Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Kilitli Konular

Kilitli Konular Kilitlenmiş Konular

Seçenekler Arama Stil

'90 dakika daha oynayacak !'
Alt 27.05.2009, 16:55   #1
furky.b
Usta Yiğido

furky.b - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

435 Mesajına 714 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 762 furky.b COK SEVILEN BIR KISIfurky.b COK SEVILEN BIR KISIfurky.b COK SEVILEN BIR KISI
Standart '90 dakika daha oynayacak !'

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Bilica'yı satabileceklerini resmen açıkladı!..
27 Mayıs 2009 Çarşamba 13:55

BİLİCA'NIN TRANSFER HABERLERİ-

Uygun, Bilica'nın transferine yönelik haberlerle ilgili bir soru üzerine, şunları kaydetti:

''Bilica daha hiçbir yerle anlaşmadı. Ona gelen teklifler bizim verdiğimizin 5-6 katından fazla. Dolayısıyla onu bu takımda isteksiz bir şekilde tutmaktansa, Sivasspor'un da menfaatine olacak bir tarafa, en güzel şekilde transferini yapmasını izin veririz. Fakat öncelikle oynaması gereken bir 90 dakikası var. Ondan sonra onun hakkında en güzel kararı yönetim kurulumuz ve ben vereceğiz. Tabi ki alternatifini hazırlıyoruz. İnşallah seneye onun yerine alacağımız arkadaşımız da aynı başarıyı gösterir. Takımımızda zaten çok iyi 3 stoperimiz var. Onlar da hiçbir şekilde Bilica'yı aratmayacaktır diye düşünüyorum.''

Not: Su son satir, zaten bilicayi sattigini acikliyor !. Bu Bülent Uyguna diger takimlarin taraftarlari gibi, bizim buralara gelmemizin buyuk pay sahibi olsada bu adamdan cok gicik olmaya basliyorum artik. Neden bu adam transferler hakkinda konusuyor ? teknik direktoru degilmi ? Sen onundeki macina bak. Birak baskanimiz ve yoneticilerimiz transfer hakkinda konussun veya diger konular hakkinda, sanki bizim ne baskanimiz var ne yoneticimiz var, neden bulent uygun her alanda konusuyor ? projeler hakkinda , sivas hakkinda.
Bilica da satildiysada buyuk ihtimal oyle olmusdur. kendisine basarilar diliyorum aldigi paralar helal olsun.
furky.b isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: '90 dakika daha oynayacak !'
Alt 14.01.2010, 22:34   #2
yıldız58im
Acemi Yiğido

23 Mesajına 31 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 540 yıldız58im FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: '90 dakika daha oynayacak !'

bilica gibisi bi daha bize zor gelir. defans alırsan biraz tecrübeli olacak ortasaha genç olmalı forvet ise güçlü ve tecrübeli yıldız neden olmasın alt yapıda yılda 1 tane az 2 tane çok ... yani çok çok iyi olursa ikiside 2 yoksa1 tane altyapıdan adam alınmalı
yıldız58im isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: '90 dakika daha oynayacak !'
Alt 14.01.2010, 22:37   #3
yıldız58im
Acemi Yiğido

23 Mesajına 31 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 540 yıldız58im FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: '90 dakika daha oynayacak !'

sivassipor bu sene gösterdi ki büyük takım mış düşerken bile herkes bizi konuşuyor ya.... avucunu yalarlar... bizim hocalarımız her zaman en iyileri ligin yine eski günlere vira...
yıldız58im isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
daha, dakika, oynayacak

Seçenekler Arama
Stil