach ve Axel Meye ile as kadroyla çıktılar. Sivas maçının provasını yapıp 2-0 maçı aldılar. TV'den naklen verilen maçı analiz edip Eskişehir'e önlem alamamak affedilir gibi değil.
-Maçı stadda seyrettim. Cicinho aslında fazlaileri çıkmak istemedi. Ama taraftarın gaz vermesi ve golün gelmemesiyle risk aldı. Sivasspor'un en büyük Silahı Cicinho'nun ortaları. Durum buzken onu önde oynatmamak hatadır. Cicinho defansta değil orta ofansta oynamalıdır.
-Beykan'ı provoke eden attığımız golde hata yapan Emre Güngör'dü. Bir oyuncumuzu attırarak kendini affettirmek istedi ve bilerek Beykan'ın üzerine oynadı. Bu gelişmeyi kenar yönetim görmeliydi. Nitekim, aynı durumdaki Kulach'ı Samet Aybaba hemen oyundan Aldı.
- Hasan Kabze'nin maçtaki görevi neydi merak ettim. Top indirmedi, top istemedi, eliyle yana oynayın işaretleri yaptı durdu. Madem bitik durumdasın neden memleketinin takımına gelirsin. Bu mu Sivaslılık? Hücuma azıcık girse etse, topu önüne alsa, penaltı yaptırabilirdi. Şut çekmeyi falan zaten bırakmışız...
Ben son 15-20 dakika John Boye'yi santrfor gibi oyuna Alıp topu şişireceğimizi beklerdim ama İbo ve Yekta'dan medet umuldu. İbo iki Yıldır ne yapmış? Yekta zaten kenarda ısınırken küfür yedi.
Okan hoca, maçı oyuncular üzerinden değerlendirmiş. Ama biraz da kendi hatalarını görse iyi olur.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.01.2016, 16:53   #23
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

yürü git lan, bu çağrıyı şimdi mi yapıyorsun?!!?
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.01.2016, 17:11   #24
skep06
Yiğido

skep06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

117 Mesajına 196 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 skep06 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Göreve geldiğinden beri oynadığımız 10 maçta herhangi bir hocayla(Sergen dahil) minimum 14 puan toplardık.Alınan puan sadece 8.
Yenilgileri önce hakeme yıktı sonra kadro darlığına şimdi de futbolculara.
Oyun okuma yok,her maça özel hazırlanma yok,futbolcu izlettirip iyi transfer yaptırma yok,yok oğlu yok.
Adam hem stajını yapıyor hem parasını alıyor keyifler gıcır.
skep06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.01.2016, 17:12   #25
otceken58
Yiğido

otceken58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 571 otceken58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bize gelen td lere bakarmisiniz hiçbiri zorlamadan kendi kendini bilerek istifa etmesini bilmiyor Sergen Yalçın Okan buruk hiç farkı yok yerim rahat diyor kovmazlarsa gitmem!!! Olan Sivasspor'a oluyor yönetim dikkatli olun bu taraftar bunların hesabını sorar yazık -10 derecede 4500 kişi vardı orda bir umut bu maci alacak toparlanacağız diye takımda futbolcu kalitesi yukseldi ama hepsini bir araya getirip organize edecek Ada'm yok!!! İstediğiniz kadar en iyi enstrümanı alin egerki hepsini bir arada senkronize edemiyorsanız ortaya çıkan ses SİVASSPOR dur bize iyi bir maestro gerekiyor...
otceken58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda otceken58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.01.2016, 17:33   #26
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Okan Buruk eğer şimdi transfere ihtiyacı olduğunu söylüyorsa zayen berbat teknik direktör olduğu belli.İbrahim Akın ı o ne zannediyordu ki düne kadar.Ağırlığını koyup Ümit i affetirseydi ya.Amaan o kadar transfer yapacak parası olsa seni niye getireceklerdi ya düşünsene.Onlar acaba bu sene de bedavadan yırtarmıyız derdindeydi şimdiye kadar.Haa akılları başlarına geldiyse o başka.Adamlar transferleri aramızda para toplayıp alıyoruz diyor bu ne diyor.Hadımız hadım.Bu diyor oğlandan kızdan ne haber.Bu açıklamadan sonra bence bavulunu toplar.Sen daha hangi futbolcun ne kadar laubali onu bile bilmiyorsun Sivas a ne faydan olur.Aslında benim gönlümden gecen Okan ın hemen gidip yerine takımı Ciciye bırakmak.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.01.2016, 17:33   #27
legolass
Tecrübeli Yiğido

legolass - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

322 Mesajına 672 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 634 legolass FAZLA SÖZE GEREK YOKlegolass FAZLA SÖZE GEREK YOK

Okan burukun yerine kesinlikle tecrubeli bir hoca gelmeliydi. Eger mesut bakkal veya yilmaz vural bile olsa ilk 10 daydik su anda. Mecnun otyakmaz simdiye kadar genc hocalara ilk tecrubesini hocalara sans verdi genelde de tuttu bu politikasi. Okan buruk malesef olmadi sergen yalcindan sonra bulent uygun cagrisi cok yapildi ama kendi bildigini okumayi tercih etti. İlhan cavcavi sevmem ama adam basariligini olamayacagini anladigi an kapinin onune koyuyor. 6 puan almayida basardi 5 puan oldu farkimiz. Bu saatten sonra ligde kalmamiz cok cok zor. 10 gunluk arada hoca degisikligi olmasi lazim ama yine olmayacak. Görünen kôy kilavuz istemez. Sadece okan hocayada bisey diyemem cikip kendisi gol atacak degil beykan gibi aptallar bos kaleye atamiyorsa diyecek bisey yok. Ayrica beykanin kirmizi kart yemek icin elinden geleni yaptigini dusunuyorum hatta sike yaptigini bile dusunme noktasina geldim o golleri kaciriyosun ustunede kirmizi yemek icin ortaligi karistiriyor hicbisey yokken ortada gidip adamin ayagina basiyor bogazini sıkıyor hakemede helal olsun cok iyi yonetti ilk defa bi hakem.
legolass isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı legolass'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.01.2016, 17:34   #28
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Sayın yönetim aklınıza uyupta gerçekten diyorum bu şaka değil transfer falan yapmayın. Bu kadro bize yeter. Bundan sonraki Sivasspor için zarardır. Zararın da neresinden dönersen kardır.
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı balmandol'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.01.2016, 17:42   #29
Elbeyliliyiz
Tecrübeli Yiğido

189 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Elbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer Anblick

hic inancim kalmadi biktik ne diyelim....
Elbeyliliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.01.2016, 17:44   #30
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
legolass Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Okan burukun yerine kesinlikle tecrubeli bir hoca gelmeliydi. Eger mesut bakkal veya yilmaz vural bile olsa ilk 10 daydik su anda. Mecnun otyakmaz simdiye kadar genc hocalara ilk tecrubesini hocalara sans verdi genelde de tuttu bu politikasi. Okan buruk malesef olmadi sergen yalcindan sonra bulent uygun cagrisi cok yapildi ama kendi bildigini okumayi tercih etti. İlhan cavcavi sevmem ama adam basariligini olamayacagini anladigi an kapinin onune koyuyor. 6 puan almayida basardi 5 puan oldu farkimiz. Bu saatten sonra ligde kalmamiz cok cok zor. 10 gunluk arada hoca degisikligi olmasi lazim ama yine olmayacak. Görünen kôy kilavuz istemez. Sadece okan hocayada bisey diyemem cikip kendisi gol atacak degil beykan gibi aptallar bos kaleye atamiyorsa diyecek bisey yok. Ayrica beykanin kirmizi kart yemek icin elinden geleni yaptigini dusunuyorum hatta sike yaptigini bile dusunme noktasina geldim o golleri kaciriyosun ustunede kirmizi yemek icin ortaligi karistiriyor hicbisey yokken ortada gidip adamin ayagina basiyor bogazini sıkıyor hakemede helal olsun cok iyi yonetti ilk defa bi hakem.
Beykan konusunda hocanın yapması gerekenler vardı.... Bütün taraftar ilk sarı gördüğünde kırmızı kart yiyeceğini adeta tavırlarından okumuştu. Tamam o zamanlar takım bir baskı kurmuştu. Futbolcu gol kaçırır. Aatıf penaltı kaçırdı devre arasında Aatıfı motive etti takımı yanına çağırdı. ama hoca onu sahada tutmamalıydı. Anlık bir hususu gözden kaçırdı. Ayrıca kenarda pasif hareketleri var. yırtacak kulübeleri dövecek yerine göre, Thomas bile isyan etti kararlara, yerinde duramadı. Bu hakem üzerinde etki yapar. Taraftar hocasını o haldeyken gördüğünde ''demekki bir şeyler var'' der galeyana gelir. Hakem ürker vesaire vesaire. Hocanın çok hatası var. Haa çıkıp kendisi gol atamaz ama bizlerde hangi maçı alacağız deme hakkına sahip değilmiyiz. Tamam şimdi Bülent Uygun haberini o sıkıntılı saatlerde açtım belki hatalıyım ama gördüm ki taraftarın çoğuda hocanın bu tavrından memnun olmadığı belli oldu. Tamam sık sık hoca değişikliği iyi bir şey değil ama Hocada biraz motivasyona biraz disipline başvursun. Egosuz disiplin iyidir, iyi yansır takıma... Bakın ne hale geldik. Berabere bile kalsak daha çok umutlanacaktık. Hasan Kabzeler Yektalar İbrahim akınları kadroda görünce deli oluyorum. Geçen hafta Çağatay oynadı. Çokda kötü oynadı, ama tutupda şöyle böyle demedik. Çıksın bari onlar oynasın varsın kötü oynasınlar, bilmem anlatabiliyormuyum. Cırhı çıkmış miadı dolmuş ne kadar adam varsa bizde. İyi olan, ağabey olanlara değil ama görünen kötülere lafım.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
buruktan, Çağrısı, transfer

Seçenekler Arama
Stil